Titulinis Grūdų sandėliavimo įranga Grūdų valomosios
Valymas atliekamas dviejų sietų pagalba (viršutinis ir apatinis sietas). Viršutinis sietas grūdus valo nuo stambių šiukšlių. O išvalyti grūdai nuo stambių šiukšlių patenka ant apatinio sieto. Antro lygio sieto paskirtis - smulkių šiukšlių atskyrimas nuo grūdų. Smulkios šiukšlės prabyra per sietą, o švarūs grūdai subyra į surinkimo kanalą, kur surenkami ir paduodami į technologinį tašką.
Visi sietų rėmai turi atmušimo kamuoliukus, kurių paskirtis - sietų valymas nuo įstrigusių šiukšlių ir grūdų.
Prireikus išvalyti kitos kultūros grūdus, rėmai greitai pakeičiami. Atliekant pakartotinį grūdų valymą sietų pagalba grūdus galima suskirstyti į stambius ir smulkius.
Dulkių ir lengvų šiukšlių nutraukimo sistema , kurią sudaro pneumo kamera, ventiliatoriaus ir ciklonas. Mūsų komplektuojami ventiliatoriai naudoja mažiau elektros energijos, tačiau yra itin našūs ir generuojamas oro srautas  puikiai nutraukia dulkes ir lengvas šiukšles.  
Net ir švariai nukultis grūdus verta valyti prieš džiovinimą, kad nutraukti dulkes.
Viršutinis sietas grūdus valo nuo stambių šiukšlių. Šios šiukšlės pašalinamos per valomosios šoną. Atliekant grūdų atskyrimą čia išbyra stambūs grūdai.

Savybės

BSX universalios sietinės grūdų valomosios skirtos iš grūdų atskirti lengvas ir sunkias šiukšles, taip pat atliekant pakartotinį grūdų valymą sietų pagalba grūdus galima suskirstyti į stambius ir smulkius.
Universalios grūdų valomosios BSX 12 ir BSX 100 keičiant sietus atlieka visų grūdinių kultūrų valymą.
Prieš džiovinimą, dulkių nutraukimo sistema yra būtinybė. Valomosios gali būti komplektuojamos ir su uždaro veikimo aspiracijos kameromis.

 

BSX valomosios išsiskiria:

  • Galima atlikti pirminį, antrinį ir sėklinį valymą, didelių ir smulkių grūdų separaciją.
  • Didelis našumas.
  • Patikima ir tvirta konstrukcija.
Grūdų bokštai

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+ 370 620 65561 info@ewa.lt

Techniniai duomenys

Pavadinimas Valymo našumas, t/h Sietų plotas Sietų skaičius El. variklis Ventiliatorius Aukštis Ilgis Plotis Svoris
Modelis Priminio Antrinio m2 vnt kW kW mm mm mm kg
BSX 12 Iki 40 Iki 12 3 2x2 1.1 4 2154 2457 1485 1005
BSX 100 Iki 100 Iki 24 6 2x4 1.5 5.5 2154 2457 2772 1583

Gamintojas

Universalios valomosios gaminamos Chorolo mechanizacijos gamykloje (Ukraina). Daugiau nei 75 metų patirtis ir modernios gamybos linijos leidžia rinkai pateikti  produktus su geru kokybės ir kainos santykiu.
Siūlome universalias grūdų valomasias BSX 12, BSX 100 ir BSX 200.  Mes ne tik parduodame valomąją, bet ir projektuojame ją prie turimų įrengimų ir pastatų, konsultuojame paleidimo metu.