Titulinis Naujienos Naujienos iš Agritechnica parodos
2019.11.18

Agritechnika parodos naujienos

Agritechnica - tai didžiausia pasaulyje žemės ūkio technologijų paroda, vykstanti kas du metus, Hanoveryje, Vokietijoje. Parodoje Jūsų lauks naujausių technologijų bei inovacijų pristatymas, didžiulė technikos ekspozicija bei specialistai iš įvairių pasaulio šalių. Ne išimtis bus ir mūsų atstovaujami žemės ūkio technikos gamintojai.
EWA komanda parodoje buvo pasiekiama visomis parodos dienomis. Todėl daugybė ūkininkų iš Lietuvos turėjo galimybę gimtąja kalba išgirsti pristatymus apie visas technikos naujoves.

 

MF 6700 S - "Machice of the year" apdovanojimas

MF6718 S modelis - pripažintas Machine of the Year 2020
(Geriausias vidutinio dydžio traktorius)! 
Susipažinkite su šiuo traktoriumi jau dabar: 

Massey Ferguson NEXT traktorių serija

Naujasis MF NEXT konceptas.Tiesiai iš Agritechnica parodos. MasseyFerguson pristatė dinamišką ateities dizainą! MFNEXT įkūnija Massey Ferguson viziją gaminti technologiškai pažangiausius bet paprastus naudoti ir visiems prieinamus traktorius. Šis dizainas skirtas paminėti 50-metį, nuo tada kai pirmas žmogus išsilaipino mėnulyje.

Bednar žemės dirbimo naujienos

Agritechnica parodoje pristatytos Bednar technikos naujienos. Žemės dirbimo stende pristatėme ražienų akėčias Striegel, didelio užgriebio diskinį skutiklį SwifterDisc XE_Profi ir diskinį skutiklį Altas AO_Profi

Sulky MASTER P30 pristatymas

MASTER P30 – tai populiariausia kombinuota sėjos mašina gimusi iš ilgametės patirties gaminant SPI, Reguline, Optiline ir Xeos sėjamąsias. MATER P30 bus gaminama su vienu 1200 l talpos sėklų bunkeriu bei dviem skirtingomis sėjos sistemomis: Unisoc noraginiu sėklos įterpimu arba Unidisc diskiniu sėklos įterpimu. Kaip ir PROGRESS P50 sėjamoji, taip ir MASTER P30 bus gaminama su labiau kompaktiškos formos bunkeriu, kuris leis opertoriui daug geriau matyti sėjimo elementus darbo metu.