Titulinis Grūdų sandėliavimo įranga Grūdų saugojimo bokštai Pašarų saugojimo bokštai

Pašarų saugojimo
bokštai

Cilindras pagamintas iš aukštos kokybės cinkuotų RUKKI skardos lakštų. Stogo elementai, kopėčios, aptarnavimo platformos ir kiti elementai – taip pat cinkuoti.
Iki 60o konusas leidžia patogiai iškrauti pašarus ir grūdus, be vidinių transporterių. Būtent dėl to šie bokštai dažnai naudojami, kaip ekspedicinės talpos greitam pakrovimui į transportą.
Šiems bokštams nereikalingi sudėtingi pamatai. Užtenka polių po bokšto kojomis.
Bokštai turi užkrovimo vamzdį pniaumatiniam transporteriui, todėl nebūtinas kaušinis elevatorius.

Savybės

Įmonė „Agremo“ gamina labai plačią pašarų bei grūdų saugojimo bokštų gamą, kurių talpos gali būti nuo 5 tonų iki 5000 tonų viename bokšte. Grūdų bokštų gamybai naudojama aukščiausios kokybės žaliavos bei  pažangiausios technologijos, kurios leidžia pagaminti kokybiškus ir tikslius bokštų elementus.
 
Šio tipo bokštų paskirtis  saugoti  pašarus  ar granules prieš gamybos ciklą. Bokšto konuso kampas yra 60°

Bokštai gali būti statomi atskirai arba į vieną vientisą eilę. Bokštai suprojektuoti taip, kad iškrovimas vyktų gravitacijos pagalba be papildomų transporterių. Cilindras ir kitos bokšto konstrukcijos pagamintos iš cinkuotų skardos lakštų, cinkavimas 275 g/m². 

 

Agremo konusiniai bokštai išsiskiria:

  • Plati konusinių talpų gama.
  • Skirti saugoti šlapius ir sausus grūdus, granules ir kt.
  • Šie grūdų bokštai gali turėti iki 60o konusą.
  • Aktyvi ventiliacija.
  • Grūdų temperatūros matavimas.
  • Galimybė technologiškai sujungti bokštus su esamomis jūsų grūdų saugyklomis.
  • Greitas grūdų pakrovimas į transportą.

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+370 679 45547  info@ewa.lt

Techniniai duomenys

Modelis ZLP22 ZLP28 ZLP30 ZLP34 ZLP37 ZLP40
Užkrovimas, t iki 0,75 t/m³ 5,2 - 7,8 14,3 - 29,3 21,5 - 31,9 29,3 - 36,4 42,3 - 50,7 61,8 - 71,5
Skersmuo, m 2,2 2,8 3 3,4 3,7 4
Bendras aukštis, m 4,3 - 3,5 6,5 - 10,1 8 - 10,4 8,9 - 10,1 9,8 - 11 11,5 - 12,7

Gamintojas

Gamybinė įmonė „Agremo“, gaminanti grūdų džiovyklas, pašarų laikymo, konusinius, plokščiadugnius bei ekspedicinius grūdų bokštus pradėjo savo veiklą 1988 m. Per ilgus gamybos metus įgyta patirtis sukūrė šiuolaikinę pasiūlą, kuri apima visapusiškus sprendimus grūdų sandėliavimui bei džiovinimui.

Tai Lenkijos kapitalo įmonė. Moderni  įranga, valdymo sistemos ir aukštos kvalifikacijos darbuotojai užtikrina klientams aukštą įrangos kokybę, tvirtumą  ir funkcionalumą. Dėka bendradarbiavimo su žinomais universitetais, institutais ir klientais, produktai yra nuolat tobulinami ir modernizuojami. Gamybos procedūros ir kokybės kontrolė leidžia užtikrinti europinius standartus.

„Agremo“ kruopščiai atrenka plieno, tvirtinimo detalių, dažų, valdymo sistemų, degiklių ir kitų detalių tiekėjus. Žinomi ir patikimi tiekėjai padeda užtikrinti produkcijos kokybę ir didžiausią naudą klientams.

Tūkstančiai objektų modernizuotų ir pastatytų  Lenkijoje ir už jos ribų, įskaitant Lietuvos, Rusijos, Čekijos, Švedijos, Kazachstano, Latvijos ūkius ir elevatorius, parodo, kad bendrovės technologiniai sprendimai yra labai vertinami ir reikalingi.