Titulinis Grūdų sandėliavimo įranga Grūdų transportavimo įranga

Transporteriai

Kaušinių elevatorių konstrukcija gaminama iš cinkuotos skardos, komplektuojama su paprasta arba riebalams atsparia juosta, su juostos praslydimo davikliu, kopėčiomis bei aptarnavimo aikštele. Priklausomai nuo aukščio ir našumo parenkamas reikiamo galingumo motoreduktorius, montuojamas ant varančiojo būgno veleno. Visuose motoreduktoriuose integruotas atbulinės eigos stabdis, kuris neleidžia juostai judėti atgal sustabdžius elevatorių.
Grandikliniai transporteriai pasižymi patikimumu ir  patvarumu. Šie transporteriai pritaikyti darbui kampu iki 20 laipsnių. Galimi specialūs  transporteriai iš horizontalios padėties grūdus keliantys iki 45o kampu. Apatinė vidinė transporterio dalis padengta specialia 8 mm plastiko danga, apsauganti metalą nuo trinties, o tai prailgina gaminio ilgaamžiškumą. Transporteriai gali būti komplektuojami su reikiamu kiekiu sklendžių, valdomų rankomis grandinės pagalba, su elektrine ar pneumatine pavara.
Juostiniai transporteriai skirti horizontaliam visų rūšių grūdų bei sėklų ir kitų birių medžiagų transportavimui pasirinktais atstumais, jie turi stumdomą grūdų numetimo vežimėlį, kurio pagalba grūdai nukraunami į tarpinius taškus. Juostinių transporterių konstrukcija paprasta: ją sudaro korpusas, pagamintas iš cinkuotos skardos, dvigubi arba trigubi  nešantieji ritinėliai, grįžtamosios juostos palaikymo ritinėliai. Transporteriai gali būti komplektuojami su aliejui atsparia juosta, su nukrovimo vežimėliu, reversine pavara. Jie pasižymi mažu svoriu, patikimumu, patvarumu.
Duobinis grandiklinis transporteris skirtas grūdų ir kitų birių produktų transportavimui iš technologinės priėmimo duobės iki kaušinio ar kito transporterio. Transporteriai taip pat pasižymi patikimumu ir patvarumu. Duobiniuose grandikliniuose transporteriuose grūdai iš horizontalios padėties gali būti transportuojami nuo 0° iki 45° (0°, 15°, 30°, 45°) kampu.

Savybės

Transportavimo įrengimai skirti transportuoti birius produktus, įvairiais atstumais bei kryptimis. Jie yra tvirti, patvarūs ir greitai surenkami. Technologas, projektuodamas grūdų saugojimo kompleksą parenka transporterio tipą bei našumą. Komplektaciją parinksime pagal ūkio poreikius ir auginamas kultūras.


Pagal ūkio poreikius galime pasiūlyti ir sraigtinius, pniaumatinius ir nestandartinius transporterius.

 

Siūlomi transporteriai išsiskiria:

  • Plati gama.
  • Skirti transportuoti šlapius ir sausus grūdus, granules ir kt.
  • Transportavimas įvairiomios kryptimis.
  • Tvirta konstrukcija.
  • Greitas stransportavimas.

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+370 693 98864 info@ewa.lt

Techniniai duomenys

Tipas Kaušiniai elevatoriai Grandikliniai Duobiniai grandikliniai Juostinai Kiti
Našumas, t/h 8,0-300,0 20,0-250,0 20,0-250,0 30,0-80,0 pagal poreikį
Bendras ilgis arba aukštis, m iki 30,0  4,0-30,0  4,0-14,0 pagal poreikį pagal poreikį
Transportavimo kryptis vertikaliai horizontaliai , iki 20o kampu,  kampu per alkūnę iki 45o horizontaliai ,  kampu per alkūnę iki 45o horizontaliai pagal poreikį
Čia yra standartiniai parametrai, bet pagal poreikį užsakome ir nestandartinių parametrų transporterius.

Gamintojas

Galime pasiūlyti kruopščiai atrinktų gamintojų transporterius pagal Jūsų ūkio ar elevatoriaus poreikius. Visi mūsų tiekėjai siūlo tvirtą ir patikimą įrangą.
Mūsų specialistai parinks tinkamiausius grūdų transportavimo sprendimus nuo priėmimo duobės iki pakrovimo į transportą.