Titulinis Mobilios grūdų džiovyklos

Mobilios grūdų džiovyklos

Tikrai mobili džiovykla!

Nuo šiol Zaffrani džiovyklas galima komplektuoti su patentuota DAŽNIŲ KEITIMO SISTEMA

Dirbant be šios sistemos ventiliatorius tiek kaitinimo, tiek ataušinimo metu dirba fiksuotais sūkiais (variklio greitis). Tai reiškia, kad prie neigiamos temperatūros neįmanoma optimizuoti džiovyklos našumo. Dirbant su dažnių keitiklio sistema, sutrumpėja džiovinimo ciklas, o tai reiškia, kad padidėja džiovyklos našumas ir sumažėja kuro sąnaudos.

Kiti privalumai:
  • Didesnis patikimumas;
  • Elektros variklio apsauga nuo perkrovų ir perkaitimo;
  • Mažesnis ventiliatoriaus keliamas triukšmas;
  • Ekologija.
Grūdų bokštai

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+370 693 98864  info@ewa.lt

ZAFFRANI mobilios grūdų džiovyklos

Zaffrani džiovyklos pagamintos laikantis aukščiausių technologinių kriterijų ir naudojant itin kokybiškas medžiagas, todėl atitinka šiuolaikiško, modernaus ūkio viziją.
Techninės savybės, o tuo pačiu ir kiekviena detalė, pasižymi aukšta kokybe ir funkcionalumu.
Šios džiovyklos pasižymi našumu ir  puikiai išsaugo grūdų kokybinius parametrus.  Galima džiovinti  kviečius, miežius, kukurūzus, žirnius, pupas, rapsus, ryžius, soją, saulėgrąžas, linų sėmenis ir net riešutus.
Pritaikymas
Nesudėtingas džiovyklos valdymas ir modulinė konstrukcija  leidžia džiovyklą lengvai pritaikyti prie ūkio teritorijos ir turimų įrenginių.
Mobilumas
Konstrukciniai sprendimai leidžia greitai ir nesudėtingai paruošti džiovyklą transportavimui.
Produktyvumas
Naudojami aukštos kokybės komponentai, dėmesys detalėms ir tęstiniai tyrimai, kurių tikslas yra pagerinti darbo našumą, leidžia pagaminti puikų produktą, kuris taupo džiovinimo laiką ir kuro sąnaudas.

Džiovyklos savybės

Degimo kameros padėtis
Tiesioginio degimo džiovyklose degimo kamera stovi šonu džiovinimo šachtai, todėl džiovinimo metu grūdai apsaugomi nuo tiesioginės liepsnos ir per didelės kaitros.
Oro maišymo sistema
Veiksminga karšto ir šalto oro maišymo sistema užtikrina vienodą oro srautą ir stabilią temperatūrą, todėl grūdai džiūsta tolygiai.
 
Grūdų maišymo sistema
Džiovyklos viduje grūdai maišomi nepertraukiamai ir tolygiai. Tai įmanoma dėka, tolygiai išdėstytų maišymo lopetėlių (viršuje , per vidurį ir apačioje prie centrinio sraigtinio transporterio). Iš viso yra 6 lopetėlės, po 3 kiekvienoje pusėje, todėl kiekviena lopetėlė apsisuka tik 180o, vietoje 360 o. Apatinė lopetėlė ne tik maišo, bet ir paduoda grūdus į centrinį sraigtinį transporterį.
Šilumokaitis
Netiesioginio degimo džiovyklose ventiliatoriaus pagalba oras į džiovyklą patenka pro šilumokaitį, kur įkaista iki reikiamos temperatūros. Grūdai neturi sąlyčio su degimo produktais, nes jie pasišalina per kaminą, todėl pasiekiama geriausia grūdų kokybė.
 
Darbinio veleno pavara
Zaffrani džiovykloms su darbinio veleno pavara visiškai nereikia papildomo elektros šaltinio. Darbinio veleno pagalba sukami sraigtiniai transporteriai ir generatorius, kuris tiekia elektros energiją ventiliatoriui, valdymo pultui, degikliui, apšvietimui ir kitiems džiovyklos įrenginiams.
 
Centrinis sraigtinis transporteris
Transporterio vamzdžio diametras 400 mm. Transporteris atlieka tris funkcija: džiovyklos užkrovimo, maišymo ir iškrovimo. Maišymo metu, džiovyklos apačioje esančius grūdus, transporteris kelia į viršų, taip užtikrindamas tolygų džiovinimo procesą. Iškrovimo aukštis priklausomai nuo džiovyklos modelio yra nuo 4,75 iki 6,30 metrų aukštyje. Didžiausias Zaffrani džiovyklų modelis turi du iškrovimus.
Pakrovimo sraigtinis transporteris
Pakrovimo sraigtinis transporteris grūdus neša link centrinio sraigtinio transporterio. Galimi keli pakrovimo transporterio variantai: stacionarus ir paslankus. Paslankus transporteris yra pakabinamas prie džiovyklos ir gali sukinėtis 180o kampu, todėl džiovyklos užkrovimas yra daug patogesnis. Nepataikius ties iškrovimo sklende nereikia perstatinėti priekabos, galima transporterį pakreipti link iškrovimo sklendės.
 
Dulkių nutraukimo sistema
Džiovinimo metu būna daug dulkių, todėl rekomenduojame džiovyklą komplektuoti su dulkių nutraukimo sistema. Nutraukimas vyksta centrinio sraigtinio transporterio viršuje, todėl dulkės ir lengvos šiukšlės nutraukiamos viso džiovinimo proceso eigoje. 

Šią sistemą sudaro:
  • Tentinis stogelis;
  • Ištraukimo ventiliatorius;
  • Ciklonas;
  • Lankstūs ortakiai;

Techniniai duomenys

  Netiesioginio degimo Tiesioginio degimo
Modelis 110 MZ 130 MZ 110 MZ 130 MZ 190 GZ 210 GZ 310 GZ
Talpa, m3 14,5 18 14,5 18 24,5 30 36
Pavara Darbinis velenas arba Elektros variklis
Komplektacija Elektros srovės generatorius (tik džiovyklose su darbinio veleno pavara); Apšvietimas naktiniam darbui; Pakrovimo sraigtinis transporteris; Sietinis valytuvas; Valdymo skydas; Iškrovimo sklendė; Dyzelinis degiklis; 2,5 mm sietų perforacija.
Papildoma įranga Dulkių nutraukimas; Tentinis stogas; Ciklonas; Elektros variklio pavara (džiovykloms su darbiniu velenu); Garsinis lygio daviklis; Dujinis degiklis; 1,5 mm sietų perforacija; Tūrio matuoklė.