Titulinis Naujienos 100-asis Massey Ferguson traktorius darbuosis Biržų rajone
2020.11.09

100-asis Massey Ferguson traktorius darbuosis Biržų rajone

Lapkričio 9 dieną į Biržų rajone ūkininkaujančio Kazio Visocko kiemą įriedėjo jubilietijinis šių metų traktorius. Šiemet visu mėnesiu anksčiau nei pernai, išvežėme jau 100 MF traktorių į Lietuvos ūkius! Tai jau ketvirti metai (arba visi kiek atstovaujame MF) iš eilės kai peržengiame šią 100 traktorių ribą.

Taip jau sutapo, kad 100-uoju traktoriumi, šiemet tapo, galingiausias iš Massey Ferguson modelių - MF 8740 S. Jis darbuosis augalininkystės ūkyje Biržų rajone. Šis traktorius iškart buvo pirktas su automatiniu MF Autoguide CM vairavimu ir kad ūkis rimtuose žemės dirbimo darbuose traktorių išnaudotų maksimaliai buvo įsigyti ir visi keturi dvigubi ratai.

Lietuviško kapitalo akcinė bendrovė „East West Agro“ (EWA) – vienas didžiausių žemės ūkio technikos prekybininkų Lietuvoje. Šio sektoriaus bendrovių TOP 3-uke savo pozicijas sėkmingai įtvirtinusi EWA šiandien šalyje atstovauja tokiems visame pasaulyje pripažintiems žemės ūkio technikos gamintojams kaip „Massey Ferguson“ (Prancūzija), „Bednar“ (Čekija), „Sulky“ (Prancūzija) ir kitiems. Bendrovės klientai – daugiau kaip 6 tūkst. stambių ir vidutinių Lietuvos žemės ūkio bendrovių ir ūkių.