Titulinis Naujienos Agritechnica 2017: Massey Ferguson stende viskas nauja!
2017.11.15

Agritechnica 2017: Massey Ferguson stende viskas nauja!

Massey Ferguson technika parodoje Agritechnica 2017
Šie metai Massey Ferguson prekės ženklui kaip niekada vaisingi, todėl parodoje Agritechnica 2017, jų stende kiekviena pristatyta MF mašina yra visiškai nauja. Massey Ferguson stende, pristatyti įspūdingi ir išskirtiniai naujų traktorių, kombainų, naujų šienavimo ir pašarų ruošimo padargų ir krautuvų atnaujinimai - visi jie visuomenei rodomi pirmą kartą!

Traktoriai

MF „S“ serijos modeliai:
Naujausia Massey Ferguson pristatyta naujiena apimanti visus pažangiausius traktorių modelius pagamintus Buvė mieste, Prancūzijoje, įtraukia naują itin stilingą dizainą, galimybę komplektuoti  naująjį Fieldstar 5 liečiamą ekraną su daugybe naujų galimybių, bei daugeliu kitų atnaujinimų, kurie padidina komfortą, našumą ir saugumą. Pranešdami apie pagrindinius atnaujinimus, visi Buvė mieste gaminami traktorių modeliai įgauna naują ryškų „S“ ženklo žymėjimą modelių pavadinimuose. Ekspozicijoje demonstruojami modeliai:
nuo 270-400 AG MF 8700 S,
140-280 AG MF 7700 S,
120-200 AG MF 6700 S
100-130 AG MF 5700 S serijų.
95 AG MF 5709 S, tai naujas dar nematytas modelis, kuris papildo MF 5700 S seriją, suteikdamas galimybę klientams gauti aukštos techninės klasės, kompaktišką, mažo galingumo modelį, kuris gali būti komplektuojamas su Dyna-4 arba Dyna-6 transmisijomis.
 
MF 5700 Dyna-4:
Visiškai naują MF 5700 kompaktiškųjų modelių seriją papildoma dar dviem naujais 85 AG MF 5708 ir 95 AG MF 5709 modeliais, kurie standartiškai komplektuojami su atnaujintomis Dyna-4 transmisijomis, bei suteikia galimybę papildomai užsakyti kabinos amortizacijos sitemą.
 
MF 3700 serija (V, S, F, GE, ir WF):
Sukurta vynuogynų, medelynų, daržovių, sodų ir kalnuotų vietovių ūkiams, ši plati specializuotos paskirties modelių serija gali pasiūlyti tinkamiausią pasirinkimą visiems ieškantiems ne standartinių sprendimų. Šios serijos traktorių pločių pasirinkimas galimas nuo 1,1 m. iki 2,2 m., tarp kurių pristatomas visiškai naujas modelis WF (Wide Fruit), su itin plačiu tarpvėžiu ir žemu svorio centru, kas užtikrina itin didelį stabilumą, o tai leidžia šiam modeliui dirbti ir kalvotose vietovėse.

Krovos darbai

MF TH.7030 teleskopinis krautuvas:
Gebantis pakelti 3 t svorį į 7 m aukštį, naujasis MF TH.7030 modelis dar labiau didina Massey Ferguson vidutinio dydžio teleskopinių krautuvų gamą. Turintis dviejų tipų kabinas, puikų manevringumą, šis daugiafunkcinis krautuvas puikiai susitvarko su sunkių krovinių perkrovimu itin žemose ir ankštose vietose.
 

Šienavimo technika

Massey Ferguson RB ritinių presai
Massey Ferguson pristato 5 naujus ritinių presų modelius kurie galės presuoti nuo 0,9 iki 1,8 m skersmens ritinius. Iš viso 5 skirtingi modeliai, komplektuojami su rotoriniu masės rinktuvu, HydroFlexControl sistema apsaugančia nuo rotoriaus užblokavimo, skirtingo intensyvumo smulkinimo sistema, CPS pastovaus slėgio sistema, Varionet tinkliuko vyniojimo sistema ir su gausybe galimų priedų. Ideali kiekvieno ritinio forma, tankumas ir norimas pjaustinių ilgis leidžia užtikrinti aukščiausios kokybės pašarus.
 
Massey Ferguson ritinių presai ne naujiena rinkoje – tai gerai žinomi Lely-Welger ritinių presai, kuriuos šiemet įsigijo AGCO korporacija.

MF DM TL-V šienapjovė:
Massey Ferguson savo gamą plečia su visiem jau gerai žinoma šienavimo technika – FELLA. Parodos Agritechnica 2017 metu pristatyta naujo tipo šoninė centrinio pakabinimo šienapjovė MF DM TL-V (FELLA SM TLX), kurios galimas darbinis plotis 3,1 ir 3,6 m ir galimybė naudoti su pirštiniu ar guminiu plaušintuvu. Kaip ir Fella, centrinio pakabinimo šienapjovės MF DM TL-V turės gerai žinomą kopijavimo sistemą Turbo-Lift bei SafetySwing apsaugą nuo kliučių.
 
FELLA ir Massey Ferguson šienavimo gamą sudaro daugiau nei 100 įvairių  šienapjovių, vartytuvų ir grėblių. AB „East West Agro“ FELLA šienavimo technika prekiauja nuo 2009 m.
 
 

Revoliucija derliaus nuėmime

Massey Ferguson IDEAL kombainai
Tai – vienas iš reikšmingiausių žemės ūkio technikos tobulinimo ir kūrimo žingsnių per pastaruosius keletą metų. Produktyvumo ir našumo siekiančiam žemės ūkio verslui šio technikos milžino atsiradimas užtikrins kur kas labiau konkurencingą veiklą – leis pasiekti didžiausią kūlimo plotą bei našiausią iškrovimo greitį. Tarp daugybės išskirtinių naujų funkcijų, Massey Ferguson IDEAL modeliai, siūlo didžiausią integruotą grūdų bunkerį, kuris yra prieinamas Europos rinkoje, greičiausią iškrovimo greitį ir didžiausią kūlimo - seperavimo plotą, šių naujovių dėka pasieksite didelį našumą, pelną ir gerą produkciją. Naujų kombainų ribota gamyba numatyta 2018 m., pilnai pardavimui skirti kombainai, rinkoje pasirodys 2019 m. Kitąmet šį galiūną tikimės pristatyti ir Lietuvoje.
Susipažinti su visomis MF IDEAL kombaino naujienomis galite oficialiame tinklapyje: ideal.masseyferguson.com 
 

Massey Ferguson įsipareigojimai

MasseyFerguson servisas
Massey Ferguson servisas užtikrina reguliarią techninę priežiūrą, išplėstinę garantiją, techninę pagalbą ir apjungtas paslaugas, kad kiekviena mašinos darbo valanda būtų sėkminga, suteikiant klientams reikiamą pagalbą, kad technika dirbtų efektyviai su minimaliu prastovos laiku. Massey Ferguson reiškia daug daugiau nei tik tecnika. Šiuo prekės ženklu pateikiami visapusiški verslo sprendimai, kuriais siekiama kuo geresnių investicijų į žemės ūkio įrangą taip didinant klientų našumą bei pelningumą.