Titulinis Naujienos "Bovė Massey Ferguson" traktorių gamykla švenčia 1 000 000-ąjį pagamintą traktorių

Massey Ferguson, pasaulinis AGCO prekės ženklas (NYSE:AGCO) didžiuojasi galėdamas pranešti, kad jo "Bovė" gamykla (Prancūzija) ką tik pagamino savo 1 000 000-ąjį traktorių.

Tai dar vienas svarbus įvykis, nes šis prekės ženklas švenčia 175 metų istoriją. Traktoriai Bovė gaminami nuo lapkričio 20 d. 1960 m.
 
Renginyje, skirtame šiam etapui paminėti, Thierry Lhotte, viceprezidentas ir vykdomasis direktorius Massey Ferguson EAME ir AGCO prezidentas Prancūzijoje pabrėžė: "Mūsų "Bovė Massey Ferguson Global Home" per pastaruosius 62 metus nuolat augo dirbdami su ūkininkais ir dėl jų. Visų mūsų darbuotojų vardu noriu padėkoti mūsų klientams už jų ilgai trunkantį pasitikėjimą. Mes ypač didžiuojamės, kad šiandien jiems atstovauja šio visiškai naujo "MF 8S.305 Dyna-VT" savininkas, 1 000 000-asis traktorius, pagamintas Beauvais, ponas Thierry Aubrée, ariamosios žemdirbystės ūkininkas ir rangovas, La Chapelle des Fougeretz kaime Bretanėje, Prancūzijoje ir jo vietinis prekiautojas Hervé Motoculture.
Aubrée paaiškino, kodėl savo naujajam traktoriui pasirinko MF: "Mane žavi naujos technologijos, įskaitant RTK gaires, sekcijų kontrolę, daugiausia dėmesio skiriant dirvožemio išsaugojimui ir tvariai ūkininkavimo praktikai. "MF 8S" išsiskiria šiuo modernumu dėl savo efektyvaus variklio, lygios transmisijos, tobulos ratų bazės ir užtikrina matomumą, kabinos komfortą ir preciziško ūkininkavimo ryšio galimybes.  Valdydamas visą savo  MF parką iš 4 traktorių, 3 kombainų, 2 didelių stačiakampių ryšulių presų ir 1 teleskopinio krautuvo, radau puikią abipusiškai naudingą partnerystę su savo MF pardavėju, pagrįstą bendru pasitikėjimu. »
 
"Mūsų komandai labai pasisekė, kad atstovaujame MF prekybos tinklui, perduodančiam ponui Aubrée  1 000 000-ąjį traktorių iš "Bovė" gamyklos. Tai yra svarbus gyvenimo momentas, nes iš Bovė yra tik vienas 1 000 000-asis traktorius, ir mes linkime ilgų ir produktyvių darbo valandų ponui Aubrée", - sakė Jérome Mazière, "Hervé Motoculture", "Massey Ferguson" atstovybės generalinis direktorius, aptarnaujantis Côtes d'Armor ir Ille-et-Villaine rajonus Bretanės regione, Prancūzijoje. "Mes labai didžiuojamės šia 40 metų partneryste su Massey Ferguson ir esame dėkingi už puikų priėmimą, kurį gavo mūsų klientas, taip pat galimybę pamatyti, kaip "Beauvais" gamykla ir toliau įspūdingai diegė savo naują veiklą, nepaisant tų pastarųjų 2 metų iššūkių. Tai patenkins mūsų ūkininkų poreikius", – pridūrė Jérôme'as Mazière'as.
 
Atsidavę darbuotojai švenčia 62 metų gamybos sukaktį Bovė

Boussadas Bouaouli, "Manufacturing Bovė" viceprezidentas, pabrėžė darbuotojų įsipareigojimą dėl "Beauvais MF Campus" plėtros: "Nuo 1960 m. visada buvo žmonių, kurie išlaikė judančią gamybą, visada su tinkamu dėmesiu ūkininkui, pirmiausia susitelkdami į laiko iššūkius ir svarbiausia, aiškų požiūrį į ateitį."
Viskas prasidėjo nuo MF 825 1960 metais. Nuo to laiko gamykla nuolat gamino ikoninius traktorius, varomus naujovių, pavyzdžiui, MF 3000 seriją 1986 m., Pirmąjį traktorių su borto elektronika, MF 8600 2008 m., Pristatant efektyvios galios koncepciją, mažinančią poveikį aplinkai, naudojant SCR technologiją žemės ūkio mašinoje, o 2020 m. - naują MF 8S,  su apdovanojimus pelniusia "Protect-U" koncepcija su 24 cm tarpu tarp kabinos ir variklio montavimo, mažinant šilumą, triukšmą ir vibraciją, perduodamą į kabiną, ir gerinant aušinimą bei našumą. Jis gavo "Metų traktoriaus 2021", "Red Dot: Product Design 2021" ir "Farm Machine 2022" apdovanojimus. (išsamią informaciją rasite specialiame Beauvais gamyklos orientyro pranešime spaudai)
"Mūsų šaknys yra Bovė iki dabar 62 metus. Ši gamykla, pavadinta "Factory of the Year 2016", yra mūsų modernių laikų ištakos, o bendras naujas "MF Campus" nustato mūsų ateitį ir naujus standartus", - sakė Boussadas Bouaouli. "Nuo 2010 m. gamykla paskatino gilią transformaciją diegiant "Lean Manufacturing", prisidėdama prie kokybės gerinimo ir reaguojant į augančią mūsų klientų paklausą. 2013 m. pradėjome gamyklos išplėtimo programą, kai pradėjome "Beauvais 2" kabinos surinkimo liniją ir nuo 2019 m. paspartinome reintegracijos veiklą vertikalios linijos būdu. Ji prasidėjo nuo mūsų logistikos centro, o 2020 m. pradėjo vykdyti tolesnę "advanced"  veiklą. Tai apima traktorių dirbtuves, leidžiančias savininkams pritaikyti traktorius pagal jų poreikius, taip pat priedų gamybos įrenginį mažoms dalims ir prototipams, naudojant 3D spausdinimą. Mes taip pat sukūrėme vidinę hidraulinių komponentų gamybą (1 340 dalių maketai), taip pat pavarų dėžės atnaujinimą, visų mūsų traktorių lipdukų spausdinimą (300 maketų) ir visai neseniai naujo įrenginio, skirto gaminti mūsų degalų ir "AdBlue®"  bakus: šiuo metu 4 modelius ir vis dar augame, kad būtų pasiektas galutinis tikslas – tiekti bakus visiems mūsų AGCO įrenginiams Europoje. Iki 100 traktorių gali būti gaminami ir siunčiami kiekvieną dieną mūsų pardavėjams, o 80% eksportuojama daugiau nei į 70 šalių. Gaminame serijas iš MF 4700 M, MF 5700M, MF 5S, MF 6S, MF 7S, MF 8S ir MF 8700 S. Kurių galios nuo 75 iki 405 AG ir visų tipų transmisijos. "
 
"Pardavus šį 1 000 000 traktorių, mes ketiname suvienyti savo gamyklas į vieną 54 ha MF miestelį su visais mūsų departamentais po vienu stogu: gamyba, inžinerija, pirkimas, klientų aptarnavimas, dalys, pardavimai ir rinkodara, produktų valdymas, finansai, teisė ir HR", - pridūrė Thierry Lhotte. Tai suteikia didelį lankstumą ir unikalią čia dirbančių žmonių patirtį, įgūdžius ir įsipareigojimą. Jie yra visko, kas vyksta, varomoji jėga, ir šis 1 000 000-asis traktoriaus etapas yra mūsų 2 500 darbuotojų sėkmė, įskaitant mūsų GIMA transmisijų bendrąją įmonę."
"MF miestelis" ir toliau plėtos naują veiklą, savo darbuotojų darbo sąlygų būklę ir, svarbiausia, per ateinančius mėnesius kurs ir pristatys naujus produktus. "Tai išlaikys "Beauvais MF Campus" konkurencingumą ir užtikrins, kad jis išliktų ūkininko tiksline vieta, įtvirtinta Beauvais mieste ir tvariai veikianti savo vietos ir pasaulio bendruomenių atžvilgiu", - pridūrė Thierry Lhotte.
 
Beauvaiso merė Caroline Cayeux pabrėžia, kad "MF Miestelis" ir toliau vystosi lygiagrečiai su jį supančiu komerciniu ir gyvenamuoju rajonu ir išlieka pagrindiniu miesto darbdaviu: "Beauvais Massey Ferguson gamykla vaidino svarbų vaidmenį Massey Ferguson sėkmės istorijoje, kuri tęsiasi 62 metus Beauvais. Kaip ir visos Beauvais bendruomenės, džiaugiuosi, kad AGCO planuoja toliau plėtoti savo pasaulinius Massey Ferguson namus Beauvaise naujoviškai ir tvariai, visapusiškai dalyvaudama mūsų vietos miestų plėtroje, skatindama tvarią transformaciją ir inovacijas anglies pėdsako mažinimo ir skaitmeninimo link. Tai yra tvirtas įsipareigojimas Beauvais rajonui, kaip verslo vietai ir užtikrinti bei kurti naujas darbo vietas mūsų mieste ilguoju laikotarpiu. Nuoširdžiai sveikinu MF komandą su 1 000 000-uoju traktoriumi, pagamintu Beauvaise ".
 
 
Apie AGCO

AGCO (NYSE:AGCO) yra pasaulinė žemės ūkio mašinų projektavimo, gamybos ir platinimo bei tiksliųjų ag technologijų lyderė. AGCO teikia klientų vertę per savo diferencijuotą prekės ženklo portfelį, įskaitant pagrindinius prekės ženklus, tokius kaip Challenger, Fendt®, GSI®, Massey Ferguson®, Precision Planting® ir Valtra®.® Agco visa įranga ir paslaugos, varomos "Fuse®" išmaniųjų ūkininkavimo sprendimų, padeda ūkininkams tvariai maitinti mūsų pasaulį. Įkurta 1990 m. ir įsikūrusi Duluth, Gruzijoje, JAV, AGCO 2021 m. pardavė 11,1 mlrd. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite www.AGCOcorp.com . Norėdami gauti įmonės naujienų, informacijos ir įvykių, sekite mus "Twitter": @AGCOCorp. Norėdami gauti finansinių naujienų "Twitter", sekite grotažymę #AGCOIR.
 
Sekite mus:
Žiniatinklis : www.masseyferguson.co.uk
"Facebook" : www.Facebook.com/masseyfergusonuk
"YouTube": www.youTube.com/masseyfergusonuk
"Instagram" : www.Instagram.com/masseyfergusonglobal
"LinkedIn": https://www.linkedin.com/company/massey-ferguson