Titulinis Naujienos DIDŽIAJAME „SCANDAGRA|EWA“ RENGINYJE REKORDINIS SKAIČIUS ŪKININKŲ
2017.03.08

DIDŽIAJAME „SCANDAGRA|EWA“ RENGINYJE REKORDINIS SKAIČIUS ŪKININKŲ

Kol naujas žemės ūkio sezonas neįsibėgėjo, dvi bendradarbiaujančios bendrovės – žemės ūkio technikos prekybos įmonė „East West Agro (EWA) ir žemės ūkio produkcijos prekybos įmonė „Scandagra“ – į specialų renginį „X traktorius“ „Žalgirio“ arenoje sukvietė beveik 3000 Lietuvos ūkininkų. Taip bendrovės savo klientus kviečia aktyviai domėtis rinkos naujienomis, supažindina su pažangiausia technika ir žemės ūkio produkcija.

Renginyje, į kurį užsiregistravo rekordiškas svečių skaičius, netrūko naujausių įžvalgų, susirinkusieji iš arti susipažino su modernia technika.

Bendrovė „Scandagra“ susirinkusiems svečiams pristatė pažangiausius žemdirbystės sprendimus, kurie leidžia pasiekti maksimalų derlingumą ir, žinoma, pajamas iš šios veiklos. „Scandagra“ duomenimis, pastaruoju metu Lietuvos ūkiuose sparčiai populiarėja nano technologijų naudojimas, t. y. laukų tręšimas naujos kartos mikroelementų trąšomis. Pavyzdžiui, naujos kartos mikroelementų trąšas „Nanoplant“ 2016 metais Lietuvoje naudojo apie 260 žemdirbių, kurie jomis tręšė per 40 tūkst. ha žemės ūkio laukų.

Bendrovės „Scandagra“ vadovas Marius Vasiliauskas pažymėjo, kad  „Scandagra“ savo verslą pozicionuoja taip, kad pirmiausia sukurtų didžiausią naudą savo klientui. „Mūsų strategija – masto ekonomija. Veikdami visose Baltijos šalyse turime galimybes išsiderėti geriausias sąlygas su tiekėjais ir pasiūlyti geriausius sprendimus savo klientams“, – sakė jis.
 
Anot M. Vasiliausko, įmonės ir vadovų komandos nuolatos susiduria su įvairiais ekonomikos ir verslo ciklais ir dažnai pasirenka saugų žaidimą, gina „status quo“ arba sulėtina pagreitį, tačiau tik ne „Scandagra“. „Mes turime ambicijų lyderiauti naujos kartos žemės ūkio progrese. Taigi, mes iš esmės keičiame mūsų įmonę ir tai atspindi mūsų ir mūsų klientų pasiekti rezultatai“.

Bendrovės EWA generalinis direktorius Gediminas Kvietkauskas savo pristatyme daugiausia dėmesio skyrė žemės ūkio ir žemės ūkio technikos rinkos apžvalgai. Pasak jo, svarbu, kad Lietuva sparčiau naujintų žemės ūkio technikos parką, kurio didelė dalis šiai dienai yra technologiškai pasenęs, nebegalintis užtikrinti aukšto veiklos našumo ir konkurencinių pranašumų. 

Kauno „Žalgirio“ arenoje bendrovė EWA iš viso eksponavo 19-ka įvairios naujos žemės ūkio technikos vienetų. Dėl įspūdingiausios technikos vardo ir dėmesio varžėsi tiesiai iš tarptautinės žemės ūkio parodos Paryžiuje „SIMA 2017“ atvykęs naujausias traktoriaus modelis „Massey Ferguson“ 8740, taip pat specialiai šiam vakarui paruoštas Vyčio simboliu pažymėtas ypatingas juodasis MF 6718S traktorius ir tiesiai į areną atvykęs Benedikto Vanago bolidas „Toyota Hilux“.
 
Renginyje, stebint beveik trims tūkstančiams žemės ūkio sektoriaus atstovų, buvo pasirašyta trišalės partnerystės sutartis tarp B.Vanago atstovaujamos komandos „General Financing team Pitlane” ir dviejų žemės ūkio srityje dirbančių bendrovių, subūrusių jėgas bendram rinkodaros projektui – „Scandagra” ir EWA Dakaras“. Taip buvo duotas naujas impulsas naujiems lenktynininko B.Vanago startams.

Renginio pramoginėje dalyje vyko šou „X-traktorius”, atkartojantis populiarųjį muzikinį šou „X-faktorius“, kuriame teisėjavo B.Vanagas ir žinomi personažai Saulėnas bei Vydas. Susirinkusiuosius linksmino „X-faktoriaus“ dalyviai, iliuzionistai, šokėjai.