Titulinis Naujienos EWA plėtra įgauna pagreitį - atidaryta atstovybė Kupiškyje
2017.08.31

EWA plėtra įgauna pagreitį – atidaryta technikos priežiūros ir prekybos atstovybė Kupiškyje
 

EWA Kupiškio ofisas
Žemės ūkio technikos prekybos bendrovė „East West Agro“ (EWA) atidarė naują techninės priežiūros ir prekybos atstovybę Kupiškyje. Tai – jau trečia EWA atstovybė Lietuvoje ir antra, kurią bendrovė įsteigė šiemet po sėkmingai užbaigto viešojo akcijų platinimo, kurio metu iš viso pritraukė 3 mln. eurų investicijų.

Naujoji EWA atstovybė Kupiškyje įsikūrė 2,5 tūkst. kv. metrų teritorijoje.  Čia sukurtos penkios naujos darbo vietos, o ateityje planuojama ieškoti ir daugiau darbuotojų. Bendrovė šiam plėtros etapui iš viso skyrė beveik 200 tūkst. eurų.

„Kur steigti atstovybę – yra strateginis sprendimas. Iki šiol daugiausia dėmesio skyrėme Šiaurės ir Vidurio Lietuvos žemės ūkiams, dabar norime aktyviau bendrauti bei žemės ūkio verslą padėti vystyti ir Rytų Lietuvos ūkininkams. Turėdami tris atstovybes mes jau pajėgūs itin greitai ir kokybiškai aptarnauti visą Lietuvą, nes nuo savo klientų esame nutolę ne daugiau kaip 150 km atstumu“, – sako EWA generalinis direktorius Gediminas Kvietkauskas.

EWA plėtrą palaikė ir Kupiškio rajono savivaldybė, prisidėjusi prie sklandaus bendrovės žengimo į šį regioną. Ji atnaujino kelio ruožą, kad privažiavimas iki bendrovės techninės priežiūros ir prekybos atstovybės būtų patogus. Savivaldybė pasižadėjo ir pažadą įvykdė - išasfaltavo kelio ruožą iki bendrovės atstovybės. Padalinio atidarymo šventėn su dovanomis atskubėjęs Kupiškio meras Dainius Bardauskas pripažino, kad visada verslo įmonės įkurtuvės regione yra gera žinia ir vietos bendruomenei, ir įsidarbinimo galimybių ieškantiems žmonėms. Kupiškis pagaliau išnaudos savo, kaip geografinio Panevėžio apskrities centro, iki kurio aplinkinių miestų žmonėms tereikia nuvažiuoti 50 kilometrų, privalumus.

Šių metų liepos mėnesį EWA atidarė savo atstovybę ir Šiaulių rajone, Kairiuose. Čia veikia žemės ūkio technikos ekspozicija, techninės priežiūros centras ir atsarginių dalių sandėlis. Bendrovė Šiauliuose sukūrė 10 naujų darbo vietų ir iš viso investavo daugiau kaip 0,5 mln. eurų.