Titulinis Naujienos EWA PRIPAŽINTI GERIAUSIAIS MF TRAKTORIŲ PARDAVĖJAIS EUROPOJE
2017.03.09

EWA PRIPAŽINTI GERIAUSIAIS MF TRAKTORIŲ PARDAVĖJAIS EUROPOJE

Vasario 25-28 dienomis Paryžiuje vykusioje tarptautinėje žemės ūkio technikos parodoje SIMA, Lietuvos bendrovė East West Agro (EWA) pripažinta geriausia traktorių „Massey Ferguson“ pardavėja Europoje. Lietuviai parsivežė  Prancūzijos AGCO korporacijos įvertinimą už išskirtinius verslo pasiekimus atstovaujant  „Massey Ferguson“ techniką 2016-aisiais.

Prancūzijos AGCO korporacija, kuriai priklauso traktorių gamykla „Massey Ferguson“, kas dvejus metus Paryžiuje vykstančioje žemės ūkio parodoje SIMA, spaudos konferencijoje pristatė artimiausių 5-kerių metų verslo strategiją ir apdovanojo geriausius „Massey Ferguson“ žemės ūkio technikos pardavėjus Europoje. Renginio metu taip pat buvo paskelbta apie traktorių gamyklos „Massey Ferguson“ vadovų pasikeitimą. Ilgametį korporacijos vadovą Richard Markwell į užsitarnautą pensiją išleido naujasis vadovas Thierry Lhotte.  

EWA ir AGCO korporaciją bendradarbiavimo ryšį užmezgė prieš ketverius metus būtent šioje žemės ūkio technikos parodoje SIMA, o sutartį pasirašė 2015 metais. Šią sutartį pasirašęs ir apdovanojimo renginyje dalyvavęs buvęs „Massey Ferguson“ vadovas R. Markwell  pažymėjo, jog partnerystė su EWA yra toks sėkmės atvejis, kokio prancūzai ieškojo visame Europos regione.

„Prekiauti „Massey Ferguson“ traktoriais pradėjome praėjusių metų pabaigoje, turime vos vienerių metų šių traktorių pardavimo patirtį, kuri viršijo ne tik korporacijos AGCO, bet ir mūsų pačių lūkesčius. Pernai vietoj planuojamų 100 traktorių pardavėme 140 vienetų, taip pat 34 kombainus ir Lietuvoje įsiveržėme į naujos žemės ūkio technikos pardavėjų lyderių gretas. Tai nuteikia labai pozityviai, o šis įvertinimas veikia motyvuojančiai, ir žinoma, įpareigoja siekti dar geresnių rezultatų“, – sako Gediminas Kvietkauskas, EWA generalinis direktorius.

Pasak jo, rekordiški traktorių „Massey Ferguson“ pardavimai Lietuvoje rodo, kad vis daugiau šalies ūkių nori dirbti su geriausios kokybės įranga ir investuoja į naują, našesnę techniką.

Įteikdamas apdovanojimą lietuviams naujasis „Massey Ferguson“ generalinis direktorius T. Lhotte pažymėjo, kad tai yra naujo ir inovatyvaus vadybos stiliaus rezultatas. „Tik geras produkto išmanymas, jo privalumų, naudų ir išskirtinumo žinojimas leidžia pasiekti tokius rezultatus“, – sakė T. Lhotte. Apdovanojimo metu lietuviai ne kartą buvo paminėti kaip laužantys standartus ir rodantys gerą pavyzdį kitiems.

Anot T. Lhotte artimiausius 5-erius metus korporacija AGCO sieks užtikrinti grąža tiek jų atstovaujamų produktų pardavėjams, tiek klientams, kurie tą produkciją įsigyja. „Gyvename labai neapibrėžtame pasaulyje, kuriam būdinga sudėtinga geopolitinė aplinka ir dramatiški žaliavų kainų svyravimai, kas turi tiesioginę įtaką ūkininkų pajamoms ir investicijoms. Tačiau ilgalaikės tendencijos žemės ūkiui yra labai palankios. „Massey Ferguson“ yra išsamiai susipažinę su naujos kartos ūkininkų reikalavimais, todėl mūsų pagrindinis tikslas – būti patikimu partneriu ir pasiūlyti pačius geriausius sprendimus žemės ūkio verslui“, – teigia T. Lhotte.

Lietuviško kapitalo bendrovė EWA, įkurta 2006 m., šiandien yra viena didžiausių žemės ūkio technikos prekybos įmonių Lietuvoje. EWA atstovauja tokiems visame pasaulyje pripažintiems žemės ūkio technikos gamintojams kaip „Massey Ferguson“, „Laverda“, „Fella“ ir kitiems. Bendrovės pajamos 2016 m. siekė 23 mln. eurų, bemaž du kartus daugiau nei 2015 m., kai pajamos buvo 12 mln. eurų. Šiuo metu EWA aptarnauja daugiau kaip 6 tūkst. ūkininkų ir žemės ūkio įmonių visoje Lietuvoje. Bendrovėje dirba 50 darbuotojų.