Titulinis Naujienos Ką pasėsi 2019 parodos apžvalga
2019.04.08

Ką pasėsi parodoje - daugybė žemės ūkio technikos naujovių

Akademija (Kauno r.). Aleksandro Stulginskio universitete (ASU) tris dienas šurmuliavo tarptautinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi... 2019“.

Parodoje gaminius pristatė daugiau kaip 300 įmonių ir organizacijų, apie 200 smulkiųjų augintojų, gamintojų, amatininkų. Penkiolika procentų dalyvių parodoje dalyvavo pirmą kartą.

Tradiciškai gausiausia parodoje buvo žemės ūkio technikos ekspozicija, kuri užėmė 42 tūkst. kv. m. plotą. Paviljonuose įsikūrė 115 įmonių, pristačiusių trąšas, augalų priežiūros priemones, techniką, technologijas, fermų įrangą, konsultavimo ir kitas paslaugas.

Parodos akimirkos

EWA parodoje išsiskyrė ne tik ekspozicijos plotu, kuris šiemet siekė 1700 kv. m. bet ir išmoninga programa, visomis parodos dienomis. Specialiai parodai įrengtoje ekspozicijoje įmonė pristatė didžiausias atstovaujamos technikos naujienas.
Didžiausias dėmesys, kaip visada buvo skirtas flagmanui - Massey Ferguson technikai. Šiemet šis brand'as pristatė ypač daug naujienų, tokių kaip Massey Ferguson S serijos traktorius, atnaujiną pašarų ruošimo techniką bei visiškai naujus - Massey Ferguson RB serijos presus.
Didžiausias susidomėjimas, pristatymų metu, žinoma, buvo Massey Ferguson kombainais. Pristatymų metu, buvo kalbama apie Lietuvoje populiariausius MF Activa ir Activa S mdelius ir gerai žinomus MF Centora bei Delta kombainus. Didžiausios šių metų naujienos - Massey Ferguson Ideal kombainų, deja, bet gyvai išvysti lankytojai negalėjo. Jie ruošiami šių metų DEMO turui, kuris vyks ir Lietuvoje. Jo metu ūkininkai turės galimybę gyvai susipažinti su visais šio naujojo kūrinio privalumais.
Taip pat, EWA ekspozicijoje buvo gausu čekiškos žemės dirbimo ir sėjos technikos BEDNAR, kurią lietuvos ūkininkams EWA viešai pristatė pirmą kartą.
Pristatymus, kurie vyko parodoje galima išvysti ir mūsų Youtube kanale.


<iframe width='450' height='400' frameborder='0' scrolling='no' marginheight='0' marginwidth='0' src='http://dc1.maps.lt/maps/quickmap.html#obj=360658%2C6190672&s=200000&xy=%5B361102%2C6191486%5D&bg=vector&lang=lt&toggle25d=true'></iframe>

Technikos apžvalga

Kadangi oras parodos metu lepino ir dalis Jūsų parodos metu turėjote būti laukuose, dalinamės trumpa Remigijus Savickas apžvalga iš mūsų stendo. Pristatome traktorių gamą, kombainų naujienas, Bednar galimybes, bei žinoma, supažindiname su MF presais ir kombinuotais presais-vyniotuvais!

Išsamesnių video ieškokite mūsų EWA youtube paskyroje.
Apie traktorius daugiau informacijos čia.
Arba kreipkitės į produktų vadybininką Mindaugas Cironka dėl konkrečių klausimų 869602769

Apie kombainus daugiau informacijos čia.
Apie presus daugiau informacijos čia.

Arba kreipkitės į produktų vadybininką Karolis Mu dėl konkrečių klausimų 869834660

Apie BEDNAR FMT techniką daugiau informacijos čia.
Arba kreipkitės į produktų vadybininką Vytautas J. Petkus dėl konkrečių klausimų 861677504