Titulinis Naujienos Massey Ferguson 7S traktorių serija prasiplėtė iki 210 AG
2020.11.22

Massey Ferguson 7S traktorių serija prasiplėtė iki 210 AG

Massey Ferguson, pasaulinis prekės ženklas AGCO (NYSE:AGCO), išdidžiai praneša,  kad po neseniai pradėtos MF 6S ir MF 7S serijos sėkmės, dabar jie pristato naują flagmaną 210 AG, MF 7S.210, kuris dar labiau padidina pasirinkimą šiame sunkiai dirbančių traktorių sektoriuje.
 
Su savo 210 AG, 6,6 litro AGCO Power varikliu, 2.88m ratų baze ir standartinė Dyna-VT transmisija, MF 7S.210 suteikia puikų perėjimą į 205 AG, 3.05m ratų bazę ir 7,4 litro varikliu varomą MF 8S.205.
 
"Massey Ferguson siekia suteikti klientams tiksliai tinkamą dydį, galią ir specifikacijas, kad atitiktų jų reikalavimus," sako Thierry Lhotte, viceprezidentas - vykdomasis direktorius Massey Ferguson, Europai ir Vidurio Rytams;
"Dabar, 200 AG klasėje, mes siūlome kompaktiško, bet galingo MF 7S.210 arba didesnio rėmo, sunkiųjų MF 8S serijos pasirinkimą. Tuo pačiu metu efektyvių ar išskirtinių specifikacijų pasirinkimas padeda vartotojams pritaikyti traktorių pagal jų specifinius poreikius" priduria jis.
 
Naujasis MF 7S.210 siūlo  puikų  galios ir svorio santykį    sektoriui,  užtikrinantį aukštą našumą, manevringumą ir efektyvumą su mažu sutankėjimu lauko darbams. Tuo pačiu metu stipriai suprojektuotas traktoriaus puikus,  14t  bruto transporto priemonės svoris ir  44,5t bendrasis kombinuotas svoris idealiai tinka sunkiems  kroviniams vežti ir transporto operacijoms.
 
Kaip ir "MF 7S Serija", "MF 7S.210" yra skirtas išrankiems profesionaliems operatoriams, užtikrinantiems  tokį patį aukštą stiprumo, judrumo, automatizavimo ir našumo lygį. Paveldėdamas daugelį funkcijų iš "Metų traktoriaus" apdovanojimų pelniusios   "MF 8S" serijos, jis taip pat pasižymi naujais komforto, valdymo ir patogumo lygiais.
  • Naujas 210 AG MF 7S serijos flagmanas - MF 7S.210 yra kombinuojamas su Dyna-VT kaip standartas, su Efficient arba Exclusive specifikacijų pasirinkimu
  • Reaguojantis, švarus 6,6 litro šešių cilindrų  variklis  užtikrina maksimalią 210 AG ir 860Nm sukimo momento galią visose srityse, o tam tikroms operacijoms - papildomas 10 AG padidinimas
  • Standartinė "Dyna-VT Super ECO" transmisija sklandesniam veikimui ir didesnei ekonomikai
  • Naujas ergonomiškas porankis patogiam valdymui
  • Porankyje sumontuotas multipad siūlo vieną svirtį, visapusišką valdymą
  • Moderni, vėsi ir rami kabina užtikrina  aukštą komforto lygį su naujomis technologijomis, gaunamais iš apdovanojimų pelniusios "MF 8S Series"
  • Paprasta ir logiška naudoti Datatronic 5 terminalą su nauju ryškesniu ir aiškesniu jutikliniu ekranu
  • Ilga, 2,88 m ratų bazė ir tvirta važiuoklė sujungia stiprumą ir stabilumą su optimaliu manevringumu nuo 4,93 m sukimosi spindulio
  • Galimybė valdyti ir traukti sunkius krovinius su didelės galios 9600kg galine ir 4000kg priekine pakabomis
  • Protingas, praktiškas neo-retro dizainas suteikia stilių su medžiaga.
 
 

MF 7S serijos savybės

MF 7S specifikacijos NAUJAS
Modelis MF 7S.155 MF 7S.165 MF 7S.180 MF 7S.190 MF 7S.210
Variklis Šešių cilindrų, 6,6 litro AGCO galia
Maksimali galia 155 AG 165 AG 180 AG 190 AG 210 AG
Maksimali EPM galia 175 AG 185 AG 210 AG 220 AG 220 AG
Maksimalus sukimo momentas @ 1,500rpm 700Nm 725Nm 750Nm 850Nm 860Nm
Maksimalus sukimo momentas @ 1,500rpm su EPM 750Nm 800Nm 860Nm 925Nm 925Nm
Perdavimas "Dyna-6 Super Eco" ANT
Dyna-VT
Specifikacijos Essential, Efficient, Exclusive Efficient, Exclusive
MF 7S.210 yra puikus pasirinkimas
 
Pastatytas ant 2,88 m ilgio ratų bazės optimaliam stabilumui ir traukai, MF 7S.210 varomas šešių cilindrų, 6,6 litro varikliu, kuris užtikrina aukštą koncentruotos galios ir sukimo momento lygį. Tvirta inžinerija leidžia traktoriams lengvai ir ekonomiškai vežti ir traukti sunkius krovinius kelyje. Iš lauko, jo išskirtinis galios ir svorio santykis užtikrina aukštą našumą su dideliu manevringumu ir lengvu pėdsaku, kad apsaugotų brangius dirvožemius. Įvairios automatizuotos funkcijos, paprasti valdikliai ir prijungtos technologijos padeda pagerinti našumą įvairiuose darbuose.
Galia atlikti darbą
 
Naujausios technologijos, švarus AGCO Galia 6,6 litro, šešių cilindrų variklis užtikrina maksimalią galią 210 AG ir maksimalų sukimo momentą 860Nm visoms reikmėms. Variklio galios valdymas (EPM) automatiškai padidina galią iki 220 AG ir sukimo momentą iki 925Nm (esant 1500 variklio aps./min.) transportui, GTV darbui ir patenkinti aukštus hidraulinius poreikius - kai to labiausiai reikia.
Pažangiausia transmisija yra standartinė
 
Massey Ferguson garsaus Dyna-VT ECO, nuolat kintantis perdavimas yra standartinis MF 7S.210. Užtikrinant sklandžius greičio pokyčius, jis sujungia puikią kontrolę su ekonomika - pasiekia 40 km / val. tik 1450rpm. Naujas automatinis režimas užtikrina sklandesnį veikimą ir didesnę ekonomiškumą. Tai automatiškai nustato optimalų variklio APS/min pagal apkrovą ir greitį, su paprastu veikimu pėdos pedalu arba multipad svirtimi.
 
Patogus visapusiškas valdymas
 
Tiek EXCLUSIVE, tiek EFFICIENT MF 7S.210 specifikacijos apima naują multipad svirtį ir išsamų valdymo porankį, susietą su sėdyne. Tai paprasta naudoti, su ISOBUS suderinamas valdiklis padeda viską patogiai ranka, įskaitant susiejimo valdymo rokerio jungiklį, kruizo nustatymus, važiavimo režimo išankstinius rinkinius ir MF vadovo aktyvinimą. Jame taip pat yra mikro vairalazdė, kad būtų galima valdyti du elektrinius hidraulinius vožtuvus.
Nauja, unikali, daugiafunkcinė svirties parinktis leidžia lengvai valdyti krautuvą ir priekinę pakabą. Tai ne tik valdo hidraulinius vožtuvus, bet ir leidžia operatoriams keisti kryptį ir traktoriaus greitį.
 
 
Tyli, patogi ir vėsi kabina
 
MF 7S.210 operatoriai gauna naudos iš reikšmingų kabinos patobulinimų, pirmą kartą pristatytų Tractor Of  The Year apdovanotais MF 8S traktoriai, kurie apima naują porankį, Multipad valdiklis ir sustiprintas ryšys. Dėl naujos oro kondicionavimo sistemos kabina dabar yra iki 4C° vėsesnė nei anksčiau. Operatoriai taip pat gauna naudos iš naujos, patogesnės, standartinės pakabinamos sėdynės. Šildomoje sėdynėje su patobulinta ventiliacija yra įrengta DDS - dinaminė slopinimo sistema su šonine stabilumo pakaba, kuri automatiškai reaguoja į iškilimų sunkumą.
Visi valdikliai yra lengvai pasiekiami, išdėstyti patogiu ir logišku išdėstymu, o naujasis "Multipad" užtikrina paprastą, visapusišką valdymą kartu su porankyje rečiau naudojamoms funkcijoms.
Išorėje modernus LED šviesos dizainas kartu su variklio dangčio šviestuvu sukuria ryškų parašą su galimybe įrengti iki 16 LED darbo žibintų. Krautuvų operacijoms taip pat yra galimybė pritaikyti naudingą "Visio Roof", kuris suteikia puikų vaizdą apie apkrovą per visą kėlimo diapazoną.
Toliau gerinti komfortą yra pakabinama priekinė ašis, taip pat mechaninė kabinos pakaba EFFICIENT modeliuose ir aktyvi mechaninė sistema EXCLUSIVE versijoms.
 
Clear jutiklinio ekrano operacija
 
Operatoriai įvertins naujausius "Datatronic 5" terminalo, kuriame yra daug ryškesnis ir aiškesnis 9" jutiklinio ekrano ekranas, atnaujinimus, kad sumažėtų akinimas. Didesnės raiškos spalvos ir juodas fonas, taip pat nauji spartieji klavišai pagrindiniame puslapyje taip pat leidžia lengvai naudoti. Taip pat nauja yra "MF E-Loader" parinktis, kuri padeda padidinti pakrovimo tikslumą, produktyvumą ir saugumą, bei suteikia valdymą ir naujo "Bucket Shake" įrenginio nustatymą.
 
Ryšys padidina tikslumą
 
"Datatronic 5" ne tik valdo visas traktoriaus funkcijas, bet ir turi ISOBUS ryšį bei GPS signalą, jis valdo "MF Technologies" tiksliojo ūkininkavimo komplektą. Tai apima MF vadovą su greita sąranka "Go-Mode", taip pat MF sekcijos valdymą,  kuris dabar veikia iki 96 sekcijų, kad padidintų tikslumą, sumažintų persidengimą ir tiksliai  nukreiptų įvestis su kintamųjų palūkanų programomis, naudojant "MF Rate Control". Duomenys, surinkti ir automatiškai įrašyti Į MF TaskDoc, perduodami per USB atminties kortelę. "MF Task Doc Pro" parinktis leidžia belaidžiu būdu  sinchronizuoti programų planus su ūkio valdymo programine įranga.
 
Naujas Datatronic 5 variantas leidžia radijo,  mobiliojo telefono būti valdomas per ekraną, su įėjimais per "Bluetooth", USB arba Aux. Tai  įspėja operatorius apie įeinančius skambučius ir kaip automobilyje, prisijungia prie kitų įrenginių ir veikia. Kaip ir MF 7S serijos traktoriai, MF 7S.210 gali būti visiškai prijungtas prie "MF Connect" telemetrijos, įskaitant penkerių metų prenumeratą kaip standartą. Ši naudinga stebėjimo realiuoju laiku sistema pateikia vertingų duomenų apie degalų sąnaudas, mašinos vietą ir klaidų kodo stebėjimą. Nauja "Geofencing" funkcija pagerina logistikos valdymą ir saugumą siųsdama įspėjimus į išmaniuosius telefonus ir įrenginius, jei ir kai mašinos išeina ar patenka į iš anksto nustatytas sritis.
 
Stiprus, stabilus ir manevringas
 
MF 7S.210 pasižymi 2,88 m ratų baze ir stipria važiuokle, todėl stabilumas derinamas su manevringumu – jis pasižymi vos 4,93 m posūkio spinduliu. Puikiai subalansuotas, jis taip pat siūlo puikų galios ir svorio santykį ir įspūdingą 44,5 t bendrą svorį. Trijų taškų sujungimo keliamoji galia 9,600kg gale ir 4000kg priekyje, 14t bendrasis transporto priemonės svoris (GVW) ir 210 AG maksimali galia leidžia idealiai valdyti priekinius ir galinius derinius. Ilga ratų bazė taip pat padeda padidinti trauką ir stabilumą, o tai  dar labiau sustiprinama nurodant iki 42 col. skersmens galines padangas, o tai taip pat padeda sumažinti žemės slėgį. Sunkiam darbui yra daug balasto  variantų, kurie lengvai nuimami,  kad būtų galima pasinaudoti traktoriaus judrumu viršutiniam darbui ir transportui.
 
Stilius su medžiaga
 
Akį traukiantis naujas neo-retro dizainas, gerbia Massey Ferguson paveldą su moderniu stiliumi. Tai  tęsia naują šeimos stilių, pradėtą    MF 8S, kuriame yra nauja legendinės MF pilkos sabre juostelės interpretacija šone ir arklio apykaklės motyvas, datuojamas MF 100 serija. Plonas siauras "vapsvų juosmens" variklio dangtis pagerina matomumą, o išpjovos dirba su skulptūrine važiuokle, kad ratai galėtų tvirtai suktis, kad būtų optimalus manevringumas.

Visa informacija apie 7S

MF 7S | 155-210 AG
Naujieji MF 7S serijos traktoriai - stabilūs, galingi, tikslūs ir patikimi - visa 6 cilindrų traktoriai sukurti ūkininkauti lengvai ir našiai.
Naujiena