Titulinis Naujienos Massey Ferguson MF 5S serija laimėjo "Farm Machine 2023" apdovanojimą

MF 5S serija laimėjo "Farm Machine 2023"

Massey Ferguson, pasaulinis AGCO prekės ženklas (NYSE:AGCO), džiaugiasi galėdamas pranešti, kad jo itin universali MF 5S serija yra "Farm Machine 2023" apdovanojimo už  traktorius, kurių galia mažesnė nei 120 AG, laimėtojas. "Groupe La France Agricole" apdovanojimas buvo įteiktas specialioje ceremonijoje SIMA parodoje, Paryžiuje, Prancūzijoje, lapkričio 6 d.

MF 5S serija, siūlanti geriausią savo klasėje matomumą ir rinkoje pirmaujantį 4 metrų apsisukimo spindulį, nuožulniausią variklio dangtį ir praktiškas savybes, yra aukščiausios klasės krautuvų traktorius. "Didelė garbė gauti šį prestižinį apdovanojimą, kurį vertina tarptautiniai specialistai. Tai didelis pasiekimas visai Massey Ferguson komandai, kuri suprojektavo šį traktorių kartu su ūkininkais", – sako Thierry Lhotte, viceprezidentas ir vykdomasis direktorius Massey Ferguson, Europai ir Artimiesiems Rytams.
 
"Šis naujausias apdovanojimas parodo, kaip Massey Ferguson nustato standartą šiame svarbiame traktorių sektoriuje", – sako Jérôme Aubrion, rinkodaros direktorius Massey Ferguson, Europai ir Artimiesiems Rytams. "MF 5S serija sujungia kompaktiškus matmenis, reikalingus gyvulininkystės ir mišriems ūkiams, kartu su puikiu našumu, ergonomika ir komfortu. Tikras universalus darbinis arklys, MF 5S siūlo tinkamą galios ir specifikacijų pasirinkimą, kad tiktų visoms reikmėms. Šie modernūs traktoriai taip pat užtikrina paprastą valdymą ir ergonomiškas funkcijas su mažomis sąnaudomis", – priduria jis.
 
Didelis našumas kieme ir lauke

MF 5S serija siūlo rinktis iš penkių modelių nuo 105 AG iki 145 AG. Visuose yra pasirinktos ESSENTIAL, EFFICIENT ir EXCLUSIVE specifikacijos, kurios suteikia daugybę našumą gerinančių funkcijų, tinkančių visų tipų ūkiams ir programoms. Visi jie varomi naujausiais AGCO Power 4.4 litrų keturių cilindrų varikliais, kurie atitinka naujausius V etapo išmetamųjų teršalų reglamentus su paprasta SCR technologija "Viskas viename".
 
Transmisijos pasirinkimas

MF 5S serijos traktoriai gali rinktis iš "Dyna-4" arba "Dyna-6 SuperEco". Taip pat yra funkcija "Stabdyti į neutralų", kuri atjungia pavarą, kai įjungiami stabdžiai.
 
"Supreme" krautuvo traktorius

MF 5S serija yra geriausi krautuvų traktoriai, siūlantys pramonėje pirmaujantį manevringumą ir geriausią savo klasėje matomumą, dėl nuožulnaus variklio dangčio, taip pat efektyvią uždaro centro didelio srauto hidrauliką iki 110 litrų / min. Pakrovimo operacijos yra daug lengvesnės naudojant puikius transmisijos valdiklius, taip pat "Brake-to-Neutral" ir daugiafunkcinę vairasvirtę. "Visio" stogo parinktys taip pat suteikia aiškų krautuvo vaizdą visame kėlimo diapazone.
Visų MF 5S serijos modelių kabinos yra įrengtos pagal aukštą specifikaciją, o EXCLUSIVE ir EFFICIENT modeliams yra naujas porankis. Kaip naudojama neseniai pristatytame pavyzdiniame MF 8S asortimente, jame yra "Multipad" vairasvirtė, valdanti daugybę funkcijų.
 
Geriausias lauko našumas

Didelis našumas užtikrinamas dėl tvirto trijų taškų sujungimo, kuris gali pakelti iki 6,000 kg - 14% daugiau nei ankstesni modeliai. Sukurta montuoti su nauja pakabinama ašimi, naujausia priekinė jungtis yra integruota konstrukcija, padedanti išlaikyti pramonėje pirmaujantį 4 m apsisukimo spindulį. Priekinės jungties pajėgumas padidėjo nuo 2,500 kg iki 3,000 kg, todėl operatoriai gali pagerinti efektyvumą atlikdami dvi operacijas vienu metu su didesniais, platesniais padargais. Dėl įspūdingo 9.5t bendrojo transporto priemonės svorio, kuris yra 12% didesnis nei anksčiau, MF 5S taip pat gali saugiai vežti ir valdyti didesnius krovinius.
 
Visiškas ryšys

MF 5S serijos traktoriai gali būti visiškai sujungti su MF Connect telemetrija visiems . "Geofencing" funkcija pagerina logistikos valdymą ir saugumą, siųsdama įspėjimus į išmaniuosius telefonus ir mobiliuosius įrenginius, jei ir kai mašinos išvažiuoja arba patenka į iš anksto nustatytas zonas. Massey Ferguson " Datatronic 5" terminalas yra standartinis "Exclusive" modeliuose ir "Efficient" pasirinkimas. Ši su ISOBUS suderinama jutiklinio ekrano operatoriaus informacinė stotis stebi visas traktoriaus funkcijas ir valdo bet kurį su ISOBUS suderinamą padargą. Lengvai valdomas per Datatronic 5 terminalą, MF E-krautuvas leidžia operatoriams stebėti krautuvo funkcijas, pasverti atskirus krovinius, automatizuoti griebtuvo operaciją, taip pat nustatyti ir išsaugoti automatines sekas skirtingiems pakrovimo ciklams. "Datatronic 5" taip pat gali paleisti "MF  Technologies" / "Smart Farming Suite", teikiantį tiksliojo ūkininkavimo funkcijas, įskaitant automatinį "MF Guide" vairavimą, taip pat "MF Section Control" ir "MF Rate Control", kurie dabar gali valdyti iki 96 sekcijų, trijų strėlių ir penkių produktų.
 
Iš anksto įdiegta MF TaskDoc programinė įranga naudojama lauko įrašams kurti, kaip taikomi žemėlapiai, žurnalo kuro naudojimas, darbo ataskaitos ir tiksli visų įėjimų į kiekvieną hektarą apskaita.