Titulinis Naujienos Massey Ferguson MF 8S.265 laimėjo prestižinį Tractor of the Year 2021 apdovanojimą!
2020.12.18

Metų traktorius 2021 – Massey Ferguson 8S.265

Massey Ferguson, pasaulinis AGCO prekės ženklas, džiaugiasi galėdamas paskelbti, kad MF 8S.265 Dyna E-Power Exclusive – laimėjo Tractor Of The Year 2021 titulą. Tai buvo paskelbta gruodžio 18 d., specialioje „Metų traktorius 2021“ nugalėtojų paskelbimo ceremonijoje, kuri pirmą kartą vyko nuotiniu būdu.
 
„Visi Massey Ferguson žmonės džiaugiasi gavę didžiausią „2021-ųjų metų traktoriaus“ garbę“, - sako Thierry Lhotte, Massey Ferguson viceprezidentas ir generalinis direktorius Europoje ir Viduriniuose Rytuose. Naujosios MF 8S serijos traktoriai skelbia naują Massey Ferguson erą. Juose įdiegtos naujausios išmanaus ūkininkavimo technologijos kurios buvo sukurtos ištobulinus eilę metų eksploatuotas technologijas kituose MF traktorių modeliuose.
 
Kad atitiktų reikliausių ūkininikų porekius moderniam ir tvariam ūkininkavimui Massey Ferguson sukūrė modernią ir visapusišką žemės ūkio mašiną taip padėdami Jums ne tik valdyti savo ūkį bet ir gauti didesnį darbų efektyvumą.
 
“Ši naujoji MF 8S traktorių serija pristato visiškai kito lygio paprastus naudoti ir patikimus traktorius, kokių ir prašė ūkių operatoriai” sako Thierry Lhotte. “Jie mums pasakė, kad traktorius turi būti komfortabilus, turėti neprilygstamą matomumą, efektyvus, išmanus irk ad būtų lengva valdyti. Massey Ferguson sukurdami MF 8S seriją visa tai įgyvendino su papildomomis savybėmis ir funkcijomis, kurios atitinka ir ateities ūkių porekius.

„Šis prestižinis apdovanojimas įtvirtina, Massey Ferguson naują paprastų ir patikimų traktorių dizaino erą. Tuo pačiu metu mes teikiame patobulintą vartotojo patirtį ir teikiame klientams ryšių ir pažangiosios ūkininkavimo technologijos pranašumus tvariai ateičiai “, - priduria jis.
„Metų traktoriaus 2021“ apdovanojimas yra naujas MF 8S trofėjų spintelės priedas, nes MF 8S skaitmeninis pristatymas pelnė daugybę pasulinių apdovanojimų, tokių kaip: aukso medalioapdovanojimas „Geriausias skaitmeninių technologijų naudojimas“ kategorijoje ir sidabro medalio apdovanojimą kaip „Geriausias B2B skaitmeninis pristatymas“, geriausio renginio apdovanojimas „Italija 2020“.