Titulinis Žemės ūkio technika Grėbliai Prikabinami centrinio grėbimo

Prikabinami centrinio grėbimo
grėbliai

Tikslus sekimas dėka paslankios pakabos leidžia idealiai reaguoti į traktoriaus judėjimą.
Jet Effect rotorių pakėlimo sistema. Prieš pakeliant rotorių visų pirma pakeliama jo priekinė dalis, o tik tada visas ir atvirkščiai – nuleidžiant rotorių pirmiausia padedama galinė dalis tuomet priekinė. Taip yra švariai sugrėbiama žolė ir pašaras neužteršiamas žemėmis. Abu rotoriai keliami vienodai taip užtikrinant gerą manevringumą ir apsisukimą galulaukėse
Steer GUARD automatiškai vairuojama 50 km/h transportinė važiuoklė. Grėblio ratai idealiai seka traktoriaus vėžėmis, todėl Jūs visada užtikrinti, kad apsisuksite siauriausioje galulaukėje, o bet kokio manevravimo metu išlaikysite didžiausią stabilumą ir saugumą. Vairavimo velenas įmontuotas rėmo viduje taip apsaugant jį nuo išorinių veiksnių.
FELLA Land Chassis tandeminės važiuoklės. Ratukai sumontuoti prie pat grėbimo spyruoklių idealiai kopijuoja dirvos paviršių, o žolė švariai sugrėbiama iki paskutinio šapelio. Tokia rotoriaus važiuoklės sistema kompaktiška, neišsikišusi už rotoriaus ribų.
CamControl sistema -  rotoriai gale lauko pakeliami į fiksuotą padėtį, grėbimo spyruoklės pakylą virš pradalgių ir hidrauliniu būdu šakų bėgelis yra pasukamas taip gaunant šakų padėtį horizontalioje padėtyje. Galulaukėje rotorių pavaros nereikia išjungti nekliudoma sugrėbta pradalgė ir gaunama aukšta net 50 cm prošvaisa apsisukant.
Massey Ferguson grėbliuose galia perduodama tiesiausiu būdų ir turi perkrovos apsaugas ir laisvos eigos movas. Šie apsaugos elementai apsaugo grėblį išjungus galios tiekimo veleną,  grėblio rotoriai nelaužomi, o su laisvos eigos mova apsaugoma perdava – galima sulankstyti rotorius į transporto poziciją
Rotoriaus bėgimo takelis pagamintas iš aukštos kokybės skilimui ir lūžiui atsparaus grafitinio ketaus, kuris užtikriną sklandų ir tolygų grėbimo pirštų judėjimą. Grėbimo pirštai rotoriuje išdėstyti tangentiškai ir judantys sinusoidės dėsniu užtikrinant labai tikslų grėbimo pirštų pozicionavimą grėbiant.
Patentuota FELLA/MF Cardanic Suspension trimatė kopijavimo sistema. Puikus dirvožemio kopijavimas tiek skersine, tiek išligine kryptimis. Nesvarbu ar žolė įdubose ar ant kalvų ji sugrėbiama geriausiu būdu ir be nuostolių, nedraskant paviršiaus.

Savybės

Toli nuo namų nutolę laukai, sudėtingas reljefas, daug grėbiamos masės, netolygiai pasiskirsčiusi žolė, daug įvairių lauko pa­kraščių, skirtingo aukščio ražiena - jau ke­lis dešimtmečius su MF grėbliais įveikiama be vargo. Specializuodamiesi tik šienavimo technikos gaminime inžinieriai sukūrė daug išradimų ir sistemų ne tik šienapjo­vėms, vartytuvams, bet ir grėbliams.

Kaip ir kituose, taip ir centrinio grėbimo dviejų ar keturių rotorių grėbliuose įdiegta daug laiko patikrintų sistemų. Centrinio grėbi­mo grėbliai pasižymi idealiai formuojama pradalge, todėl kad abu rotoriai yra vie­nodo skersmens ir visada grėbia vienodą masės kiekį. Darbinis plotis 5,80–12,50 m. Didžiuosiuose modeliuose naudojami TS 6 tipo rotoriai. Naujausias RK 1404 TRC-PRO modelis sukurtas tikriems pašarų ruošimo profesionalams.

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+ 370 616 77504 info@ewa.lt

Akcentai

  • Gale lauko rotoriai pakeliami į fiksuotą padėtį
  • Rotorių darbinis plotis reguliuojamas be jokių papildomų įrankių
  • Sinchroninis rotorių pakėlimas leidžia greitai manevruoti galulaukėje
  • Fella Steer GUARD automatiškai vairuojama 50 km/h transportinė važiuoklė
  • Patentuota FELLA Cardanic Suspension  trimatė kopijavimo sistema
  • Jet Effect rotorių pakėlimo sistema
Katalogas (EN)

Techniniai duomenys

MASSEY FERGUSON RK 662
TRC
RK 762
TRC
RK 802
TRC
RK 802
TRC-PRO
RK1002
TRC
RK 1002
TRC-PRO
RK 1254
TRC-EC
RK 1254
TRC-PRO
RK 1404
TRC-PRO
Tipas Su transportine važiuokle
Rotorių skaičius 2 2 2 2 2 2 4 4 4
Darbinis plotis, m 6,6 7,6 7,2‒8 7,2 -8 8,8-10 8,8-10 12,5 12,5 11,5-14,0
Formuojama pradalgė, m 1,2‒1,8 1,2‒2 1,2‒2 1,2‒2 1,3‒2,2 1,3-2,2 1,2‒2,2 1,2‒2,2 1,3-2,6
Rotoriaus laikiklių skaičius, vnt 2 x 10 2 x 12 2 x 12 2 x 12 2 x 15 2 x 15 4 x 12 4 x 12 4x13
Spyruoklių skaičius 1 rotoriui, vnt 4 4 4 4 5 5 4 4 4  /  5  
Transportinis plotis, m 2,75 2,98 2,98 2,98 2,87 2,87 2,98 2,98 2,99
Rekomenduojama galia, AG 26 41 48 48 70 70 100 100 130
Svoris, kg 1350 1875 1900 2050 2900 2950 4300 4650 6000

Kita gamintojo technika

Pakabinami grėbliai
Prikabinami grėbliai
Šoninio pakabinimo velenu varomos šienapjovės

Gamintojas

Skaičiuojanti jau daugiau nei 170 metų korporacija šiandien yra viena didžiausių žemės ūkio technikos gamintojų pasaulyje. Dar 1800-ųjų pabaigoje ši korporacija jau buvo tapusi tarptautiniu žemės ūkio technikos gamintoju ir eksportuotoju. Šiandien Massey Ferguson yra didžiausias pasaulinis brand‘as eksportuojantis savo gaminamą žemės ūkio techniką į daugiau nei 140 šalių visame pasaulyje, o visą distribucijos tinklą sudaro apie penki tūkstančiai atstovybių.

Massey Ferguson tai daugiausiai šiuolaikiniam žemės ūkiui davęs gamintojas. Dar apie 1900-uosius pagaminę pirmąjį prikabinąmą javų šukuotuvą-kombainą jie žengė nepaprastai svarbų žingsnį į 1930-ųjų dešimtmetį, kada pasauliui buvo pristatytas pirmasis savaeigis javų kombainas Massey-Haris No.20. Šis kombainas yra pradžia visų šiandieninių javų kombainų gamintojams, kurie savo mašinas rinkai pristatė tik po gerų 20 metų. Massey Ferguson per visus istorijos metus buvo ir yra vienu didžiausiu javų kombainų gamintojų ir inovatorių. Net šiandien paprastai atrodančios tiksliosios žemdirbystės užuomazgos, tokios kaip derlingumo žemėlapių sukūrimas kūlimo metu, Massey Ferguson javų kombainuose buvo pradėtos naudoti dar 1992 metais. Šiandien Massey Ferguson javų kombainų gamą sudaro kratiklinės, hibridinės ar ašinės kūlimo-sepravimo sistemas turinčios derliaus nuėmimo mašinos su nuo 176 iki 790 AG galios varikliais.

Kalbant apie traktorius, Massey Ferguson korporacija visai žemės ūkio technikos raidai yra davusi dar daugiau. Visų pirma 3-taškės pakabos atradimas pakeitė visų gamintojų traktorių istoriją ir traktoriaus panaudojimo galymbes. Massey Ferguson taip pat yra ir pirmojo šiuolaikinio traktoriaus gamintojai, kurimae visi mazgai iki pat šių dienų yra išdėstomi taip pat: priekinis tiltas, radiatorius, variklis, tarpinės dalys tarp variklio ir transmisjos, transmisija, tiltas, pakaba, hidraulika, vidurinės padėties sėdijimas ir daug kitų šiuolaikinių traktorių bruožų. 1930-aisais metais Massey Ferguson pagamino pirmąjį traktorių su 4 ratų pavara 4WD. Šie traktoriai turėjo ir daugiau šiandieniniams traktoriams būdingų bruožų, tokių kaip šlapiadiskė sankaba, slėginis transmisijos tepimas su atskiru hidrauliniu sirubliu, starteriu užvedamu varikliu ir kt. Bėgant metams Massey Ferguson išrasdavo ir pristatydavo rinkai vis naujų bruožų ir galingumų traktorių modelius. Jie pirmieji pagamino ir Low-High transmisją, kada važiavimo eigoje buvo keičiamas diapozonas be sankabos, elektrohidraulinis reversas, pirmoji pasaulyje ELC – elektroniškai valdoma galinės pakabos sistema su jėginiu-poziciniu valdymu. Tokią sistemą visis gamintojai naudoja iki šiol. Taip pat Massey Ferguson pirmieji pagaminot traktorių su borto kompiuteriu Autotronic dar 1980-ųjų dešimtmentyje. Šiandien Massey Ferguson traktoriuose naudojami 5 kartos Datatronic terminalai traktorių valdymui. Per visą traktorių gamybos istoriją Massey Ferguson yra pagaminę daugiausiai skiritngų modelių traktorių su įvairiausiomis patentuotomis savybėmis, todėl šiandien dienai vienatais pasaulyje daugiausia šio gamintojo traktorių apskritai.

Massey Ferguson taip pat savo gamoje turi platų teleskopinių krautuvų asortimentą, šienavimo technikos jau 100 metų lyderiaujančios Europoje gamą, didžiųjų stačiakampių ryšulių gamyklą Hesston‘e su daugiau nei 50 metų gamybos ir patentų istorija bei ritinių presų bei kombinuotų rinių presų-vyniotuvų pažangiausią gamykla Vokietijoje (buvusi Lely Welger presų gamykla). Kitose pasaulio rinkose Massey Ferguson turi ir platesnę žemės ūkio technikos gamą kiurioje dar pozicionuojasi ir savaeigiai purkšuvai, tiesioginės sėjamosios, žemės dirbimo padargai, savaeigės rapsapjovės ir kita technika.

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+370 616 77504 info@ewa.lt