Titulinis Žemės ūkio technika Grėbliai Prikabinami centrinio grėbimo

Prikabinami centrinio grėbimo
grėbliai

Tikslus sekimas dėka paslankios pakabos leidžia idealiai reaguoti į traktoriaus judėjimą.
Jet Effect rotorių pakėlimo sistema. Prieš pakeliant rotorių visų pirma pakeliama jo priekinė dalis, o tik tada visas ir atvirkščiai – nuleidžiant rotorių pirmiausia padedama galinė dalis tuomet priekinė. Taip yra švariai sugrėbiama žolė ir pašaras neužteršiamas žemėmis. Abu rotoriai keliami vienodai taip užtikrinant gerą manevringumą ir apsisukimą galulaukėse
Steer GUARD automatiškai vairuojama 50 km/h transportinė važiuoklė. Grėblio ratai idealiai seka traktoriaus vėžėmis, todėl Jūs visada užtikrinti, kad apsisuksite siauriausioje galulaukėje, o bet kokio manevravimo metu išlaikysite didžiausią stabilumą ir saugumą. Vairavimo velenas įmontuotas rėmo viduje taip apsaugant jį nuo išorinių veiksnių.
FELLA Land Chassis tandeminės važiuoklės. Ratukai sumontuoti prie pat grėbimo spyruoklių idealiai kopijuoja dirvos paviršių, o žolė švariai sugrėbiama iki paskutinio šapelio. Tokia rotoriaus važiuoklės sistema kompaktiška, neišsikišusi už rotoriaus ribų.
CamControl sistema -  rotoriai gale lauko pakeliami į fiksuotą padėtį, grėbimo spyruoklės pakylą virš pradalgių ir hidrauliniu būdu šakų bėgelis yra pasukamas taip gaunant šakų padėtį horizontalioje padėtyje. Galulaukėje rotorių pavaros nereikia išjungti nekliudoma sugrėbta pradalgė ir gaunama aukšta net 50 cm prošvaisa apsisukant.
FELLA grėbliuose galia perduodama tiesiausiu būdų ir turi perkrovos apsaugas ir laisvos eigos movas. Šie apsaugos elementai apsaugo grėblį išjungus galios tiekimo veleną,  grėblio rotoriai nelaužomi, o su laisvos eigos mova apsaugoma perdava – galima sulankstyti rotorius į transporto poziciją
Rotoriaus bėgimo takelis pagamintas iš aukštos kokybės skilimui ir lūžiui atsparaus grafitinio ketaus, kuris užtikriną sklandų ir tolygų grėbimo pirštų judėjimą. Grėbimo pirštai rotoriuje išdėstyti tangentiškai ir judantys sinusoidės dėsniu užtikrinant labai tikslų grėbimo pirštų pozicionavimą grėbiant.
Patentuota FELLA Cardanic Suspension trimatė kopijavimo sistema. Puikus dirvožemio kopijavimas tiek skersine, tiek išligine kryptimis. Nesvarbu ar žolė įdubose ar ant kalvų ji sugrėbiama geriausiu būdu ir be nuostolių, nedraskant paviršiaus.

Savybės

  • gale lauko rotoriai pakeliami į fiksuotą padėtį
  • Rotorių darbinis plotis reguliuojamas be jokių papildomų įrankių
  • Sinchroninis rotorių pakėlimas leidžia greitai manevruoti galulaukėje
  • Fella Steer GUARD automatiškai vairuojama 50 km/h transportinė važiuoklė
  • Patentuota FELLA Cardanic Suspension  trimatė kopijavimo sistema
  • Jet Effect rotorių pakėlimo sistema

Toli nuo namų nutolę laukai, sudėtingas reljefas, daug grėbiamos masės, netolygiai pasiskirsčiusi žolė, daug įvairių lauko pakraščių, skirtingo aukščio ražiena - jau kelis dešimtmečius su Fella įveikiama be vargo. Specializuodamiesi tik šienavimo technikos gaminime Fella inžinieriai sukūrė daug išradimų ir sistemų ne tik šienapjovėms, vartytuvams, bet ir grėbliams. Kaip ir kituose, taip ir centrinio grėbimo dviejų ar keturių rotorių grėbliuose įdiegta daug laiko patikrintų sistemų. Centrinio grėbimo grėbliai pasižymi idealiai formuojama pradalge, todėl kad abu rotoriai yra vienodo skermens ir visada grėbia vienodą masės kiekį. Darbinis plotis 5,80–12,50 m. 

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+ 370 616 77504 info@ewa.lt

Techniniai duomenys

TS Modeliai 671 801 880 8055 PRO 10065 PRO 12555 PRO
Rotorių skaičius, vnt 2 2 2 2 2 2
Darbinis plotis, m 6,6 7,6 7,2 - 8 7,2 - 8 8,8 - 10 12,5
Formuojama pradalgė, m 1,2 ‒ 1,8 1,2 ‒ 2 1,2 ‒ 2 1,2 ‒ 2 1,3 - 2,2 1,2 - 2,2
Rotoriaus velenų skaičius, vnt 10/10 12/12 12/12 12 15 4x12
Spyruoklių skaičius 1 rotoriui, vnt 4 5 4
Transportinis plotis, m 2,75 2,98 2,98 2,98 2,87 2,98
Rekomenduojama galia, AG 26 41 48 48 70 80
Svoris, kg 1350 1875 1900 2050 2950 4400

Gamintojas

Vokietijos šienavimo technikos lyderiai FELLA jau daugiau nei 95 metus sėkmingai tobulina pašarų ruošimo technikos kokybę ir diegia naujas technologijas ir idėjas. Šiuo metu FELLA gamą sudaro daugiau nei 100 įvairaus tipo ir darbinio pločio šienapjovių ir grėblių ir vartytuvų. Kadangi FELLA gamykla specializuojasi gamindama šienapjoves, grėblius ir vartytuvus – todėl geriausiai žino ko reikia jos klientams.

fella.eu