Titulinis Žemės ūkio technika Grėbliai Prikabinami šoninio grėbimo su važiuokle

Prikabinami šoninio grėbimo
grėbliai

Tikslus sekimas dėka paslankios pakabos leidžia idealiai reaguoti į traktoriaus judėjimą.
Jet Effect rotorių pakėlimo sistema. Prieš pakeliant rotorių visų pirma pakeliama jo priekinė dalis, o tik tada visas ir atvirkščiai – nuleidžiant rotorių pirmiausia padedama galinė dalis tuomet priekinė. Taip yra švariai sugrėbiama žolė ir pašaras neužteršiamas žemėmis. Abu rotoriai keliami vienodai taip užtikrinant gerą manevringumą ir apsisukimą galulaukėse
Steer GUARD automatiškai vairuojama 50 km/h transportinė važiuoklė. Grėblio ratai idealiai seka traktoriaus vėžėmis, todėl Jūs visada užtikrinti, kad apsisuksite siauriausioje galulaukėje, o bet kokio manevravimo metu išlaikysite didžiausią stabilumą ir saugumą. Vairavimo velenas įmontuotas rėmo viduje taip apsaugant jį nuo išorinių veiksnių.
FELLA Land Chassis tandeminės važiuoklės. Ratukai sumontuoti prie pat grėbimo spyruoklių idealiai kopijuoja dirvos paviršių, o žolė švariai sugrėbiama iki paskutinio šapelio. Tokia rotoriaus važiuoklės sistema kompaktiška, neišsikišusi už rotoriaus ribų.
CamControl sistema -  rotoriai gale lauko pakeliami į fiksuotą padėtį, grėbimo spyruoklės pakylą virš pradalgių ir hidrauliniu būdu šakų bėgelis yra pasukamas taip gaunant šakų padėtį horizontalioje padėtyje. Galulaukėje rotorių pavaros nereikia išjungti nekliudoma sugrėbta pradalgė ir gaunama aukšta net 50 cm prošvaisa apsisukant.
FELLA grėbliuose galia perduodama tiesiausiu būdų ir turi perkrovos apsaugas ir laisvos eigos movas. Šie apsaugos elementai apsaugo grėblį išjungus galios tiekimo veleną,  grėblio rotoriai nelaužomi, o su laisvos eigos mova apsaugoma perdava – galima sulankstyti rotorius į transporto poziciją
Rotoriaus bėgimo takelis pagamintas iš aukštos kokybės skilimui ir lūžiui atsparaus grafitinio ketaus, kuris užtikriną sklandų ir tolygų grėbimo pirštų judėjimą. Grėbimo pirštai rotoriuje išdėstyti tangentiškai ir judantys sinusoidės dėsniu užtikrinant labai tikslų grėbimo pirštų pozicionavimą grėbiant.
Patentuota FELLA Cardanic Suspension  trimatė kopijavimo sistema. Puikus dirvožemio kopijavimas tiek skersine, tiek išligine kryptimis. Nesvarbu ar žolė įdubose ar ant kalvų ji sugrėbiama geriausiu būdu ir be nuostolių nedraskant paviršiaus.
 

Savybės

  • Manevringumas lauke ir galulaukėse
  • JetEffect sistema pakelianti pirmiausia rotoriaus priekį, o po to galinę dalį
  • Puikus reljefo kopijavimas dėka tandeminės važiuoklės
  • Mažai galios reikalaujantys grėbliai
  • Didelis darbinis plotis
  • Lengvas aptarnavimas 


Šiame segmente 4 grėblių modeliai 5,80–8,40 m darbinio pločio su transportine važiuokle. Visais FELLAšoninio grėbimo grėbliais galima formuoti dvi arba vieną sąvalką, priklausomai nuo žolės kiekio. Todėl šie grėbliai labiau tinka ūkiams, kuriuose naudojama keletas skirtingų pašarų ruošimo būdų. Formuojant šoninę pradalgę abiem rotoriais galima sugrėbti masę iš 11,00–17,00 m todėl efektyviai išnaudojamas savaeigis smulkintuvas arba rinktuvinė priekaba. Presuojant ritininiais presais geriau formuoti vieną šoninę sąvalką sugrėbtą iš 5,80‒8,40 m. Šoninio grėbimo grėblius su transportine važiuokle patogu naudoti ir tada, kai turite daug netaisyklingos formos laukų, kadangi galima atskirai pakelti rotorius ir pabaigti grėbti iki lauko galo.

Užgriebio reguliavimo traukės pakėlus grėblį į transportinę padėtį rotorius nuleidžia žemyn, todėl transportinėje padėtyje grėblys yra labai kompaktiškas. Norint pravažiuoti pro ypač žemus objektus, galima greitai nuimti grėblio spyruoklių laikiklius, taip dar labiau sumažinant transportinį aukštį. Reikalinga maža galia ir didelis darbinis plotis padeda maksimaliai sutaupyti laiko ir sąnaudų grėbimo darbuose, o juos atlikti kur kas lengviau su gausybe FELLA patentuotų technologinių sprendimų.
 

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+ 370 616 77504 info@ewa.lt
   
 
   
   
   

Techniniai duomenys

TS Modeliai 1402 1452 1603 7850
Tipas Su transportine važiuokle
Rotorių skaičius, vnt 2 2 2 2
Darbinis plotis, m 6,65 6,7 7,7 8,4
Formuojama pradalgė, m 0,6–1,90 0,6–1,90 0,6–1,90 0,6–1,90
Rotoriaus velenų skaičius, vnt 10/12 12/12 12/12 13
Spyruoklių skaičius 1 rotoriui, vnt 40/48 48/48 48/60 52/65
Transportinis plotis, m 3,3 3,3 3,65 3,65
Rekomenduojama galia, AG 26 26 41 60
Svoris, kg 1550 1580 2100 2400

Gamintojas

Vokietijos šienavimo technikos lyderiai FELLA jau daugiau nei 95 metus sėkmingai tobulina pašarų ruošimo technikos kokybę ir diegia naujas technologijas ir idėjas. Šiuo metu FELLA gamą sudaro daugiau nei 100 įvairaus tipo ir darbinio pločio šienapjovių ir grėblių ir vartytuvų. Kadangi FELLA gamykla specializuojasi gamindama šienapjoves, grėblius ir vartytuvus – todėl geriausiai žino ko reikia jos klientams.

fella.eu