Titulinis Žemės ūkio technika Javų kombainai MF ACTIVA 185-218 AG

Massey Ferguson
MF ACTIVA 7340/7344

Masės tiekimas
Javų pjovimas ir padavimas atliekamas ypač tolygiu būdu. Daugiapoziciniai lenktuvai pjaunamus javus paduoda pjaunamosios sraigei, kuri juos transportuoja į nuožulniąją kamerą. Kadangi pastarios plotis yra lygia toks pats kaipo kūlimo-separavimo sistemos, tai kombainas išnaudojamas efektyviai.
ABC modulis
Stabilų, kokybišką kūlimą ir intensyvų separavimą atlieka 60 cm skersmens būgnas ir 45 cm skermens atmušmo-separavimo biteris. Atskirai reguliuojama pobūgnio priekinė ir atskirai galinė dalis praverčia kuliant įvairiausių drėgnumų, derlingumų ir kokybės pasėlius. Net tokios kultūros kaip žieminiai miežiai ar kvietrugiai yra gerai iškuliami be jokios papildomos įrangos.
Didelio laidumo sietai
Efektyvi HC sietų sistema, padeda išgauti švarius aukščiausios kokybės grūdus, todėl nebereikia jų papildomai valyti, taip sutaupomi papildomi kaštai. Iki galo neiškultos varpos yra grąžinamos į kūlimo būgną, galutiniam grūdų atskyrimui. 
Kratikliai
Intensyvią, bet sveikus šiaudus išsaugančią separavimo sistemą sudaro atmušimo biteris su papildomu separaciniu pobūgniu ABC bei 5 klavišiniai kratikliai. Standartinės komplektacijos MF Activa kombainai turi galimybę keisti kratiklių separacijos intensyvumą, todėl lengva visus grūdus surinkti ir atskirti nuo šiaudų.
Grūdų bunkeris
Didelės talpos grūdų bunkeris su aukštu ir našiu iškrovimu – dar vienas MF Activa kombainų našumo didinimo aspektų. Bunkeris sumontuotas tiesiai už operatoriaus kabinos turi didelį langą, per kurį lengva stebėti kuliamų javų kokybę, o bunkerio užpildymo davikliai praneša, kada bunkeris pilnas. Massey Ferguson buvo pionieriai sukurdami viršutinio iškrovimo sraigę, kurią šiandien naudoja visi javų kombainų gamintojai, todėl net ir MF Activa modeliai gali iškrauti į daugiau nei 4 m aukščio priekabas.
Kabina
MF Activa 7340 Elegance kabina skirta operatoriui suteikti lengvai valdomą ir ergonomišką aplinką. Šioje kabinoje puikiai jausitės net po ilgų darbo valandų. Visa kombaino kontrolė yra paprasta, greitai perprantama. Kabinoje įmontuotas oro kondicionierius, šildymas, aukščio palaikymo indikatorius, bei borto kompiuteris kuriame matome visų velenų sūkius, informaciją apie kombainą, bei nukultus hektarus.
MF Activa 7344 Comfort kabina  skirta operatoriui sukurti dar patogesnį valdymą su daugiau ergonominių savybių.  Kabinoje sumontuotas Agritronic II Plus kompiuteris, kurio pagalba matome visus kombaino sūkius, nukultus hektarus, yra nuostolių kontrolė, pjaunamosios kopijavimas ir kiti papildomi valdymo elementai. Visas kombaino kūlimo aparato ir pjaunamosios paleidimas yra elektroninis, lengvai naudojamas
Šiaudų smulkintuvas
Standartiniuose MF Activa modeliuose yra sumontuoti galingi šiaudų smulkintuvai. Pats smulkintuvas susideda iš smulkinimo priešpeilių, pobūgnio ir rotoriaus. Rotorius turi 52 dantytus smulkinimo peilius, kuriuos galima apversti. Jie išdėstyti tolygiai 4 eilėmis. Pati konstrukcija yra patogi, vienos rankenos pagalba (ją įjungiant arba išjungiant) tame pačiame lauke šiaudus galima smulkinti ir skleisti į pradalgę.

Savybės

GENIALU TAI, KAS PAPRASTA (185-218 AG)


Galia, universalumas ir mažiausios kuro sąnaudos – viskas ko reikia šių dienų ūkiams, norintiems su mažiausiomis investicijomis gauti kuo didesnį pelną. Massey Ferguson - tai vardas, kuris šiais laikais gali būti atskaitos tašku, visiems ieškantiems patikimos, paprastos ir ilgaamžės technikos. 

Visi Massey Ferguson MF Activa serijos kombainai komplektuojami su 4,20‒7,00 m pločio pjaunamosiomis. Didelis dalgio kirčių dažnis (virš 1200 per min), sraigė su pirštais išdėliotais per visą sraigės darbinį plotį ir lenktuvai padeda paprastai užtikrinti tolygų masės padavimą kombainui. Pradednat nuo pjaunamosios ir nuožulnios kameros javai keliauja vienodu pločiu per visą javų kombaino kūlimo-separavimo ir valymo sistemą, todėl efektyviai išnaudojamas visas kombainas, darbiniai mazgai dėvisi tolygiai.

Valymo sistema, taip pat vienodo pločio, todėl viršutinis ir apatinis sietai valo tolygų masės sluoksnį, kas leidžia ypač švariai išvalyti net vėjui jautrias kultūras, kaip rapsas, garstyčios ar žolių sėklos. Specialus viršutinio sieto HC dizainas Massey Ferguson kombainuose buvo pradėtas naudoti daugiau nei prieš 20 metų. Keletą kartų už įprastus žvyninius sietus platesni žvynai ir standartinei valymo sistemai nebūdingos pertvarėlės tarp gretimų žvynų padeda ypač tolygiai paskleisti ventiliatoriaus sukuriamą oro srautą, iki 20-25 % efektyviau valyti ir stambioms nuokūloms ar šiaudams neleidžia patekti į bunkerį. Labai patogi sietų išėmimo sistema leidžia greitai atlikti kombainio valymo ar priežiūros darbus. Perkūlimo ir švarių grūdų sraigės – sustiprintos ir dengtos HARDOX plienu. Perkūlimo ir švarių grūdų elevatoriai yra segmentinės konstrukcijos, kad eksploatacijos metu būtų galima pakeisti vieną šoninį dangtį ar guoliavietę, nekeičiant viso brangaus elevatoriaus.

Kadangi visi Massey Ferguson kombainai gali būti ir kalvotų vietovių AL, ar net su kalnuotų vietovių PLI,  savaime kombaino (korpuso ir visos kūlimo-separavimo bei valymo sistemos) horizontalumo išlaikymą turinčiomis važiuoklėmis tai ir lygumų kombainai sukurti ant nepriklausomo rėmo. Tai reiškia, kad prie pagrindinio sustirpinto rėmo iš apačios yra tvirtinama lygumų ar kalvotų vietų važiuoklė, o iš viršaus – segmentiniai kūlimo ir separavimo sistemų moduliai. Tokiu būdu Massey Ferguson kombainai atsparūs ne tik didelėms statinėms apkrovoms, bet ir stabilūs ir tvirti traukiant juos tiek į priekį, tiek atgal, užklimpimo atveju.

PRIEŽIŪRA. Šiais laikais skubančiame pasaulyje ypač didelė problema – laiko stoka. Kiekviena žemės ūkio mašina ar padargas privalo būti eksploatuojami tinkamai prižiūrint. Massey Ferguson Activa serijos kombainai sukurti taip, kad kasdieninės priežiūros poreikis būtų kuo mažesnis – viso labo tik 4 tepimo taškai kasdien. Retesni 50/100 ar net 250 valandų aptaranvimo tepimo taškai yra centralizuoti – suvesti į vieną vietą, kad operatorius galėtų greitai ir kokybiškai atlikti tepimo darbus. Operatoriui priežiūra atlikti padeda ir platūs šoniniai gaubtai, greitai atsidarantis aušinimo skyriaus aspiratorius, oro filtras su šiukšliu nusiurbimu ir kiti elementai.  

Ieškant našaus, bet konstrukciškai paprasto kombaino, visada atsisuksite į vieną pasirinkimą - MF Activa 7340. Kaip beskaičiuotumėte - tai geriausias pasirinkimas. 

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+370 679 67300 info@ewa.lt

MF Activa išskirtinumai

•    Dideliu našumu su sąlyginai nedidele variklio galia.
•    Ergonomiška Elegance arba Comfort kabina. 
•    Schumacher pjovimo sistema.
•    Tolygiu masės srautu per visą kombaino plotį.
•    60 cm skersmens kūlimo būgnu su 120° apgaubimo pobūgniu.
•    Ypač tiksliai ir švariai kuliančia ir valančia sistema.
•    HC didelio laidumo sietais. 
•    Greičiau dylantys komponentai yra ne virinami, o tvirtinami varžtais.
•    Ekonomiškiausiais AGCO Power varikliais, atitinkančiais Tier 4 Final standartą jau šiandien.
•    Labai mažais priežiūros kaštais.
Katalogas (EN)

Techniniai duomenys

ACTIVA Modeliai Variklio galia, kW/AG Pjaunamosios plotis, m Kūlimo būgnas, mm Kratiklių skaičius, vnt Bendras separacinis plotas, m² Sietų plotas, m² Bunkerio talpa, l Išsikrovimo aukštis, m Išsikrovimo greitis, I/s
MF 7340 136/185 4,20 - 6,00 1340 x 600 5 6,72 4,67 5200 4,2 72
MF 7344 163/218 5,40 - 7,00 1340 x 600 5 6,72 4,67 6500 4,2 85

Kita gamintojo technika

MF ACTIVA S 260-306 AG
MF BETA 306-360 AG

Gamintojas

Skaičiuojanti jau daugiau nei 170 metų korporacija šiandien yra viena didžiausių žemės ūkio technikos gamintojų pasaulyje. Dar 1800-ųjų pabaigoje ši korporacija jau buvo tapusi tarptautiniu žemės ūkio technikos gamintoju ir eksportuotoju. Šiandien Massey Ferguson yra didžiausias pasaulinis brand‘as eksportuojantis savo gaminamą žemės ūkio techniką į daugiau nei 140 šalių visame pasaulyje, o visą distribucijos tinklą sudaro apie penki tūkstančiai atstovybių.

Massey Ferguson tai daugiausiai šiuolaikiniam žemės ūkiui davęs gamintojas. Dar apie 1900-uosius pagaminę pirmąjį prikabinąmą javų šukuotuvą-kombainą jie žengė nepaprastai svarbų žingsnį į 1930-ųjų dešimtmetį, kada pasauliui buvo pristatytas pirmasis savaeigis javų kombainas Massey-Haris No.20. Šis kombainas yra pradžia visų šiandieninių javų kombainų gamintojams, kurie savo mašinas rinkai pristatė tik po gerų 20 metų. Massey Ferguson per visus istorijos metus buvo ir yra vienu didžiausiu javų kombainų gamintojų ir inovatorių. Net šiandien paprastai atrodančios tiksliosios žemdirbystės užuomazgos, tokios kaip derlingumo žemėlapių sukūrimas kūlimo metu, Massey Ferguson javų kombainuose buvo pradėtos naudoti dar 1992 metais. Šiandien Massey Ferguson javų kombainų gamą sudaro kratiklinės, hibridinės ar ašinės kūlimo-sepravimo sistemas turinčios derliaus nuėmimo mašinos su nuo 176 iki 790 AG galios varikliais.

Kalbant apie traktorius, Massey Ferguson korporacija visai žemės ūkio technikos raidai yra davusi dar daugiau. Visų pirma 3-taškės pakabos atradimas pakeitė visų gamintojų traktorių istoriją ir traktoriaus panaudojimo galymbes. Massey Ferguson taip pat yra ir pirmojo šiuolaikinio traktoriaus gamintojai, kurimae visi mazgai iki pat šių dienų yra išdėstomi taip pat: priekinis tiltas, radiatorius, variklis, tarpinės dalys tarp variklio ir transmisjos, transmisija, tiltas, pakaba, hidraulika, vidurinės padėties sėdijimas ir daug kitų šiuolaikinių traktorių bruožų. 1930-aisais metais Massey Ferguson pagamino pirmąjį traktorių su 4 ratų pavara 4WD. Šie traktoriai turėjo ir daugiau šiandieniniams traktoriams būdingų bruožų, tokių kaip šlapiadiskė sankaba, slėginis transmisijos tepimas su atskiru hidrauliniu sirubliu, starteriu užvedamu varikliu ir kt. Bėgant metams Massey Ferguson išrasdavo ir pristatydavo rinkai vis naujų bruožų ir galingumų traktorių modelius. Jie pirmieji pagamino ir Low-High transmisją, kada važiavimo eigoje buvo keičiamas diapozonas be sankabos, elektrohidraulinis reversas, pirmoji pasaulyje ELC – elektroniškai valdoma galinės pakabos sistema su jėginiu-poziciniu valdymu. Tokią sistemą visis gamintojai naudoja iki šiol. Taip pat Massey Ferguson pirmieji pagaminot traktorių su borto kompiuteriu Autotronic dar 1980-ųjų dešimtmentyje. Šiandien Massey Ferguson traktoriuose naudojami 5 kartos Datatronic terminalai traktorių valdymui. Per visą traktorių gamybos istoriją Massey Ferguson yra pagaminę daugiausiai skiritngų modelių traktorių su įvairiausiomis patentuotomis savybėmis, todėl šiandien dienai vienatais pasaulyje daugiausia šio gamintojo traktorių apskritai.

Massey Ferguson taip pat savo gamoje turi platų teleskopinių krautuvų asortimentą, šienavimo technikos jau 100 metų lyderiaujančios Europoje gamą, didžiųjų stačiakampių ryšulių gamyklą Hesston‘e su daugiau nei 50 metų gamybos ir patentų istorija bei ritinių presų bei kombinuotų rinių presų-vyniotuvų pažangiausią gamykla Vokietijoje (buvusi Lely Welger presų gamykla). Kitose pasaulio rinkose Massey Ferguson turi ir platesnę žemės ūkio technikos gamą kiurioje dar pozicionuojasi ir savaeigiai purkšuvai, tiesioginės sėjamosios, žemės dirbimo padargai, savaeigės rapsapjovės ir kita technika.