Titulinis Žemės ūkio technika Javų kombainai MF ACTIVA 185-260 AG

Massey Ferguson
MF ACTIVA 7342/7343/7344

Masės tiekimas
Javų pjovimas ir padavimas atliekamas ypač tolygiu būdu. Daugiapoziciniai lenktuvai pjaunamus javus paduoda pjaunamosios sraigei, kuri juos transportuoja į nuožulniąją kamerą. Kadangi pastarios plotis yra lygia toks pats kaipo kūlimo-separavimo sistemos, tai kombainas išnaudojamas efektyviai.
ABC modulis
Stabilų, kokybišką kūlimą ir intensyvų separavimą atlieka 60 cm skersmens būgnas ir 45 cm skermens atmušmo-separavimo biteris. Atskirai reguliuojama pobūgnio priekinė ir atskirai galinė dalis praverčia kuliant įvairiausių drėgnumų, derlingumų ir kokybės pasėlius. Net tokios kultūros kaip žieminiai miežiai ar kvietrugiai yra gerai iškuliami be jokios papildomos įrangos.
Didelio laidumo sietai
Efektyvi HC sietų sistema, padeda išgauti švarius aukščiausios kokybės grūdus, todėl nebereikia jų papildomai valyti, taip sutaupomi papildomi kaštai. Iki galo neiškultos varpos yra grąžinamos į kūlimo būgną, galutiniam grūdų atskyrimui. 
Kratikliai
Intensyvią, bet sveikus šiaudus išsaugančią separavimo sistemą sudaro atmušimo biteris su papildomu separaciniu pobūgniu ABC bei 5 klavišiniai kratikliai. Standartinės komplektacijos MF Activa kombainai turi galimybę keisti kratiklių separacijos intensyvumą, todėl lengva visus grūdus surinkti ir atskirti nuo šiaudų.
Grūdų bunkeris
Didelės talpos grūdų bunkeris su aukštu ir našiu iškrovimu – dar vienas MF Activa kombainų našumo didinimo aspektų. Bunkeris sumontuotas tiesiai už operatoriaus kabinos turi didelį langą, per kurį lengva stebėti kuliamų javų kokybę, o bunkerio užpildymo davikliai praneša, kada bunkeris pilnas. Massey Ferguson buvo pionieriai sukurdami viršutinio iškrovimo sraigę, kurią šiandien naudoja visi javų kombainų gamintojai, todėl net ir MF Activa modeliai gali iškrauti į daugiau nei 4 m aukščio priekabas.
Kabina
MF Activa 7340 Elegance kabina skirta operatoriui suteikti lengvai valdomą ir ergonomišką aplinką. Šioje kabinoje puikiai jausitės net po ilgų darbo valandų. Visa kombaino kontrolė yra paprasta, greitai perprantama. Kabinoje įmontuotas oro kondicionierius, šildymas, aukščio palaikymo indikatorius, bei borto kompiuteris kuriame matome visų velenų sūkius, informaciją apie kombainą, bei nukultus hektarus.
MF Activa 7344 Comfort kabina  skirta operatoriui sukurti dar patogesnį valdymą su daugiau ergonominių savybių.  Kabinoje sumontuotas Agritronic II Plus kompiuteris, kurio pagalba matome visus kombaino sūkius, nukultus hektarus, yra nuostolių kontrolė, pjaunamosios kopijavimas ir kiti papildomi valdymo elementai. Visas kombaino kūlimo aparato ir pjaunamosios paleidimas yra elektroninis, lengvai naudojamas
Šiaudų smulkintuvas
Standartiniuose MF Activa modeliuose yra sumontuoti galingi šiaudų smulkintuvai. Pats smulkintuvas susideda iš smulkinimo priešpeilių, pobūgnio ir rotoriaus. Rotorius turi 52 dantytus smulkinimo peilius, kuriuos galima apversti. Jie išdėstyti tolygiai 4 eilėmis. Pati konstrukcija yra patogi, vienos rankenos pagalba (ją įjungiant arba išjungiant) tame pačiame lauke šiaudus galima smulkinti ir skleisti į pradalgę.
MCS sistema
Activa modeliai su MCS sistema yra aprūpinti 3 kūlimo-separavimo būgnais ir 5 klavišiniais kratikliais. Įprasta 2 būgnų sistema čia aprūpinta dar vienu 60 cm skersmens rotoriniu separatoriumi ir dar dviem papildomais pobūgniais.

Savybės


GENIALU TAI, KAS PAPRASTA (185-260 AG)

Galia, universalumas ir mažiausios kuro sąnaudos – viskas ko reikia šių dienų ūkiams, norintiems su mažiausiomis investicijomis gauti kuo didesnį pelną. Massey Ferguson - tai vardas, kuris šiais laikais gali būti atskaitos tašku, visiems ieškantiems patikimos, paprastos ir ilgaamžės technikos.  


PJAUNAMOJI. Visi Massey Ferguson MF Activa serijos kombainai komplektuojami su 4,80‒7,60 m pločio pjaunamosiomis. Didelis dalgio kirčių dažnis (virš 1200 per min), sraigė su pirštais išdėliotais per visą sraigės darbinį plotį ir lenktuvai padeda paprastai užtikrinti tolygų masės padavimą kombainui. Reikliausiems ūkiams pasirinkus PowerFlow pjaunamąją su juositniais masės transporteriais visų kultūrų derliaus nuėmimas tampa paprasta užduotimi, tereikia skrituvus pakeisti vertikaliasi atpjovėjais ir atvirkščiai. Pradedant nuo pjaunamosios ir nuožulnios kameros javai keliauja vienodu pločiu per visą javų kombaino kūlimo-separavimo ir valymo sistemą, todėl efektyviai išnaudojamas visas kombainas, darbiniai mazgai dėvisi tolygiai.

MASĖS PADAVIMAS. Galinga nuožulnioji kamera ir plačiausias padavimas visu 1340 mm pločiu užtirkina tolygų masės tiekimą į kūlimo sisetmą, dėl ko Jūs galite pasiekiti maksimalų našumą ir kokybišką kūllimą bei valymą. Naujoji WWHP nuožulnioji kamera yra prailginta, kad būtų gerensis matomumas iš kabinos. Reguliuojamo aukščio amortizuojantis priekinis transporterio būgnas leidžia tolygiai paduoti masę į kūlimo būgną, net esant neteisingam pjaunamosios sureguliavimui darbo metu. Patogiai matomas nuožulniosios kameros priekis ir lengvai užkabinama pjaunamoji prijungiama greito fiksavimo kardanine pavara bei multifunkcine elektrohidrasuline mova. Kelios akimirkos ir galite mėgautis kūlimu arba greitai epriskelti iš lauko į lauką taip padidindami dienos produktyvumą. 


2 BŪGNŲ KŪLIMO-SEPARAVIMO SISTEMA. Naujieji Massey Ferguson Activa 7342/7343/7344 kombainų modeliai galimi su dviem skirtingomis kūlimo-separavimo sistemomis: su 2 būgnų ir 5 kratiklių bei su 3 būgnų ir 5 kratiklių visiem gerai žinoma MCS kūlimo separavimo sistema. Visi Massey Ferguson javų kombainai gaminami su optimalaus dydžio 60 cm skersmens kūlimo būgnu ir nrpeiklausomai reguliuojamu pobūgnio įėjimo ir nepriklasuomai reguliuojamu išėjimo tarpeliu, kad būtų užtikrinats kokybiškas visų tipų kultūrų iškūlimas. Atmušimo-sepravimo biteris su 4 mentėmis ir didele talpa nesupresuoja šiaudų ir juos iškedentus permeta ant kratiklių, kad iškart prasidėtų grūsų atskyrimas iš šiaudų. Tokiu būdų didžiausio žingsnio (150 mm), aukščiausių kaskadų (210 mm) ir didžiausiu kampu pastatyti kratikliai užtikrina efekytvų separavimą be jokių papildomų rotorių, velenų ar kednetuvų – vadinasi mažiau preižiūros, mažesnės galios sąnaudos.


3 BŪGNŲ KŪLIMO-SEPARAVIMO SISTEMA. Activa modeliai su MCS sistema yra aprūpinti 3 kūlimo-separavimo būgnais ir 5 klavišiniais kratikliais. Įprasta 2 būgnų sistema čia aprūpinta dar vienu 60 cm skersmens rotoriniu separatoriumi ir dar dviem papildomais pobūgniais. Įprastomis sąlygomis dirbama su visiais trim būgnais ir trim pobūgniais, taip užtirkinant iki 25% didesnį našumą ar net dar daugiau, kai sąlygos sudėitngos: drėgnui šiaudai, drėgni grūdai, žolėti pasėliai. Kada sąlygos ypač sausos, ar labai trapūs stiebai, ankštarėlės, tada galima atjungti patentuotą MCS sistemą. Ištraukus viksacinius kaišius ir mygtuko pagalba pobūgnis užstumiamas į viršų, taip paliekant vieno būgno kūlimo-separavimo sisetmą. Dirbant labai sausomis sąlygomis, net ir javų šiaudiai būna trapūs, apkrauna dasugiau kratiklius ir valytuvą. Eliminuoti šias nepalankias sąlygas kūlimui ir valymui, Jūs tiesiog galite atjungti MCS ir dirbti kaip su įprasta Activa kūlimo-separavimo sistema.


KRATIKLIAI. 5 uždaros apačios sustiprinti kratikliai intensyviai purto ir atskyrę grūdus juos išsluoksniuoja į atskirus kratomosios lentos segmentus. Sustiprinta kratiklio konstrukcija ir uždara dugno forma leidža turėti rinkoje tvirčiausius kratiklius. Didžiausia rinkoje kratiklių eiga – 150 mm bei beveik 4,3 m ilgio kratikliai užtikrina efektyviuasią grūdų separaciją iš šiaudų sluoksnio. Aukščiausios rinkoje kaskadaos, net 210 mm leidžia šiaudų srautui slinkti kratikliais tuo pate metu efektyviai išpurtant grūdus iš šiaudų, kad galėtumėte pasiekti mažiausi sistemos nuostolius. Virš kratiklių įmontuota segmentinė užuolaida leidžia parinkti kokiu greičiu norime stumti masę per kombainą, tai yra, ar ilgiau užlaikyti drėgnus šiaudus siekaint geresnės separacijos, ar greičiau juos išstumti iš kombaino, kai yra sausi ir trapūs šiaudai.SMULKINIMAS IR DRIEKIMAS. Šiaudų smulkintuvas ne mažiaus svarbi šiuolaikinio kombaino dlais. Massey Ferguson Activa javų kombainų smulkintuvai gaminami toje pačioje gamykloje, todėl nėra pritaikyti, o pagaminti specialiai šiems kombainams. Įvairiausios reguliavimo galimybės: priešpeilių atakos kampas, pobūgnio prileidimas, pobūgnio lygio ir grublėta dalis, šiaudų įbyrėjimo angos plotis ir rortoriaus greitis – viskas tiesiog paprasta naujuosiuose Massey Ferguson Activa kombainuose. Norint atlikti šiaudų driekimą ar smulkinimą tereikia perversti vieną svirtį, kuri nukreipia šiaudų srautą įsmulkintuvą ar į pradalgę ir, tuo pačiu, atjungia smulkintuvo pavarą. Tad net ir gyvulinkystės ūkiams, kai viename lauke reikalingas ir šiaudų smulkinimas, ir driekimas, Massey Ferguson Activa tiesiog geriausias pasirinkimas. 52 karypti peiliai ir priešpeiliai bei virš 3500 aps/min smulkintuvo sūkiai lengvai susidoroja ir su dideliu šiaudų kiekiu. Visą smulkintuvo priežiūrą atlikti ar pakeisti peilius tiesiog lengviau nei paprasta.


VARIKLIS. Variklio skyrius apgalvotas iki smulkmenų. Aušinimo radiatorių paketas su rotoriniu dulkių aspiratoriumi ne tik nuvalo ir nusiurbia nešvarumus nuo radiatoriaus, bet, tuo pačiu, išvalo ir orą, patenkantį į oro filtro korpusą. Tokiu būdu oro filtras rečiau užnešamas nešvarumais, operatorius mažiau laiko praleidžia ruošdamas kombainą kasdieniniam darbui. Kaip ir visuose Massey Ferguson kombainuose ar traktoriuose, taip ir Activa serijos derliaus dorojimo mašinose naudojami AGCO POWER varikliai. MF 7342/MF 7342 MCS modeliai aprūpinit itin didelį sukimo momenta turinčiu 4,9 l varikliu, o MF 7343/7343MCS/7344/7344 MCS jau 7,4 l agregatais. Visi varikliai atitinka griežčiausius STAGE 5 emisijų reikalavimus. Jokių papildomų EGR, VGT ar kitų komplikuotų elementų – tik All-In-One sistema deginių neutralizavimui, todėl būsite ramūs, kad Jūsų kombaino variklis nekels jokių papildomų problemų ar išlaidų. PRIEŽIŪRA. Šiais laikais skubančiame pasaulyje ypač didelė problema – laiko stoka. Kiekviena žemės ūkio mašina ar padargas privalo būti eksploatuojami tinkamai prižiūrint. Massey Ferguson Activa serijos kombainai sukurti taip, kad kasdieninės priežiūros poreikis būtų kuo mažesnis – viso labo tik 3 tepimo taškai kasdien. Retesni 50/100 ar net 250 valandų aptaranvimo tepimo taškai yra centralizuoti – suvesti į vieną vietą, kad operatorius galėtų greitai ir kokybiškai atlikti tepimo darbus. Operatoriui priežiūra atlikti padeda ir platūs šoniniai gaubtai, greitai atsidarantis aušinimo skyriaus aspiratorius, oro filtras su šiukšliu nusiurbimu ir kiti elementai. 


Ieškant našaus, bet konstrukciškai paprasto kombaino, visada atsisuksite į vieną pasirinkimą - MF Activa . Kaip beskaičiuotumėte - tai geriausias pasirinkimas.
 

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+370 679 67300 info@ewa.lt

MF Activa išskirtinumai

 • Pažangiausi STAGE 5 etapo AGCO POWER varikliai ir itin mažos kuro sąnaudos
 • Rėminė kombaino konstrukcija su aukšta prošvaisa
 • Ypas ergonomiška COMFORT kabina
 • Daugiafunkcinė valdymo svirtis integruota į porankį
 • Kombaino prametreų valdymo ir stebėjimo kompiuteris Agritronic Plus II
 • Padidinto našumo FreeFlow ir su juostiniu masės transporteriu PowerFlow pjaunamosios
 • Prailginta WWHP nuožulnioji kamera su itin plačiu 1340 mm kanalu
 • Amortizuojantis priekinis kameros būgnas susšvelinantis masės padavimą
 • Net 60 cm skermens ir 134 cm pločio inertiškas kūlimo būgnas
 • Net 45 cm skermens atmušimo-sepravimo biteris su ABC pobūgniu
 • 60 cm skermens rotorinis masės sepravimas (MCS modeliuose)
 • Atskirai reguliuojamas pogūnio priekinės ir atskriai galinės dalies tarpeliai
 • Net  4,3 m ilgio klavišiniai kratikliai su aukštomis kaskadomis intensyviam separavimui
 • Sekcijinis masės valymas išilgai kombaino – tiek lygumose, tiek šlaituose mažiausi nuostoliai
 • Segmentinė kraotmoji lenta su 5 išimamomis sekcijomis išvalymui
 • HC didelio laidumo viršutinis sietas
 • Reguliuojamo atakos kampo sieto ilgintuvas
 • Efektyvi hidraulinė sistema su atskirais kontūrais optimaliam veikimui
 • Greičiau dylantys komponentai yra ne virinami, o tvirtinami varžtais – segmentinė konstrukcija
 • Labai maži priežiūros kaštai

Techniniai duomenys

ACTIVA Modeliai Variklio galia, kW/AG Pjaunamosios plotis, m Kūlimo būgnas, mm Kratiklių skaičius, vnt Bendras separacinis plotas, m² Sietų plotas, m² Bendras valytuvo plotas, m² Bunkerio talpa, l  Išsikrovimo greitis, I/s
MF 7342 136/185 4,80 - 7,00 1340x600 5 6,72 / 7,62* 4,67 7,24 5200 72
MF 7343 166/226 5,40 - 7,60 1340x600 5 6,72 / 7,62* 4,67 7,24 5200/6500 72/85
MF 7344 191/260 5,40 - 7,60 1340x600 5 6,72 / 7,62* 4,67 7,24 6500 85

*Modeliuose su MCS kūlimo-separavimo sistema

Kita gamintojo technika

MF ACTIVA S 260-306 AG
MF BETA 306-360 AG

Gamintojas

Skaičiuojanti jau daugiau nei 170 metų korporacija šiandien yra viena didžiausių žemės ūkio technikos gamintojų pasaulyje. Dar 1800-ųjų pabaigoje ši korporacija jau buvo tapusi tarptautiniu žemės ūkio technikos gamintoju ir eksportuotoju. Šiandien Massey Ferguson yra didžiausias pasaulinis brand‘as eksportuojantis savo gaminamą žemės ūkio techniką į daugiau nei 140 šalių visame pasaulyje, o visą distribucijos tinklą sudaro apie penki tūkstančiai atstovybių.

Massey Ferguson tai daugiausiai šiuolaikiniam žemės ūkiui davęs gamintojas. Dar apie 1900-uosius pagaminę pirmąjį prikabinąmą javų šukuotuvą-kombainą jie žengė nepaprastai svarbų žingsnį į 1930-ųjų dešimtmetį, kada pasauliui buvo pristatytas pirmasis savaeigis javų kombainas Massey-Haris No.20. Šis kombainas yra pradžia visų šiandieninių javų kombainų gamintojams, kurie savo mašinas rinkai pristatė tik po gerų 20 metų. Massey Ferguson per visus istorijos metus buvo ir yra vienu didžiausiu javų kombainų gamintojų ir inovatorių. Net šiandien paprastai atrodančios tiksliosios žemdirbystės užuomazgos, tokios kaip derlingumo žemėlapių sukūrimas kūlimo metu, Massey Ferguson javų kombainuose buvo pradėtos naudoti dar 1992 metais. Šiandien Massey Ferguson javų kombainų gamą sudaro kratiklinės, hibridinės ar ašinės kūlimo-sepravimo sistemas turinčios derliaus nuėmimo mašinos su nuo 176 iki 790 AG galios varikliais.

Kalbant apie traktorius, Massey Ferguson korporacija visai žemės ūkio technikos raidai yra davusi dar daugiau. Visų pirma 3-taškės pakabos atradimas pakeitė visų gamintojų traktorių istoriją ir traktoriaus panaudojimo galymbes. Massey Ferguson taip pat yra ir pirmojo šiuolaikinio traktoriaus gamintojai, kurimae visi mazgai iki pat šių dienų yra išdėstomi taip pat: priekinis tiltas, radiatorius, variklis, tarpinės dalys tarp variklio ir transmisjos, transmisija, tiltas, pakaba, hidraulika, vidurinės padėties sėdijimas ir daug kitų šiuolaikinių traktorių bruožų. 1930-aisais metais Massey Ferguson pagamino pirmąjį traktorių su 4 ratų pavara 4WD. Šie traktoriai turėjo ir daugiau šiandieniniams traktoriams būdingų bruožų, tokių kaip šlapiadiskė sankaba, slėginis transmisijos tepimas su atskiru hidrauliniu sirubliu, starteriu užvedamu varikliu ir kt. Bėgant metams Massey Ferguson išrasdavo ir pristatydavo rinkai vis naujų bruožų ir galingumų traktorių modelius. Jie pirmieji pagamino ir Low-High transmisją, kada važiavimo eigoje buvo keičiamas diapozonas be sankabos, elektrohidraulinis reversas, pirmoji pasaulyje ELC – elektroniškai valdoma galinės pakabos sistema su jėginiu-poziciniu valdymu. Tokią sistemą visis gamintojai naudoja iki šiol. Taip pat Massey Ferguson pirmieji pagaminot traktorių su borto kompiuteriu Autotronic dar 1980-ųjų dešimtmentyje. Šiandien Massey Ferguson traktoriuose naudojami 5 kartos Datatronic terminalai traktorių valdymui. Per visą traktorių gamybos istoriją Massey Ferguson yra pagaminę daugiausiai skiritngų modelių traktorių su įvairiausiomis patentuotomis savybėmis, todėl šiandien dienai vienatais pasaulyje daugiausia šio gamintojo traktorių apskritai.

Massey Ferguson taip pat savo gamoje turi platų teleskopinių krautuvų asortimentą, šienavimo technikos jau 100 metų lyderiaujančios Europoje gamą, didžiųjų stačiakampių ryšulių gamyklą Hesston‘e su daugiau nei 50 metų gamybos ir patentų istorija bei ritinių presų bei kombinuotų rinių presų-vyniotuvų pažangiausią gamykla Vokietijoje (buvusi Lely Welger presų gamykla). Kitose pasaulio rinkose Massey Ferguson turi ir platesnę žemės ūkio technikos gamą kiurioje dar pozicionuojasi ir savaeigiai purkšuvai, tiesioginės sėjamosios, žemės dirbimo padargai, savaeigės rapsapjovės ir kita technika.