Titulinis Žemės ūkio technika Javų kombainai MF ACTIVA S 243-306 AG

Massey Ferguson
MF ACTIVA S 7345-7347

Pjaunamoji
Javų pjovimas ir padavimas  - Massey Ferguson geriausiai žino, ko reikia tolygiam masės padavimui į kombainą, nes jie jau beveik 40 metų naudoja unikalias PowerFlow pjaunamąsias su juostiniu masės transporteriu. Visos kultūros pjaunamos bet kokiame aukštyje ypač tolygiai keliauja juostiniu transporteriu sraigės link, todėl padidėja kombaino našumas tiek sugulusiuose, tiek stačiuose javuose. Vertikalus, horizontalus ir slėgiui jautrus pjaunamosios kopijavimas – bet kokių kultūrų pjovimui.
Kūlimo sistemos
Stabilų, kokybišką kūlimą ir intensyvų separavimą atlieka 60 cm skersmens būgnas su 8 balastiniais svoriais ir 45 cm skermens atmušmo-sepravimo biteris – ABC sistema. Didelio našumo reikalaujantiems ūkiams galima rinktis 3 būgnų kūlimo-separavimo sistemą MCS. Atskirai reguliuojama pagrindinio pobūgnio priekinė ir galinė dalis kokybiškam kūlimui.
Valymo sistema
MF HC sietai padeda išvalyti grūdus iki aukščiausios kokybės, nebereikia jų papildomai valyti, taip sutaupomi papildomi kaštai. Prie didelio laidumo HC sietų prisideda ir visu darbiniu pločiu oro srautą sukuriantis ventiliatorius. Didesni tarpai tarp ventiliatoriaus menčių sukuria didelį oro kiekį, bet ne geitį, todėl ir smulkiausios kuliamos kultūros efektyviai valomos nedarant nuostolių.
Smulkintuvas
MF Activa S kombainuose naudojami smulkintuvai yra kuriami ir gaminami pačioje gamykloje, todėl perdavimai ir galios poreikis yra optimizuotas. Didelio diametro smulkintuvo rotorius ir karpyti peiliai bei priešpeiliai užtikrina kokybišką smukinimą ir paskleidimą. Smulkintuvo sūkiai darbo metu viršija 3500 aps/min, todėl variklio galia naudojama efektyviai, o esant poreikiui dar kokybiškiau susmulkinti šiaudus, galima reguliuoti priešpeilių atakos kampą ir smulkintuvo pobūgnio padėtį.      
Grūdų bunkeris
Didelės talpos, net iki 8600 l grūdų bunkeris su aukštu ir našiu iškrovimu – dar vienas MF Activa S kombainų našumo didinimo aspektų. Massey Ferguson buvo pionieriai sukurdami viršutinio iškrovimo sraigę, kurią šiandien naudoja visi javų kombainų gamintojai, todėl net ir MF Activa S modeliai gali iškrauti į daugiau nei 4,20 m aukščio priekabas. Iškrovimo greitis 85 l/s Activa S modleiuose ir  105 l/s Activa S MCS modeliuose.
AGCO Power variklis
Šiuose MF Activa S kombainų modeliuose montuojami AGCO Power 7,4 litro, 6 cilindrų variklis varikliai. Variklių galia gali būti skirtinga, priklauso koks kombaino modelis. MF 7345 Activa S ir MF 7345 MCS Activa S modeliuose yra sumontuoti  243 AG varikliai, MF 7347 Activa S ir MF 7347 MCS Activa S yra sumontuoti 306 AG varikliai. Visas variklio skyrius yra lengvai prieinamas, atliekant kasdieninės bei planinės priežiūros darbus.  
Proline kabina
PROLINE kabina – Massey Ferguson inžinieriu kūrinys pasitelkiant kleintų lūkesčius. Erdvi, labai ergonomiška ir jauki darbuotojo aplinka. Kasdieninis kombaino ekploatavimas yra iššūkis, bet pasitelkus automatinę kuliamų kultūrų nustatymo sistemą ir PowerGrip daugiafunkcinę svirti, darbas su MF Activa S kombainu tampa lengvai įveikiama smagiu ūkio darbu. Lietiminis TechTouch 2T kompiuteris ne tik perteikia jūsų kombaino nustatymus, bet ir pataria priežiūros ir darbo klausimais.

Savybės

MF ACTIVA S - UNIVERSALU IR PATIKIMA


MF ACTIVA S serijos kombainai skirti dideliems ir vidutinio dydžio ūkiams. Visi šios serijos kombainų modeliai pasižymi kokybišku ir švelniu kūlimu, pasiekiamu dėl lengvo kombaino pritaikymo prie skirtingų derliaus nuėmimo sąlygų. Prie šių kombainų pelningumo prisideda ir racionalūs jo eksploatavimo kaštai. Ypač patikima konstrukcija: mažai sudėtingų elektros, hidraulikos ar mechanikos sistemų, pilnai rėminė konstrukcija su atskira važiuokle ir atskira kūlimo sistema.

ACTIVA S  -  tai populiariausi Massey Ferguson kombainai ne tik Lietuvoje bet ir Europoje. Activa S yra paprasčiausias ir tuo pačiu galimai našiausias kombainas ūkiams siekiantiems su mažiausiomis investicijomis gauti didžiausią darbo našumą. Visas kombainas sukurtas ant rėminės važiuoklės. Segmentinė kūlimo – separavimo modulių konstrukcija ne tik sustiprina kombaino korpusą, bet ir esant reikalui, leidžia pakeisti vieną ar kitą segmentą minimaliai investuojant. Aukšta prošvaisa, geras svorio paskirstymas ant ašių ir reguliuojamas galinio tilto tarpuvėžis leidžia ACTIVA S kombainais dirbti ir labai šlapiomis sąlygomis.

Pati kūlimo – separavimo sistema – pasiteisinusi ir pagrindu mažai besikaičianti jau daugiau nei 30 metų. Activa S modeliai aprūpinti 2 būgnų ir 5/6 kratiklių kūlimo – separavimo sistema. Tai kombainai dažniausiais pasirenkami vidutinių ūkių savininkų. Activa S MCS – 3 būgnų ir 5/6 kratiklių sistemas turintys derliaus nuėmimo kombainai, kurie skirti daugiau dideliems ūkiams. MCS sistema kai kurias atvejais gali padidinti kombaino našumą iki 20-25%. Massey Ferguson MCS sistema – tai unikalus sprendimas ūkiams auginantiems įvairias kultūras. Kiekvieni metai yra iššūkis, kiekvienos kultūros derliaus nuėmimas - taip pat. MCS – ši sistema gali būti naudojama kaip 1 būgno kūlimo-separavimo sistema, kai reikia kulti trapias ir jautrias kultūras kaip rapsai, žirniai, pupos ar per daug sausi javai. Tokiu būdu pastarieji nėra žalojami, bet efektyviai kuliami, o tuo pačiu, šių kultūrų šiaudai nesumalami ir be reikalo nepakraunama valymo sistema. Kai kuliamos kultūros drėgnos, turinčios daug šiaudų yra naudojama visų 3 būgnų ir pobūgnių sistema MCS, kuri sukuria papildomą intensyvią separaciją, tuo pačiu padidindama kombaino našumą. Massey Ferguson Activa S kombainai su MCS sistema tarsi dvi kūlimo – separavimo mašinos viename kombaine.

Nuo pat javų padavimo iki šiaudų smulkintuvo yra įrengta daug priežiūros gaubtų, kurie padeda greitai patekti prie reikiamų kombaino mazgų, todėl kasdieninių aptarnavimų metu ar net remonto atveju, operatorius viską gali atlikti ypač greitai. Tepimo taškai centralizuotai suvesti į keletą vietų ant kombaino, kad tepimas būtų atliktas kaip įmanoma greičiau.

Variklio skyrius apgalvotas iki smulkmenų. Aušinimo radiatorių paketas su rotoriniu dulkių aspiratoriumi ne tik nuvalo ir nusiurbia nešvarumus nuo radiatoriaus, bet, tuo pačiu, išvalo ir orą, patenkantį į oro filtro korpusą. Tokiu būdu oro filtras rečiau užnešamas nešvarumais, operatorius mažiau laiko praleidžia ruošdamas kombainą kasdieniniam darbui. Kaip ir visuose Massey Ferguson kombainuose ar traktoriuose, taip ir ACTIVA S serijos derliaus dorojimo mašinose naudojami AGCO POWER varikliais. Visi varikliai atitinka Tier 4 Final emisijų reikalavimus. Jokių papildomų EGR, kietųjų dalelių ar kitų sistemų nėra įrengta, tik SCR, todėl būsite ramūs, kad jūsų kombaino variklis nekels jokių papildomų problemų ar išlaidų.
 

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
tel: +37069834660 info@ewa.lt

Techniniai duomenys

 
ACTIVA S MODELIAI
 
Variklio galia, kw/AG
 
Pjaunamosios plotis,
m
Kūlimo būgnas,
mm
Separavimo biteris,
mm
Separatorius, mm
 
Papildoma separacija
 
Kratiklių skaičius,
vnt
Bendras separacinis plotas,
m2
Sietų plotas,
m2
Bunkerio talpa,
l
Iškrovimo aukštis,
m
Iškrovimo greitis,
l/s
MF 7345
 
179/243
 
5,40–7,00
 
1340x600
 
450 - ABC segmentas 5 6,72 4,67 8600 4,2 85
MF 7345 MCS
 
179/243
 
5,40–7,60
 
1340x600
 
450
 

1340 x 600
MCS 5 7,62 4,67 8600 4,2 105
MF 7347
 
225/306 6,00‒7,60
 
1600x600 450 - ABC segmentas 6 7,99 5,58 8600 4,2 85
MF 7347 MCS
 
225/306
 
6,00‒7,60
 
1600x600
 
450
 
1340 x 600
 
MCS 6 9,06 5,58 8600 4,2 105

Activa S kombaino išskirtinumai

 • Schumacher pjovimo sistema. 
 • Padidinto našumo pjaunamosios FreeFlow arba PowerFlow.
 • Tolygus masės srautas jau nuo pjaunamosios.
 • Unikali ABC arba MCS kūlimo - separavimo sistema. 
 • Efektyvus ir našus kūlimas.
 • Keičiamas separavimo intensyvumas.
 • Švariausias rinkoje valymas, HC didelio laidumo sietai.
 • Efektyvus smulkinimas ir pelų paskleidimas.
 • Ypač stipri rėminė kombaino konstrukcija.
 • AGCO Power varikliai. 
 • Mažiausios kuro sąnaudos.
 • Labai ergonomiška PROLINE kabina.
 • Paprastas ir patogus valdymas ir priežiūra.
 • Mažiausi eksploatavimo kaštai.