Titulinis Žemės ūkio technika Javų kombainai MF BETA 306-360 AG

Massey Ferguson
MF BETA 7370

Pjaunamoji
MF Beta javų kombainuose gali būti naudojamos FreeFlow arba PowerFlow pjaunamosios. FreeFlow  - tai padidinto našumo pjaunamosios, turinčios Schumacher pjovimo sistemą, didelio diametro sraigę ir lenktuvus su hidrostatine pavara. Lengvai nustatoma ir paruošiama visoms kultūroms, o rapsams kulti labai greitai tvirtinamas rapsų stalas. PowerFlow – tai padidinto našumo universali pjaunamoji su juostiniu masės transporteriu. Visoms kultūroms – vien pjaunamoji.
MCS kūlimo-separavimo sistema
Unikali 3 būgnų kūlimo - separavimo sistema MCS, kuri jau daug metų tenkina reikliausių Europos ūkininkų norus. Ši unikali sistema, leidžia kulti įvairias kultūras tuo pačiu kombainu, o kad kiekviena kultūra būtų kulama tinkamiausiu būdu, galima keisti separavimo aktyvumą - naudoti 1 kūlimo-separavimo būgną, arba visus 3. Visada džiaugsitės našiu, švariu ir ypač efektyviu kūlimu.
 
Šiaudų smulkintuvas
Iškulti ir atskirti šiaudai gali būti driekiami į pradalges arba smulkinami. Smulkintuvo atjungimas arba aktyvavimas trunka tik kelias akimirkas. Reguliuojami priešpeiliai ir smulkintuvo pobūgnis leidžia tuo pačiu smulkintuvu smulkinti tiek grūdinių, tiek ankštinių kultūrų šiaudus, taip pat kukurūzų kūlimo liekanas. Specialios, plačiai atidaromos durys leidžia lengvai prieiti prie smulkintuvo rotoriaus peilių ar priešpeilių, todėl lengva tiek prižiūrėti, tiek aptarnauti. Standartnis MF Beta 7370 smulkintuvas turi net 6 eilėmis išdėstytus 88 karpytus peilius!
 
Grūdų bunkeris
MF Beta serijos kombainai turi 9 tūkst. litrų talpos grūdų bunkerį, kurį iškrauna 4,5 m aukščio sraigė net 105 l/s greičiu. Puikūs rodikliai norint didinti dienos produktyvumą. Iš kabinos valdomi atsidrantys bunkerio gaubtai, net tik padidina nunkerio tūrį, bet yra ir gera apsauga nuo lietaus, kai transportas nespėja pasiekti lauko laiku.
SkyLine kabina
Aukščiausio lygio technologijų ir komforto derinys - SkyLine kabina. Klimato kontrolė, TechTouch Terminal kompiuteris, Powergrip multifunkcinė valdymo svirtis, pneumatinė sėdynės amortizacija, garsą slopinanti plėvelė ir visa kita išbaigta iki smulkmenų. MF Beta javų kombaino valdymo pultas su kompiuteriu aprūpintas tik darbui reikalingais jungikliais, kad neblaškytų operatoriaus ir padėtų išvengti klaidų darbo metu.   

Savybės

NAŠUS, PROTINGAS, PATIKIMAS 


MF Beta serija sukurta pagal reiklių klientų poreikius ir pasižymi lengvu aptarnavimu, retesniu priežiūros poreikiu, darbo sąnaudų sumažėjimu. Optimizuotas perdavimų, velenų ir diržų skaičius, sukurta ypatinga darbinė aplinka operatoriui bei efektyvi ir naši kūlimo sistema Jūsų javams, rapsams, kukurūzams ar kitoms kultūroms. Ypač sudėtingam darbui sukurtas SuperCut™ smulkintuvas su 6 eilėmis išdėstytais karpytais peiliais. Visos šios savybės džiugina Massey Ferguson kombainų savininkus visame pasaulyje.

Visai Massey Ferguson savaeigei technikai taikomi tie patys bruožai – išskirtinis dizainas, ypač padidinantis darbo efektyvumą, ergonomiškas valdymas, unikali komplektacija pagal kliento poreikius ir labai lengvas priežiūros darbų atlikimas. MF Beta javų kombainų šoniniai gaubtai plačiai atsiveria, suteikdami puikią prieigą prie pavaros elementų, centralizuotos tepimo sistemos taškų ir kitų svarbių kombaino elementų.

Visiems puikiai žinoma MCS kūlimo – separavimo sistema ir 5 arba 6 klavišiniai kratikliai – optimaliausia derliaus nuėmimo technologija rytų ir šiaurės Europoje. Paprasta kūlimo - separavimo sistemos technologija, 60 cm skersmens kūlimo būgnas su 8 balastiniais svoriais, paprasti, aukštas kaskadas turintys kratikliai reikalauja pakankamai mažai galios, kulant ir didelius derlius turinčiuose laukuose.
 
Daugiau nei 4 m ilgio masės paruošimo ir valymo stalas užtikrina švariausią valymą sunkiausiomis sąlygomis. Tolygus masės išsluoksniavimas, didžiosios dalies pelų atskyrimas jau iškart nuo kratomosios lentos ir didelio laidumo sietai HC – tai Jūsų raktas į greitą ir nepriekaištingą valymą. Didelio laidumo sietai jau daugiau nei 20 metų naudojami Massey Ferguson javų kombainuose. Jų specialus dizainas leidžia 15‒20 % greičiau išvalyti tą patį masės kiekį, todėl dirbant sunkiomis sąlygomis, Jūsų grūdai bunkeryje bus švaresni.

Kaip ir traktoriuose, Massey Ferguson kombainuose, naudojami pasaulyje geriausiai žemės ūkyje vertinami AGCO Sisu Power varikliai. Aukšto slėgio kuro įpurškimo sistema Common Rail užtikrina mažas kuro sąnaudas, efektyvų kuro sunaudojimą, o didelį sukimo momentą turintys varikliai užtikrina stabilų visų kombaino komponentų veikimą - tai būtina efektyviam masės padavimui ir kūlimui. Tinkamai suderinta variklio galia ir kūlimo sistemos galios poreikis, leidžia Massey Ferguson kombainams pasiekti mažiausias kuro sąnaudas rinkoje. Integruota aušinimo sistema su aktyviu dulkių aspiratoriumi užtikrina, kad aušinimo sistema visada dirbtų efektyviai.
 
Viena iš svarbiausių kombaino savybių - lengvas ir greitas priežiūros atlikimas. Centralizuotai išdėstyti tepimo taškai leidžia atlikti pilną kombaino tepimą, prijungus tepimo pistoletą vos keliose kombaino vietose. Radiatoriaus paketas ir oro filtras su dulkių nusiurbimo sistemomis sutaupys Jums daug brangaus javapjūtės laiko.

 

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+370 698 34660 info@ewa.lt

Techniniai duomenys

Modelis Variklio galia Pjaunomosios plotis Kūlimo būgnas, mm Separavimo biteris, mm Separatorius, mm Kratiklių skaičius, vnt Bendras separacinis plotas, m2 Sietų plotas, m2 Perkūlimo monitoringo sistema Bunkerio talpa, l Iškrovimo aukštis, m Iškrovimo greitis, l/s
BETA 7360 225/306 5,40-7,70 1340 X 600 450 1340x600 5 7,62 4,67 Standarte 9000 5 105
Beta 7370 265/360 5,40-7,70 1600 x 600 450 1600x600 6 9,06 5,58 Standarte 9000 5 105
 

Kombainas Jūsų poreikiams:

  • Schumacher pjovimo sistema
  • Padidinto našumo pjaunamosios FreeFlow arba PowerFlow
  • Tolygus masės srautas jau nuo pjaunamosios
  • Efektyvus ir našus kūlimas
  • AGCO Power varikliai.
  • Efektyvus smulkinimas ir pelų paskleidimas.
Atsisiųsti brošiūra

Kita gamintojo technika

MF ACTIVA S 243-306 AG
MF CENTORA 379-404 AG
MF IDEAL 451-647 AG