Titulinis Žemės ūkio technika Javų kombainai MF CENTORA 379-404 AG

Massey Ferguson
MF CENTORA 7370

PowerFlow pjaunamoji
Tai pažangiausia pjaunamoji šiandieninėje kombainų rinkoje, kuri padeda padidinti kombaino našumą. Schumacher pjovimo sisetam turinti beveik 1300 kirčių per minutę dažnį užtikrina puikiauisą pjovimą, o juostinis PowerBelt transporteris, esantis prieš sraigę, užtikrina ypač tolygų masės padavimą. Tai yra būtina, norint maksimaliai gerai išnaudoti kombaino galimą našumą ir palengvinti darbą operatoriui. Juk, jeigu kažką blogai darai pradžioje – vėliau neįmanoma to pataisyti.
 
Kūlimo būgnas
1,7 m pločio ir 60 cm skermens ypač inertiškas kūlimo būgnas su 8  spragilais ir 8 balastiniais svoriais. Kaip ir Activa S ar Beta serijose ant būgno perimetro montuojami balastiniai svoriai padeda sukurti ypač stabilius sūkius ir taip užtikrinti nepertraukiamą tolygų kūlimą bei sumažinti kuro sąnaudas. Intensyvią sepraciją atlieka 2 separavimo būgnai sumontuoti už kūlimo būgno. Tokiu būdu javai mažiau žalojami.
 
Kratikliai
UNIKALU! MF Centora javų kombainuose naudojami 8 klavišiniai kratikliai su skirtingo aukščio kaskadomis. Daugiau nei 4 metrų ilgio kratikliai su skritingomis 17-40 cm kaskadomis sukuria ypač intensyvų iškultų grūdų atskyrimą nuo šiaudų ir tam nereikalingi jokia papildomi būgnai ar kedentuvai. Visų kūlimo-sepravimo ir paruošimo-valymo sistemų plotis yra vienodas, todėl kombainas išnaudojamas ypač efektyviai.
 
Venturi valymo sistema
Valymo sistema atlieka svarbų darbą visame derliaus nuėmimo procese. Dviejų pakopų kratomoji lenta ir 3 sietai sukuria maksimaliai didelį paruošimo ir valymo plotą, o HC sietų tipas – našesnį ir kokybiškesnį valymą. Venturi ventiliatorius su tolygiai aprūpinamu oro srautu būtinas kokybiškam valymui. Bendras oru apipučiamas valytuvo plotas net 6,4 m2, todėl į bunkerį patenka tik švarūs grūdai. Unikali ReTresher perkūlimo sistema neapkrauna būgno, todėl galima išnaudoti 100% kombaino našumo.
 
Šiaudų smulkintuvas
Min-Till šiaudų smulkintuvas su 8 eilėmis išdėstytais 108 karpytais peiliais yra standartinė MF Centora smulkinimo sistema. Greitai ir be jokių įrankių keičiamas priešpeilių atakos kampas bei smulkintuvo pobūgnio padėtis užtikrina tokį smulkinimą, kokio reikia beariminei žemdirbystei ar net tiesioginei sėjai. Elektrinis smulkintuvo skleistuvo valdymas padeda operatoriui užtikrinti tolygų smulkintų šiaudų paksleidimą, o vėjo kontrolės sistema su automatine fuinkcija, galulaukėje pati pakeičia menčių atakos kampą.
 
Grūdų bunkeris
Didelės talpos 10500 l ar net 12500 l grūdų bunkeris – dideliems rezultatams. Didelio našumo kombainas aprūpintas didelio tūrio, bet paprastos konstrukcijos bunkeriu. Tik viena iškrovimo sraigė ir reguliuojamas iškrovimo greitis iki 120 l/s ypač praverčia kulant žolines kultūras ar labai šlapius javus ir ankštines kultūras. Mažai besisukančių elementų bunkeryje reiškia mažai žalojami žirniai, pupos bei kitos panašios kultūros. Sandarūs, iš kabinos užsidarantys bunkerio gaubtai greitai transformuoja kombainą iš darbinės į transportinę padėtį.
 
Kabina
Didelis, gaubtas priekinis stiklas ir siaura vairo kolonėlės konstrukcija ne tik pagerina matomumą, bet ir suteikia kabinai daugiau erdvės, todėl SKYLINE kabinoje, jausitės tarsi savo ūkio ofise. Daugiafunkcinė PowerGrip svirtis ir Jūsų 10,4 colių skersmens ypač lengvai valdomas TechTouch kompiuteris.  Darbo kokybei ir komfortui gerinti – operatoriaus sėdynė su pneumatine amortizacija.
 
ATRAK vikšrinė važiuoklė
Tai važiuoklė, ypač padidinanti kombaino atraminį plotą ir pravažumo galimybes. Speciali MF vikšrinė važiuoklė net su 6 atraminiais ritinėliais apačioje užtikrina tolygų vikšrų prispaudimą ir kombaino svorio tolygų perdavimą į dirvą. Hidraulinis vikšrų įtempimas ir hidraulinis amortizavimas suteikia operatoriui komfortą tiek dirbant, tiek atliekant priežiūros darbus. Svarbu ir tai, kad su ATRAK vikšrine važiuokle kombaino bendras plotis neviršija 3,50 m, kas ypač aktualu važiuojant viešaisiais keliais.
 

NAŠU, PATIKIMA, EKONOMIŠKA


CENTORA atveria naujas kratiklinių kombainų derliaus nuėmimo galimybes. Massey Ferguson CENTORA - 8 kratiklių javų kombainai. Jie suteikia ūkininkams galimybę rinktis ypač didelio našumo mašinas pasižyminčias patikimumu ir ekonomiškumu.  Šios serijos kombainuose įdiegtos visos svarbiausios technologijos padedančios operatoriui dirbti greitai ir efektyviai. 

Pasiekti ypač tolygų masės srautą į kombainą, prieš 40 metų Massey Ferguson inžinieriai sukūrė PowerFlow pjaunamąją, kuri šiandien yra vertinama, kaip pažangiausia pjaunamoji rinkoje. MF CENTORA kombainai komplektuojami su 7,70 arba 9,20 m pločio PowerFlow pjaunamosiomis. Schumacher pjovimo sistema, PowerBelt juostiniai transporteriai, sraigė ir lenktuvai su hidrostatine pavara - tokia paprasta PowerFlow pjaunamosios konstrukcija.

MF CENTORA serijos kombainai yra vieninteliai, turintys 8 klavišinius kratiklius ir didelio aukščio kaskadas. Šis sprendimas tiesiogiai įtakoja didelį kombaino laidumą ir tolygų masės pasiskirstymą visame kratiklių plote. Aštuoni klavišiniai kratikliai ir didelis kritimo aukštis leidžia kratyti šiaudus intensyviau, nei kombainuose su šešiais kratikliais -šiaudai tolygiau slenka klavišų paviršiumi, todėl gaunama intensyvesnė separacija. Tokiu kombainu galima dirbti sparčiau, į bunkerį byra švaresni ir mažiau sužaloti grūdai.

MF CENTORA kombainuose įmontuoti pažangiausi AGCO POWER  Tier 4 Final varikliai, kurie kaip ir kituose Massey Ferguson kombainuose suderinti su kūlimo ir smulkinimo sistema. Šešių cilindrų 8,4 l darbinio tūrio 379 AG ir 404 AG galios varikliai išlaiko stabilų sukimo momentą. Todėl MF CENTORA kombainai visada pasiekia didžiausią našumą su stebėtinai mažomis kuro sąnaudomis. 

Daugiafunkcinė PowerGrip svirtis ir Jūsų 10,4 colių skersmens ypač lengvai valdomas TechTouch kompiuteris. Jame ne tik nustatysite visus reikalingus parametrus, stebėsite kombaino darbą ir parametrų pasikeitimą darbo metu, bet ir matysite galinės vaizdo kameros filmuojamą vaizdą arba automatinio vairavimo Autoguide veiklą. Pagrindinių funkcijų aktyvavimas ir visi reikalingi valdikliai čia pat po ranka – PowerGrip porankyje. Ergonomiškas kombaino valdymas palengvina darbo krūvį ir padeda padidinti našumą.

Jūsų sąskaitas apmoka ir Jums pinigus uždirba tai, ką turite kombaino bunkeryje (ūkio aruode), todėl labai svarbu ir nuostoliai, ir nesužaloti grūdai bunkeryje, kad Jūsų ūkis būti pelningas. Massey Ferguson unikali 3 būgnų ir 8 kratiklių kūlimo-separavimo sistema sukurta taip, kad galėtumėte kokybiškai iškulti mažiausias žolių sėklas, ar net didžiausius kukurūzų grūdus. Todėl Jums nereikia kelių skirtingų kombainų, o užtenka vieno Massey Ferguson, kad galėtumėte nuimti bet kokį auginamą derlių tinkamiausiu būdu.

Unikali Venturi valymo systema sukurta maksimaliai švariai ir greitai išvalyti visą grūdų ir priemaišų srautą, tuo pačiu sumažinant nuostolius iki minimumo. Ši sistema užtikrina 100% tolygų oro srautą per visą sietų plotą, todėl šis plotas išnaudojamas efektyviai.
Tokiu būdų netgi 1,7 m pločio kūlimo-speravimo sistema dirba puikiai, turint didelį kiekį nuokulų ar dulkių. HC didelio laidumo sietų tipas ir padidintas oro kiekis ir slėgis po sietais, leidžia apkrauti sietus didesniu masės kiekiu, bet vis tiek kokybiškai išvalyti grūdus ir atskirti juos nuo pelų. Jūsų ūkiui – didesnis derliaus nuėmimo našumas.

Min-Till smulkintuvas. Aštuoniomis eilėmis išdėstyti 108 karpyti smulkintuvo peiliai ir didesnis smulkintuvo greitis - geriausias smulkinimas ir paskleidimas daugiau nei iki 9 m garantuotas. Ypač svarbu intensyvios be ariminės technologijos ūkiuose, kur būtinas tolygus pelų ir smulkintų šiaudų paskleidimas. 
 

Techniniai duomenys

Modelis Variklio galia kW/AG PowerFlow pjaunamosios plotis, m Kūlimo būgnas, mm Kratiklių skaičius, vnt Bendras separacinis plotas, m2 Valymo sistema Bendras oru apipučiamas valytuvo plotas,  m2 Bunkerio talpa, l Iškrovimo aukštis, m Reguliuojamas iškrovimo greitis, l/s
CENTORA 7380 279/379 7,70-9,20 1689 x 600 8 10,5 VENTURI su HC sietais 6,4 10500 4,5 - 5 120
CENTORA 7382 297/404 7,70-9,20 1689 x 600 8 10,5 VENTURI su HC sietais 6,4 12500 4,5 - 5 120

Kita gamintojo technika

MF ACTIVA 176-218 AG
MF DELTA 496 AG
MF IDEAL 451-647 AG

Gamintojas

Skaičiuojanti jau daugiau nei 170 metų korporacija šiandien yra viena didžiausių žemės ūkio technikos gamintojų pasaulyje. Dar 1800-ųjų pabaigoje ši korporacija jau buvo tapusi tarptautiniu žemės ūkio technikos gamintoju ir eksportuotoju. Šiandien Massey Ferguson yra didžiausias pasaulinis brand‘as eksportuojantis savo gaminamą žemės ūkio techniką į daugiau nei 140 šalių visame pasaulyje, o visą distribucijos tinklą sudaro apie penki tūkstančiai atstovybių.

Massey Ferguson tai daugiausiai šiuolaikiniam žemės ūkiui davęs gamintojas. Dar apie 1900-uosius pagaminę pirmąjį prikabinąmą javų šukuotuvą-kombainą jie žengė nepaprastai svarbų žingsnį į 1930-ųjų dešimtmetį, kada pasauliui buvo pristatytas pirmasis savaeigis javų kombainas Massey-Haris No.20. Šis kombainas yra pradžia visų šiandieninių javų kombainų gamintojams, kurie savo mašinas rinkai pristatė tik po gerų 20 metų. Massey Ferguson per visus istorijos metus buvo ir yra vienu didžiausiu javų kombainų gamintojų ir inovatorių. Net šiandien paprastai atrodančios tiksliosios žemdirbystės užuomazgos, tokios kaip derlingumo žemėlapių sukūrimas kūlimo metu, Massey Ferguson javų kombainuose buvo pradėtos naudoti dar 1992 metais. Šiandien Massey Ferguson javų kombainų gamą sudaro kratiklinės, hibridinės ar ašinės kūlimo-sepravimo sistemas turinčios derliaus nuėmimo mašinos su nuo 176 iki 790 AG galios varikliais.

Kalbant apie traktorius, Massey Ferguson korporacija visai žemės ūkio technikos raidai yra davusi dar daugiau. Visų pirma 3-taškės pakabos atradimas pakeitė visų gamintojų traktorių istoriją ir traktoriaus panaudojimo galymbes. Massey Ferguson taip pat yra ir pirmojo šiuolaikinio traktoriaus gamintojai, kurimae visi mazgai iki pat šių dienų yra išdėstomi taip pat: priekinis tiltas, radiatorius, variklis, tarpinės dalys tarp variklio ir transmisjos, transmisija, tiltas, pakaba, hidraulika, vidurinės padėties sėdijimas ir daug kitų šiuolaikinių traktorių bruožų. 1930-aisais metais Massey Ferguson pagamino pirmąjį traktorių su 4 ratų pavara 4WD. Šie traktoriai turėjo ir daugiau šiandieniniams traktoriams būdingų bruožų, tokių kaip šlapiadiskė sankaba, slėginis transmisijos tepimas su atskiru hidrauliniu sirubliu, starteriu užvedamu varikliu ir kt. Bėgant metams Massey Ferguson išrasdavo ir pristatydavo rinkai vis naujų bruožų ir galingumų traktorių modelius. Jie pirmieji pagamino ir Low-High transmisją, kada važiavimo eigoje buvo keičiamas diapozonas be sankabos, elektrohidraulinis reversas, pirmoji pasaulyje ELC – elektroniškai valdoma galinės pakabos sistema su jėginiu-poziciniu valdymu. Tokią sistemą visis gamintojai naudoja iki šiol. Taip pat Massey Ferguson pirmieji pagaminot traktorių su borto kompiuteriu Autotronic dar 1980-ųjų dešimtmentyje. Šiandien Massey Ferguson traktoriuose naudojami 5 kartos Datatronic terminalai traktorių valdymui. Per visą traktorių gamybos istoriją Massey Ferguson yra pagaminę daugiausiai skiritngų modelių traktorių su įvairiausiomis patentuotomis savybėmis, todėl šiandien dienai vienatais pasaulyje daugiausia šio gamintojo traktorių apskritai.

Massey Ferguson taip pat savo gamoje turi platų teleskopinių krautuvų asortimentą, šienavimo technikos jau 100 metų lyderiaujančios Europoje gamą, didžiųjų stačiakampių ryšulių gamyklą Hesston‘e su daugiau nei 50 metų gamybos ir patentų istorija bei ritinių presų bei kombinuotų rinių presų-vyniotuvų pažangiausią gamykla Vokietijoje (buvusi Lely Welger presų gamykla). Kitose pasaulio rinkose Massey Ferguson turi ir platesnę žemės ūkio technikos gamą kiurioje dar pozicionuojasi ir savaeigiai purkšuvai, tiesioginės sėjamosios, žemės dirbimo padargai, savaeigės rapsapjovės ir kita technika.

masseyferguson.com 

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+ 370 679 67300 info@ewa.lt