Titulinis Žemės ūkio technika Javų kombainai MF CENTORA 379-404 AG

Massey Ferguson
MF CENTORA 7370

PowerFlow pjaunamoji
Tai pažangiausia pjaunamoji šiandieninėje kombainų rinkoje, kuri padeda padidinti kombaino našumą. Schumacher pjovimo sisetam turinti beveik 1300 kirčių per minutę dažnį užtikrina puikiauisą pjovimą, o juostinis PowerBelt transporteris, esantis prieš sraigę, užtikrina ypač tolygų masės padavimą. Tai yra būtina, norint maksimaliai gerai išnaudoti kombaino galimą našumą ir palengvinti darbą operatoriui. Juk, jeigu kažką blogai darai pradžioje – vėliau neįmanoma to pataisyti.
 
Kūlimo būgnas
1,7 m pločio ir 60 cm skermens ypač inertiškas kūlimo būgnas su 8  spragilais ir 8 balastiniais svoriais. Kaip ir Activa S ar Beta serijose ant būgno perimetro montuojami balastiniai svoriai padeda sukurti ypač stabilius sūkius ir taip užtikrinti nepertraukiamą tolygų kūlimą bei sumažinti kuro sąnaudas. Intensyvią sepraciją atlieka 2 separavimo būgnai sumontuoti už kūlimo būgno. Tokiu būdu javai mažiau žalojami.
 
Kratikliai
UNIKALU! MF Centora javų kombainuose naudojami 8 klavišiniai kratikliai su skirtingo aukščio kaskadomis. Daugiau nei 4 metrų ilgio kratikliai su skritingomis 17-40 cm kaskadomis sukuria ypač intensyvų iškultų grūdų atskyrimą nuo šiaudų ir tam nereikalingi jokia papildomi būgnai ar kedentuvai. Visų kūlimo-sepravimo ir paruošimo-valymo sistemų plotis yra vienodas, todėl kombainas išnaudojamas ypač efektyviai.
 
Venturi valymo sistema
Valymo sistema atlieka svarbų darbą visame derliaus nuėmimo procese. Dviejų pakopų kratomoji lenta ir 3 sietai sukuria maksimaliai didelį paruošimo ir valymo plotą, o HC sietų tipas – našesnį ir kokybiškesnį valymą. Venturi ventiliatorius su tolygiai aprūpinamu oro srautu būtinas kokybiškam valymui. Bendras oru apipučiamas valytuvo plotas net 6,4 m2, todėl į bunkerį patenka tik švarūs grūdai. Unikali ReTresher perkūlimo sistema neapkrauna būgno, todėl galima išnaudoti 100% kombaino našumo.
 
Šiaudų smulkintuvas
Min-Till šiaudų smulkintuvas su 8 eilėmis išdėstytais 108 karpytais peiliais yra standartinė MF Centora smulkinimo sistema. Greitai ir be jokių įrankių keičiamas priešpeilių atakos kampas bei smulkintuvo pobūgnio padėtis užtikrina tokį smulkinimą, kokio reikia beariminei žemdirbystei ar net tiesioginei sėjai. Elektrinis smulkintuvo skleistuvo valdymas padeda operatoriui užtikrinti tolygų smulkintų šiaudų paksleidimą, o vėjo kontrolės sistema su automatine fuinkcija, galulaukėje pati pakeičia menčių atakos kampą.
 
Grūdų bunkeris
Didelės talpos 10500 l ar net 12500 l grūdų bunkeris – dideliems rezultatams. Didelio našumo kombainas aprūpintas didelio tūrio, bet paprastos konstrukcijos bunkeriu. Tik viena iškrovimo sraigė ir reguliuojamas iškrovimo greitis iki 120 l/s ypač praverčia kulant žolines kultūras ar labai šlapius javus ir ankštines kultūras. Mažai besisukančių elementų bunkeryje reiškia mažai žalojami žirniai, pupos bei kitos panašios kultūros. Sandarūs, iš kabinos užsidarantys bunkerio gaubtai greitai transformuoja kombainą iš darbinės į transportinę padėtį.
 
Kabina
Didelis, gaubtas priekinis stiklas ir siaura vairo kolonėlės konstrukcija ne tik pagerina matomumą, bet ir suteikia kabinai daugiau erdvės, todėl SKYLINE kabinoje, jausitės tarsi savo ūkio ofise. Daugiafunkcinė PowerGrip svirtis ir Jūsų 10,4 colių skersmens ypač lengvai valdomas TechTouch kompiuteris.  Darbo kokybei ir komfortui gerinti – operatoriaus sėdynė su pneumatine amortizacija.
 
ATRAK vikšrinė važiuoklė
Tai važiuoklė, ypač padidinanti kombaino atraminį plotą ir pravažumo galimybes. Speciali MF vikšrinė važiuoklė net su 6 atraminiais ritinėliais apačioje užtikrina tolygų vikšrų prispaudimą ir kombaino svorio tolygų perdavimą į dirvą. Hidraulinis vikšrų įtempimas ir hidraulinis amortizavimas suteikia operatoriui komfortą tiek dirbant, tiek atliekant priežiūros darbus. Svarbu ir tai, kad su ATRAK vikšrine važiuokle kombaino bendras plotis neviršija 3,50 m, kas ypač aktualu važiuojant viešaisiais keliais.
 

NAŠU, PATIKIMA, EKONOMIŠKA


CENTORA atveria naujas kratiklinių kombainų derliaus nuėmimo galimybes. Massey Ferguson CENTORA - 8 kratiklių javų kombainai. Jie suteikia ūkininkams galimybę rinktis ypač didelio našumo mašinas pasižyminčias patikimumu ir ekonomiškumu.  Šios serijos kombainuose įdiegtos visos svarbiausios technologijos padedančios operatoriui dirbti greitai ir efektyviai. 

Pasiekti ypač tolygų masės srautą į kombainą, prieš 40 metų Massey Ferguson inžinieriai sukūrė PowerFlow pjaunamąją, kuri šiandien yra vertinama, kaip pažangiausia pjaunamoji rinkoje. MF CENTORA kombainai komplektuojami su 7,70 arba 9,20 m pločio PowerFlow pjaunamosiomis. Schumacher pjovimo sistema, PowerBelt juostiniai transporteriai, sraigė ir lenktuvai su hidrostatine pavara - tokia paprasta PowerFlow pjaunamosios konstrukcija.

MF CENTORA serijos kombainai yra vieninteliai, turintys 8 klavišinius kratiklius ir didelio aukščio kaskadas. Šis sprendimas tiesiogiai įtakoja didelį kombaino laidumą ir tolygų masės pasiskirstymą visame kratiklių plote. Aštuoni klavišiniai kratikliai ir didelis kritimo aukštis leidžia kratyti šiaudus intensyviau, nei kombainuose su šešiais kratikliais -šiaudai tolygiau slenka klavišų paviršiumi, todėl gaunama intensyvesnė separacija. Tokiu kombainu galima dirbti sparčiau, į bunkerį byra švaresni ir mažiau sužaloti grūdai.

MF CENTORA kombainuose įmontuoti pažangiausi AGCO POWER  Tier 4 Final varikliai, kurie kaip ir kituose Massey Ferguson kombainuose suderinti su kūlimo ir smulkinimo sistema. Šešių cilindrų 8,4 l darbinio tūrio 379 AG ir 404 AG galios varikliai išlaiko stabilų sukimo momentą. Todėl MF CENTORA kombainai visada pasiekia didžiausią našumą su stebėtinai mažomis kuro sąnaudomis. 

Daugiafunkcinė PowerGrip svirtis ir Jūsų 10,4 colių skersmens ypač lengvai valdomas TechTouch kompiuteris. Jame ne tik nustatysite visus reikalingus parametrus, stebėsite kombaino darbą ir parametrų pasikeitimą darbo metu, bet ir matysite galinės vaizdo kameros filmuojamą vaizdą arba automatinio vairavimo Autoguide veiklą. Pagrindinių funkcijų aktyvavimas ir visi reikalingi valdikliai čia pat po ranka – PowerGrip porankyje. Ergonomiškas kombaino valdymas palengvina darbo krūvį ir padeda padidinti našumą.

Jūsų sąskaitas apmoka ir Jums pinigus uždirba tai, ką turite kombaino bunkeryje (ūkio aruode), todėl labai svarbu ir nuostoliai, ir nesužaloti grūdai bunkeryje, kad Jūsų ūkis būti pelningas. Massey Ferguson unikali 3 būgnų ir 8 kratiklių kūlimo-separavimo sistema sukurta taip, kad galėtumėte kokybiškai iškulti mažiausias žolių sėklas, ar net didžiausius kukurūzų grūdus. Todėl Jums nereikia kelių skirtingų kombainų, o užtenka vieno Massey Ferguson, kad galėtumėte nuimti bet kokį auginamą derlių tinkamiausiu būdu.

Unikali Venturi valymo systema sukurta maksimaliai švariai ir greitai išvalyti visą grūdų ir priemaišų srautą, tuo pačiu sumažinant nuostolius iki minimumo. Ši sistema užtikrina 100% tolygų oro srautą per visą sietų plotą, todėl šis plotas išnaudojamas efektyviai.
Tokiu būdų netgi 1,7 m pločio kūlimo-speravimo sistema dirba puikiai, turint didelį kiekį nuokulų ar dulkių. HC didelio laidumo sietų tipas ir padidintas oro kiekis ir slėgis po sietais, leidžia apkrauti sietus didesniu masės kiekiu, bet vis tiek kokybiškai išvalyti grūdus ir atskirti juos nuo pelų. Jūsų ūkiui – didesnis derliaus nuėmimo našumas.

Min-Till smulkintuvas. Aštuoniomis eilėmis išdėstyti 108 karpyti smulkintuvo peiliai ir didesnis smulkintuvo greitis - geriausias smulkinimas ir paskleidimas daugiau nei iki 9 m garantuotas. Ypač svarbu intensyvios be ariminės technologijos ūkiuose, kur būtinas tolygus pelų ir smulkintų šiaudų paskleidimas. 
 

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+370 698 34660 info@ewa.lt

Techniniai duomenys

Modelis Variklio galia kW/AG PowerFlow pjaunamosios plotis, m Kūlimo būgnas, mm Kratiklių skaičius, vnt Bendras separacinis plotas, m2 Valymo sistema Bendras oru apipučiamas valytuvo plotas,  m2 Bunkerio talpa, l Iškrovimo aukštis, m Reguliuojamas iškrovimo greitis, l/s
CENTORA 7380 279/379 7,70-9,20 1689 x 600 8 10,5 VENTURI su HC sietais 6,4 10500 4,5 - 5 120
CENTORA 7382 297/404 7,70-9,20 1689 x 600 8 10,5 VENTURI su HC sietais 6,4 12500 4,5 - 5 120