Titulinis Žemės ūkio technika Javų kombainai MF DELTA 496 AG

Massey Ferguson
MF DELTA 9380

PowerFlow pjaunamoji – pažangiausia pjaunamoji šiandieninėje kombainų rinkoje, kuri padeda padidinti kombaino našumą. Schumacher pjovimo sistema turinti beveik 1300 kirčių per minutę dažnį užtikrina puikiausią pjovimą, o juostinis PowerBelt transporteris, esantis prieš sraigę, užtikrina ypač tolygų masės padavimą. 9,2 ar 10,8 m pjaunamosios turi net 764 mm skersmens SuperFlow sraigę, kuri ypač puikiai veikai esant ir didžiuliams masės kiekiams. Tai yra būtina, norint maksimaliai gerai išnaudoti kombaino galimą našumą ir palengvinti darbą operatoriui
 
1,7 m pločio ir 60 cm skersmens ypač inertiškas kūlimo būgnas su 8  spragilais ir 8 balastiniais svoriais. Tada 2 separavimo-transportavimo būgnai ir už jų išdėstyti 2 ilgi, net 4,20 m rotoriniai separatoriai su HSG pobūgniais. Specialus pobūgnių ir rotorių dizainas ypač švelniai kulia ir separuoja gūdus, jų nežalodamas. Ypač naši kūlimo-separavimo sistema puikiausiai suderinta su Delta kombaino dizainu ir bunkerio talpa didzeniam dienos produktyvumui.
 
Valymo sistema atlieka svarbų darbą visame derliaus nuėmimo procese. Dviejų pakopų kratomoji lenta ir 3 sietai sukuria maksimaliai didelį paruošimo ir valymo plotą, o HC sietų tipas – našesnį ir kokybiškesnį valymą. Venturi ventiliatorius su tolygiai aprūpinamu oro srautu būtinas kokybiškam valymui. Bendras oru apipučiamas valytuvo plotas net 6,4 m2, todėl į bunkerį patenka tik švarūs grūdai. Unikali ReTresher perkūlimo sistema neapkrauna būgno, todėl galima išnaudoti 100% kombaino našumo.
 
Min-Till šiaudų smulkintuvas su 8 eilėmis išdėstytais 108 karpytais peiliais yra standartinė MF Centora smulkinimo sistema. Greitai ir be jokių įrankių keičiamas priešpeilių atakos kampas bei smulkintuvo pobūgnio padėtis užtikrina tokį smulkinimą, kokio reikia beariminei žemdirbystei ar net tiesioginei sėjai. Plačiausios, daugiau nei 10 m darbinio pločio pjaunamosios puikiai tinka su MaxiSpreader hidrauliniu skleistuvu.
 
Didelės talpos 12500 l grūdų bunkeris – dideliems rezultatams. Didelio našumo kombainas aprūpintas didelio tūrio, bet paprastos konstrukcijos bunkeriu. Tik viena iškrovimo sraigė ir reguliuojamas iškrovimo greitis iki 120 l/s ypač praverčia kuliant žolines kultūras ar labai šlapius javus ir ankštines kultūras. Mažai besisukančių elementų bunkeryje reiškia mažai žalojami žirniai, pupos bei kitos panašios kultūros. Sandarūs, iš kabinos užsidarantys bunkerio gaubtai greitai transformuoja kombainą iš darbinės į transportinę padėtį.
 
Didelis, gaubtas priekinis stiklas ir siaura vairo kolonėlės konstrukcija ne tik pagerina matomumą, bet ir suteikia kabinai daugiau erdvės, todėl SKYLINE kabinoje, jausitės tarsi savo ūkio ofise. Daugiafunkcinė PowerGrip svirtis ir Jūsų 10,4 colių skersmens ypač lengvai valdomas TechTouch kompiuteris.  Darbo kokybei ir komfortui gerinti – operatoriaus sėdynė su pneumatine amortizacija.
 
Massey Ferguson Delta kombainai gali būti komplektuojami su ypač geru pravažumu ir mažu dirvos slėgimu pasižyminčiais ATRAK vikšrais. Hidraulinė vikšrų amortizacija praverčia transportuojant kombainą keliais. Didelis vikšrų plotas su maksimaliai daug atraminių ritinėlių lemia kokybišką važiuoklės sukibimą su dirva. Įprastai Delta galima komplektuoti su 800, 900 ar net  1050 pločio padangomis. Taip pat galinis 4WD varantysis tiltas gali būti gera alternatyva dirbant šlapesniuose laukuose.
 
Servisas ir priežiūra svarbu kiekvienai žemės ūkio mašinai. Massey Ferguson inžinieriai kurdami javų kombainus ypač daug dėmesio skiria ir jų vėlesniam aptarnavimui eksploatacijos metu. Dideli šoniniai gaubtai, daug atsidarančių elementų, segmentinė konstrukcija ir centralizuoti tepimo taškai – viskas Jūsų komfortabiliam darbui ir greitai priežiūrai. Aušinimo skyrius ir oro filtras su papildomu dulkių ir šiukšlių nusiurbimu leidžia ilgesniais intervalais atlikti šių mazgų priežiūrą. O savaime išsivalanti hidraulinio aušintuvo sistema nereikalauja visiškai jokios priežiūros.
 

Savybės

Massey Ferguson DELTA - tai didžiausio laidumo universalūs kombainai su vietoje klavišinių kratiklių išilgai įrengtais dviem rotoriniais šiaudų separatoriais. Kombainai dideliems ūkiams, kooperatyvams ir bendrovėms,  siekiantiems didžiausio našumo javapjūtės metu ir kartu ieškantiems lanksčios, įvairioms darbo sąlygoms tinkančios mašinos. Šią seriją sudaro MF DELTA 9380 modelis ir darbui kalnuotose laukuose skirtas dirbti MF DELTA 9380 AutoLevel.

MF DELTA 9380 kūlimo-separavimo aparatą sudaro trys būgnai ir du rotoriniai separatoriai. Tai unikali Massey Ferguson sistema. Didelės inercijos 60 cm skersmens 1,7 m pločio kūlimo būgnas su balastiniais svoriais. Kad jų nauda būtų didžiausia, balastai sumontuoti toliausiai nuo būgno centro, iškart po kūlimo spragilais - tokiu būdu dar sustiprinami ir spragilai. Atmušimo-separavimo ir separavimo-tiekimo būgnai atlieka intensyvią separaciją ir tiekia masę į rotorinius separatorius, kurie yra išskirtinė MF DELTA savybė. Specialus rotorių dizainas užtikrina tolygų masės judėjimą link smulkintuvo ir aktyvią separaciją. Separavimo intensyvumas keičiamas, keičiant separatorių sukimosi greitį. Speciali pobūgnio pirštų konstrukcija, leidžia intensyviai separuoti, bet tuo pačiu išsaugoti labai trapius šiaudus - mažiau apkrauta valymo sistema ir presavimui tinkami šiaudai.   

Geriausias derinys geriausiems kūlimo rezultatams Europoje pasiekti: skersinis (tangentinis) kūlimo aparatas ir ašinė rotorinė separavimo sistema vietoje klavišinių kratiklių. Tokiu būdu MF DELTA 9380 kombainai gali nuimti tiek drėgnus, tiek ypač sausus javus dideliu našumu, atsižvelgiant į minimalius nuostolius. Massey Ferguson hibridinę kūlimo-separavimo sistemą labai mėgsta didelių ūkių ir derlingų laukų savininkai, už tai kad šis kombainas dirbamas našiai, tuo pačiu yra vienas ekonomiškiausių didelio laidumo kombainų.

Constant Flow sistema - automatinė  važiavimo greičio reguliavimo sistema. Ji reguliuoja MF DELTA 9380 važiavimo greitį lauku, priklausomai, nuo to, kokiu srautu apkrautas kūlimo aparatas. Tai leidžia palaikyti pastovią kūlimo aparato apkrovą ir taip iki 15% padidinti kombaino našumą. Operatorius visą apkrovą gali stebėti TechTouch 10,4 colių įstrižainės kompiuteryje, o aktyvuoti Constant Flow sistemą galima PowerGrip porankyje. Constant Flow sistemą naudojant kartu su automatinio vairavimo sistema AutoGuide, operatorius reikalingas tik visų procesų priežiūrai ir javų iškūlimo kokybei stebėti.

Itin našus Venturi valytuvas su dvejomis galingomis oro srauto zonomis: tarp kratomosios lentos bei jos ilgintuvo, ir tarp kratomosios lentos ilgintuvo bei viršutinio sieto. Tokiu būdu per šiuos kanalus einantis oro srautas iškart atskiria didžiąją dalį šiaudų ir pelų. Massey Ferguson Venturi sistema, per specialų įleidimo kanalą sietams tiekianti papildomą galingą oro srautą ašine kryptimi, užtikrina tolygų srautą per visą sietų darbinį plotį. Bendras oro srautu apipučiamas valytuvo plotas yra 6,4 m2. Didelio laidumo HC sietų žvynai turi specialų lenkimo kampą, kuris užtikrina, kad oro srauto judėjimas visu sietų išilginiu paviršiumi būtu tolygus. Todėl tolygiai dirba ir visas valytuvas.

12 500 l talpos grūdų bunkeris su dviem užpildymo lygio jutikliais. Elektrinis bunkerio atidarymas ir uždarymas iš kabinos. Vandens nepraleidžiantys bunkerio gaubtai. Plačios bunkerio gaubte įmontuotos durys ir bunkeryje sumontuotos kopėtėlės - lengvam patekimui į bunkerį. Reguliuojamas iškrovimo greitis iki 120 l/s. Skirtingas iškrovimo sraigės ilgis, priklausomai nuo pjaunamosios pločio. Iškrovimo aukštis daugiau nei 5 m. Visa tai realūs faktai apie MF 9380 DELTA javų kombaino bunkerį.

Massey Ferguson galiūno širdis - vienintelis rinkoje 7 cilindrų, 9,8 l darbo tūrio AGCO Power variklis su aukšto slėgio kuro įpurškimo sistema Common Rail ir išmetamųjų dujų apdorojimo sistemomis DOC bei SCR, užtikrinančiais efektyviausią degalų sunaudojimą. Variklis atitinka galutinius Tier4Final emisijų reikalavimus. Šis variklis užtikrina ypač stabilų sukimo momentą, kas būtina didelio našumo derliaus nuėmimo kombainui.
 

Techniniai duomenys

Modelis Variklio galia kW/AG PowerFlow pjaunamosios plotis, m Kūlimo būgnas, mm Du rotoriniai šiaudų seperatoriai Rotorinių separatorių matmenys, mm Bendras aktyvios separacijos plotas, m2 Valymo sistema Bendras oru apipučiamas valytuvo plotas, m2 Bunkerio talpa, l Iškrovimo aukštis, m Reguliuojamas iškrovimo greitis, l/s
MF DELTA 9380 365/496 7,70 - 9,20 - 10,80 1689 x 600 Hi-Seperation 475 x 4200 5,44 VENTURI su HC sietais 6,4 12500 4,5 - 5 120

MF DELTA technologijos

  • Ypač didelio našumo hibridinė kūlimo-separavimo sistema.
  • Pažangiausios PowerFlow pjaunamosios nuo 9,2 iki 10,8 m nepralenkiamam darbui sunkiomis darbo sąlygomis.
  • Net 12500 l talpos bunkeris.
  • Integruotos FUSETM technologijos padėsiančios orientavimuisi ir mašinos stebėjimui.
  • Aukščiausio lygio technologijos ir komfortas SKYLINE kabinoje. Suprojektuota taip, kad kiekvienas operatorius jaustųsi patogiai.
  • Unikalus AGCO POWER variklis su itin stabiliai išlaikomu sukimo momentu.
  • MinTill šiaudų smulkintuvas: 8 eilės, 108 peiliai, 200 mm rotoriaus skersmuo, 3650 aps/min.
  • Pažangi savaime išsilyginanti konstrukcija siūlo Jums visišką lankstumą kalvotose vietovėse.
  • Darbo našumo didinimas su pastovaus srauto (Constant Flow) funkcija.

Kita gamintojo technika

MF ACTIVA S 243-306 AG
MF CENTORA 379-404 AG
MF IDEAL 451-647 AG

Gamintojas

Skaičiuojanti jau daugiau nei 170 metų korporacija šiandien yra viena didžiausių žemės ūkio technikos gamintojų pasaulyje. Dar 1800-ųjų pabaigoje ši korporacija jau buvo tapusi tarptautiniu žemės ūkio technikos gamintoju ir eksportuotoju. Šiandien Massey Ferguson yra didžiausias pasaulinis brand‘as eksportuojantis savo gaminamą žemės ūkio techniką į daugiau nei 140 šalių visame pasaulyje, o visą distribucijos tinklą sudaro apie penki tūkstančiai atstovybių.

Massey Ferguson tai daugiausiai šiuolaikiniam žemės ūkiui davęs gamintojas. Dar apie 1900-uosius pagaminę pirmąjį prikabinąmą javų šukuotuvą-kombainą jie žengė nepaprastai svarbų žingsnį į 1930-ųjų dešimtmetį, kada pasauliui buvo pristatytas pirmasis savaeigis javų kombainas Massey-Haris No.20. Šis kombainas yra pradžia visų šiandieninių javų kombainų gamintojams, kurie savo mašinas rinkai pristatė tik po gerų 20 metų. Massey Ferguson per visus istorijos metus buvo ir yra vienu didžiausiu javų kombainų gamintojų ir inovatorių. Net šiandien paprastai atrodančios tiksliosios žemdirbystės užuomazgos, tokios kaip derlingumo žemėlapių sukūrimas kūlimo metu, Massey Ferguson javų kombainuose buvo pradėtos naudoti dar 1992 metais. Šiandien Massey Ferguson javų kombainų gamą sudaro kratiklinės, hibridinės ar ašinės kūlimo-sepravimo sistemas turinčios derliaus nuėmimo mašinos su nuo 176 iki 790 AG galios varikliais.

Kalbant apie traktorius, Massey Ferguson korporacija visai žemės ūkio technikos raidai yra davusi dar daugiau. Visų pirma 3-taškės pakabos atradimas pakeitė visų gamintojų traktorių istoriją ir traktoriaus panaudojimo galymbes. Massey Ferguson taip pat yra ir pirmojo šiuolaikinio traktoriaus gamintojai, kurimae visi mazgai iki pat šių dienų yra išdėstomi taip pat: priekinis tiltas, radiatorius, variklis, tarpinės dalys tarp variklio ir transmisjos, transmisija, tiltas, pakaba, hidraulika, vidurinės padėties sėdijimas ir daug kitų šiuolaikinių traktorių bruožų. 1930-aisais metais Massey Ferguson pagamino pirmąjį traktorių su 4 ratų pavara 4WD. Šie traktoriai turėjo ir daugiau šiandieniniams traktoriams būdingų bruožų, tokių kaip šlapiadiskė sankaba, slėginis transmisijos tepimas su atskiru hidrauliniu sirubliu, starteriu užvedamu varikliu ir kt. Bėgant metams Massey Ferguson išrasdavo ir pristatydavo rinkai vis naujų bruožų ir galingumų traktorių modelius. Jie pirmieji pagamino ir Low-High transmisją, kada važiavimo eigoje buvo keičiamas diapozonas be sankabos, elektrohidraulinis reversas, pirmoji pasaulyje ELC – elektroniškai valdoma galinės pakabos sistema su jėginiu-poziciniu valdymu. Tokią sistemą visis gamintojai naudoja iki šiol. Taip pat Massey Ferguson pirmieji pagaminot traktorių su borto kompiuteriu Autotronic dar 1980-ųjų dešimtmentyje. Šiandien Massey Ferguson traktoriuose naudojami 5 kartos Datatronic terminalai traktorių valdymui. Per visą traktorių gamybos istoriją Massey Ferguson yra pagaminę daugiausiai skiritngų modelių traktorių su įvairiausiomis patentuotomis savybėmis, todėl šiandien dienai vienatais pasaulyje daugiausia šio gamintojo traktorių apskritai.

Massey Ferguson taip pat savo gamoje turi platų teleskopinių krautuvų asortimentą, šienavimo technikos jau 100 metų lyderiaujančios Europoje gamą, didžiųjų stačiakampių ryšulių gamyklą Hesston‘e su daugiau nei 50 metų gamybos ir patentų istorija bei ritinių presų bei kombinuotų rinių presų-vyniotuvų pažangiausią gamykla Vokietijoje (buvusi Lely Welger presų gamykla). Kitose pasaulio rinkose Massey Ferguson turi ir platesnę žemės ūkio technikos gamą kiurioje dar pozicionuojasi ir savaeigiai purkšuvai, tiesioginės sėjamosios, žemės dirbimo padargai, savaeigės rapsapjovės ir kita technika.

masseyferguson.com 

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+ 370 679 67300 info@ewa.lt