Titulinis Žemės ūkio technika Javų kombainai MF IDEAL 451-790 AG

MASSEY FERGUSON
IDEAL 7/8/9/10

Pjaunamoji
PowerFlow™ pjaunamoji – daugiau nei 40 metų gaminama pjaunamoji yra pažangiausia pjaunamoji šiandieninėje kombainų rinkoje. Ji padeda padidinti kombaino našumą. Schumacher pjovimo sistema turinti 1260 kirčių per minutę dažnį, užtikrina puikiausią pjovimą, o juostinis PowerBelt transporteris, esantis prieš sraigę, užtikrina ypač tolygų masės padavimą ir apsaugą nuo akmenų. Nuo 9,2 iki 12,3 m pjaunamosios turi net 764 mm skersmens SuperFlow™ sraigę, kuri ypač puikiai veikia esant ir didžiuliams masės kiekiams. Tai yra būtina, norint maksimaliai gerai išnaudoti kombaino galimą našumą ir palengvinti darbą operatoriui.
 
Bunkeris
Šiuose kombainuose galimi 2 bunkerių tipai: Streamer™ 140 ir Streamer™ 210. Jie yra 12,500 ir 17,100 litrų talpos. 17,100 litrų talpos bunkeris yra didžiausais šiuo metu gaminamas rinkoje, ir yra net 18% didesnės talpos nei artimiausiame konkurentų kombaine. Didelės talpos bunkeris leidžia sugaišti mažiau laiko, taip padidinant nukuliamų kultūrų plotus. Bunkerio išleidimas yra reguliuojamas iš kabinos hidraulinių menčių pagalba.
 
Kabina
Nauja ypač komfortabili Vision™  kabina užtikrina puikų matomumą 180o kampu. Ši kabina buvo sukurta siekiant užtikrinti geriausią matomumą rinkoje. Stiklų plotas siekia net 5,72 m2, tad galite iš to spręsti jog aplinką galite matyti labai plačiu diapozonu. Daugiafunkcinė PowerGrip™ svirtis ir Jūsų 10,4 colių skersmens ypač lengvai valdomas TechTouch™ kompiuteris yra daugiafunkcinis. Prie jo galima pajungti 3D kamerų sistemą, kurios pagalba monitoriuje matysite kombainą 3D vaizdu iš viršaus.  Darbo kokybei ir komfortui gerinti – ergonomiška operatoriaus sėdynė su pneumatine amortizacija ir net 29 litrų talpos šaldytuvas.
 
Važiuoklė
Prastėjant sąlygoms laukuose, vis didesnio dėmesio sulaukia vikšrinė važiuoklė. Šiuose kombainų modeliuose galima TrakRide™ vikšrinė važiuoklė. Naudojant šią važiuoklę sumažėja tikimybė užklimpti drėgnuose laukuose, mažiau suminamas dirvos paviršius. Guminio vikšro įtempimą galime stebėti kabinoje esančiame monitoriuje. Vikšrinė važiuoklė turi OTS amortizacijos sistemą, kuri amortizuoja trijose skirtinguose taškuose vieno hidraulinio cilindro pagalba. Vikšrų plotis gali būti nuo 660 iki 920 mm. Net su 770 mm pločio vikšrais kombaino plotis bus mažesnis nei 3,5 metro.
 
Kūlimo-separavimo sistema
4.84m Dual Helix™, ilgiausia rinkoje rotorinė kūlimo-separavimo sistema, naudojama Massey Ferguson IDEAL modeliuose. Tokia sistema užtikrina didžiausią kūlimo-separavimo plotą rinkoje. (net 31% didesnis kūlimo plotas nei artimiausio rinkoje). DualHelix™ sistema ne taip jautriai reaguoja į besikeičiančias darbo sąlygas, jai išsukti užtenka mažesnės galios. Tokiu būdu užtikrinamas efektyvus kuro naudojimas, ypač maži grūdų nuostoliai, bei mažai žalojami šiaudai ir grūdai.
 
Ventiliavimo sistema
Galingas trigubas turbininis ventiliatorius, kurio greitis yra nuo 250 iki 1400 aps/min. Ventiliatorių sudaro 3 plastikiniai mentiniai rotoriai, su atviromis šoninėmis dalimis, kad būtų padidintas oro įsiurbimo pajėgumas. Dviejų pakopų kratomoji lenta ir 3 sietai sukuria maksimaliai didelį paruošimo ir valymo plotą, o HC sietų tipas – našesnį ir kokybiškesnį valymą. Bendras oru apipučiamas valytuvo plotas  net 7.45 m2. Žemi ventiliatoriaus sūkiai leidžia kulti ne tik grūdines kultūras, bet lengvas žolių sėklas.
 
Ekonomiški varikliai
AGCOPOWER 9.8 litro darbinio tūrio (IDEAL 7), MAN 12.4 litro darbinio tūrio (IDEAL 8), MAN 15.2 litro darbinio tūrio (IDEAL 9) ir MAN 16.2 litro darbinio tūrio (IDEAL 10).  AirSense™ ventiliatoriaus pagrindinė savybė yra ta, jog savaime išsivalantis, kas nebereikalauja papildomos priežiūros. Bendras apipučiamas oru plotas į radiatorius siekia net 2,7m2. Kuro bako talpa gali siekti nuo 1000 iki 1500 litrų. Tokie sprendimai leidžia daugiau laiko skirti kūlimo darbams, mažinant skiriamą laiką kasdieninei priežiūrai.
 
Šiaudų smulkintuvas
BaseCut ™ 4 eilių arba  ShortCut™ 8 eilių šiaudų smulkintuvas su 56 arba 128 karpytais peiliais, turintis greito paleidimo ir atjungimo funkciją. Šiaudų smulkinimui ar padriekimui - vos vienos svirties paspaudimas. Pasiekti norimą smulkinimo kokybę padeda reguliuojami karpyti priešpeiliai, kurių yra 28 arba 55 vienetai. Toks šiaudų smulkintuvas labai smulkiai susmulkina šiaudus plačiai juos paskleisdamas (iki 15,2 m) ir nereikalauja kasdieninės priežiūros, nes nėra tepimo taškų. Smulkintuvai turi 2 fiksuotus greičius: mažas greitis 850 aps/min, didelis 3600 aps/min. Apatinėje smulkintuvo dalyje yra sumontuotos papildomos oro įsiurbimo sklendės, kad dar geriau išpūstų šiaudus į ražieną.
 
Iškrovimo sraigė
Daugiau nei 5 m aukščio iškrovimo sraigė, kurios atstumas nuo kombaino centro gali siekti net 10,6 m. Tai labai aktualu pjaunant plačiomis pjaunamosiomis ir skleidžiant šiaudus į pradalges, kad išleidinėjant grūdus į priekabas traktoriaus ratai būtų tarp pradalgės. Išpylimo sraigės gali būti 2 tipų: susilenkiančios arba fiksuotos. Viskas priklauso nuo jūsų pasirinktos pjaunamosios pločio.
 
AutoDock sistema
AutoDock™ automatinis pjaunamosios užsikabinimas, operatoriui neišlipus iš kabinos. Tai ypač patogus sprendimas taupant ir taip brangų javapjūtės laiką. AutoDock™ sistema sujungia du  GTV ir hidraulinę jungtį, kuri valdo visas pjaunamosios funkcijas (lenktuvų valdymą ir pjaunamosios kopijavimo sistemą). Visa tai trunka vos 5 sekundes, neišlipant iš kabinos.
 
IDEALbalance sistema
IDEALbalance™ grūdų paruošimo valdymui stalas: jokių papildomų judančių dalių, tik du profiliuoti grūdų surinkimo stalai, kurie transportuoja masę tiesiai į valytuvą. Tokia sistema gali eliminuoti iki 15% nuolydį esantį laukuose, ir švariau išvalyti masę, nepriklausomai nuo kombaino posvyrio. Stalas paskirsto grūdus taip, jog kombainas būtų apkrautas visu pločiu, bet kokiame dirvos paviršiuje.
 

DIDŽIAUSIAS ROTORINIS KOMBAINAS

Šiais metais pristatome didžiausią rinkoje naujieną Massey Ferguson IDEAL kombainą. Tai vienas iš reikšmingiausių žemės ūkio technikos tobulinimo ir kūrimo žingsnių per pastaruosius 10 metų. Visas IDEAL kūrimo ir tobulinimo procesas truko 6 metus. Per tą laikotarpį buvo pagaminti 45 prototipai, nuolat vystomi laboratoriniai ir lauko bandymai. Viskas, kas yra sukurta šiame kombaine yra unikalu, pradėta kurti nuo balto popieriaus lapo. Išskirtiniai bruožai tokie kaip: ilgiausias rotorių ilgis rinkoje (4,84 m), didžiausas bunkerio tūris rinkoje (17 100 l), didžiausias iškrovimo greitis rinkoje (210 l/s), mažiausios degalų sąnaudos, unikali savaiminė susireguliavimo sisetma IDEAL HARVEST™, mažai judančių dalių – viskas naujųjų Massey Ferguson IDEAL kombainuose.
Konsultacijos

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+370 679 67300 info@ewa.lt

IDEAL kombaino išskirtinumai:

 • Itin ekonomiški varikliai:  AGCOPOWER 9.8 litro darbinio tūrio (MF IDEAL 7), MAN 12.4 litro darbinio tūrio (MF IDEAL 8), MAN 15.2 litro darbinio tūrio (MF IDEAL 9) ir MAN 16.2 litro darbinio tūrio (MF IDEAL 10).
 • 4.84m DualHelix™, ilgiausia rinkoje rotorinė kūlimo-separavimo sistema, naudojama Massey Ferguson IDEAL modeliuose. Tokia sistema užtikrina didžiausią kūlimo-separavimo plotą rinkoje. (net 31% didesnis kūlimo plotas nei artimiausio rinkoje). DualHelix™ sistema ne taip jautriai reaguoja į besikeičiančias darbo sąlygas, jai išsukti užtenka mažesnės galios. Tokiu būdu užtikrinamas efektyvus kuro naudojimas, ypač maži grūdų nuostoliai, bei mažai žalojami šiaudai ir grūdai.
 • 12,500 ir 17,100 litrų grūdų bunkeriai:  17,100 litrų talpos bunkeris yra didžiausais šiuo metu gaminamas rinkoje, ir yra net 18% didesnės talpos nei artimiausiame konkurentų kombaine. Sumažintas bunkerio iškrovimo skaičius leidžia padidinti produktyvumą ir našumą.
 • Ne mažiau svarbus yra bunkerio išpylimo sraigės greitis. 140 arba 210 l/s iškrovimo sraigės greitis IDEAL kombainuose. Streamer™ 210, tai net 210 litrų per sekundę iškrovimo greitį turinti sistema, kuri net 32% lenkia šiandien greičiausią rinkoje esančią sistemą. Tokiu būdu, darbo našumas ir efektyvumas yra ypač padidinamas.
 • Savaime susireguliuojantis: lengvą naudojimą užtikrina IDEALharvest™ programa, kuri sureguliuoja visus kombaino nustatymus automatiškai. Grūdų kokybės kamera ir 52 MADS jutikliai prižiūri kūlimo procesą ir automatiškai reguliuoja rotorių, ventiliatoriaus greitį bei sietų nustatymus, kad visą laiką būtų pasiektas maksimalus produktyvumas, atsižvelgiant į operatoriaus norus. 
 • IDEALbalance™ grūdų paruošimo valdymui stalas:  jokių papildomų judančių dalių, tik du profiliuoti grūdų surinkimo stalai, kurie transportuoja masę tiesiai į valytuvą. Tokia sistema gali eliminuoti iki 15% nuolydį esantį laukuose, ir švariau išvalyti masę, nepriklausomai nuo kombaino posvyrio.
 • DriveCenter™ pavara, užtikrina reikalingą galios perdavimą tiek kūlimo sistemai, tiek pjaunamajai, tiek smulkintuvui. Paprastas dizainas lemia nedidelį diržų ir grandinių skaičių, mažą galios poreikį ir labai paprastą priežiūrą.
 • Siauras transportinis plotis – netgi didžiausias MF IDEAL 9 su 800mm pločio padangomis arba naujaisiais 660mm inHouse vikšrais tėra tik 3,3 m pločio, kas ypač aktualu šalims, griežtai reglamentuojančioms transportinius matmenis.  
 • Ypač mažas dirvos suslėgimas, kurį suteikia naujieji TrakRide™ amortizuojanti vikšrinė važiuoklė.
 • Pilna susieto kombaino funkcija per Fuse Connectivity užtikrina duomenų persiuntimą tokių, kaip derliaus duomenys, žemėlapis.
 • Nauja ypač komfortabili Vision™  kabina užtikrina puikų matomumą 180o kampu. Ši kabina buvo sukurta siekiant užtikrinti geriausią matomumą rinkoje. Stiklų plotas siekia net 5,72 m2, tad galite iš to spręsti jog aplinką galite matyti labai plačiu diapozonu. Daugiafunkcinė PowerGrip™ svirtis ir Jūsų 10,4 colių skersmens ypač lengvai valdomas TechTouch™ kompiuteris yra daugiafunkcinis. Prie jo galima pajungti 3D kamerų sistemą, kurios pagalba monitoriuje matysite kombainą 3D vaizdu iš viršaus.  Darbo kokybei ir komfortui gerinti – ergonomiška operatoriaus sėdynė su pneumatine amortizacija ir net 29 litrų talpos šaldytuvas.
 • Naujųjų PowerFlow™ pjaunamųjų pločiai dar labiau prasiplėtė, ir dabar didžiausia PowerFlow™ pjaunamoji net 12.2 m pločio. Kaip ir visos Massey Ferguson PF pjaunamosios, ši irgi užtikrina ypač tolygų javų padavimą, taip užtikrindama papildomą kombaino našumą.
 • AutoDock™ automatinis pjaunamosios užsikabinimas, operatoriui neišlipus iš kabinos. Tai ypač patogus sprendimas taupant ir taip brangų javapjūtės laiką. Pats užkabinimas trunka iki 5 sekundžių, sujungiami GTV iš abiejų pusių ir hidroelektrinė mova.
 • 8 eilių ShortCut™ šiaudų smulkintuvas su 128 karpytais peiliais, turintis greito paleidimo ir atjungimo funkciją. Šiaudų smulkinimui ar padriekimui - vos vienos svirties paspaudimas. Pasiekti norimą smulkinimo kokybę padeda reguliuojami karpyti prieš peiliai, kurių yra net 55 vienetai. Toks šiaudų smulkintuvas labai smulkiai susmulkina šiaudus plačiai juos paskleisdamas ir nereikalauja kasdieninės priežiūros, nes nėra tepimo taškų. Apatinėje smulkintuvo dalyje yra sumontuotos papildomos oro įsiurbimo sklendės, kad dar geriau išpūstų šiaudus į ražieną.
 • Daugiau nei 5 m aukščio iškrovimo sraigė, kurios atstumas nuo kombaino centro gali siekti net 10,6 m. Tai labai aktualu pjaunant plačiomis pjaunamosiomis ir skleidžiant šiaudus į pradalges, kad išleidinėjant grūdus į priekabas traktoriaus ratai būtų tarp pradalgės.
 • Kombaino šoniniai gaubtai plačiai atidaromi, tad galima lengvai prieiti prie besisukančių kombaino mazgų. Tam tikrose vietose, yra padaryti išsivalymo dangčiai, esant reikalui galima prieiti tiek prie rotorių, tiek prie jų pobūgnių. Viskas padaryta dėl operatoriaus patogumo, kad nebūtų gaištama laiko prie ilgai užtrunkančių kasdieninės priežiūros taškų. Kombainas kurtas ne tik dėl  savo dizaino, bet ir dėl patogumo, ergonomiškumo, kad kuo mažiau laiko reiktų praleisti jį prižiūrint.

Techniniai duomenys

  IDEAL 7 IDEAL 8 IDEAL 9 IDEAL 10
Pjaunamosios plotis, m 7,7 - 9,2 -10,7  10,7 - 12,2  10,7 - 12,2 -13,7  12,2 -13,7 - 15,2 M
Pjauanmųjų tipas PowerFlow™ arba DynaFlow™
Variklio cilindrų skaičius / darbinis tūris, l 7 / 9,8  6 / 12,4  6 / 15,2  6 / 16,2 L
Variklio galia, kW/AG 338 / 460 404  / 550 485 /660 581 / 790 
Variklio sistemos aušintuvas AirSenseTM su savaime reversuojamu ventiliatoriumi
Pavaros sistema DriveCenterTM
Kūlimo - separavimo sistema Single HelixTM Dual HelixTM Dual HelixTM Dual HelixTM
Helix rotorių skaičius, vnt 1 2 2 2
Kūlimo - separavimo rotorių ilgis, mm 4837 4837 4837 4837
Kūlimo - separavimo plotas, m2 2,27 3,58 4,06 4,54 
Valytuvas IDEALbalanceTM IDEALbalanceTM IDEALbalanceTM IDEALbalanceTM
Bendras valytuvo plotas, m2 7,45 7,45 7,95 7,95
Bunkerio talpa, l 12500 arba 17100  17100 17100 17100
StreamerTM iškrovimo greitis, l/s 140  arba 210  210 210 210
Smulkintuvas / peilių skaičius, vnt BaseCut ™/ 56 arba ShortCut™ / 112  BaseCut ™/ 56 arba ShortCut™ / 128  ShortCut™ / 112 ShortCut™ / 112
Smulintuvo skleistuvas / darbinsi plotis Passive TailboardTM  iki 9,5 m / ActiveSpreadTM iki 15,2 m
Priekinių ratų dydžiai 800/70 R38 arba 900/60 R38 TIK TRAKRIDETM VAŽIUOKLĖ
Galinių ratų dydžiai 520/80 R26 arba 620/70 R26 arba 750 / 65 R26
Amortizuojantys vikšrai TrakRideTM 26'' (660 mm pločio) / Trak RideTM 30'' (760 mm pločio) / TrakRideTM 36'' (910 mm pločio)
Galinis tiltas 2 WD sustiprintas galinis tiltas / AllDrive 4 WDTM
Transportinis greitis, km/h 25; 30; 40

MF IDEAL pagrindinės savybės

 • 4,84 m SingleHelix™ arba  DualHelix™, ilgiausia rinkoje rotorinė kūlimo-separavimo sistema.
 • 12,500 ar net 17,100 litrų bunkeris.
 • Bunkerio išpilymo greitis nuo 140 iki 210 l/s.
 • IDEALharvest™ - savaime sureguliuojanti kombaino nustatymus, pagal grūdų kokybę.
 • IDEALbalance™ – grūdų paruošimo stalas valymui.
 • DriveCenter™ pavara užtikrina reikalingą galios perdavimą kūlimo aparatui, pjaunamajai,    smulkintuvui.
 • Siauras transportinis plotis (net iki 3,50 m su vikšrais ar padangomis).
 • AutoDock™ – automatinis pjaunamosios užkabinimas, operatoriui neišlipus iš kabinos.
 • Ypač komfortabili Vision™ kabina.
 • Ypač mažas dirvos suslėgimas, kurį suteikia naujoji TrakRide™ amortizuojanti važiuoklė.
Katalogas (EN)

Kita gamintojo technika

MF 8700 S | 280-400 AG
Galingiausi MF traktoriai. Tai traktorius galintis dirbti sunkiausius ūkio darbus su mažiausiomis kuro sąnaudomis.

Gamintojas

Skaičiuojanti jau daugiau nei 170 metų korporacija šiandien yra viena didžiausių žemės ūkio technikos gamintojų pasaulyje. Dar 1800-ųjų pabaigoje ši korporacija jau buvo tapusi tarptautiniu žemės ūkio technikos gamintoju ir eksportuotoju. Šiandien Massey Ferguson yra didžiausias pasaulinis brand‘as eksportuojantis savo gaminamą žemės ūkio techniką į daugiau nei 140 šalių visame pasaulyje, o visą distribucijos tinklą sudaro apie penki tūkstančiai atstovybių.

Massey Ferguson tai daugiausiai šiuolaikiniam žemės ūkiui davęs gamintojas. Dar apie 1900-uosius pagaminę pirmąjį prikabinąmą javų šukuotuvą-kombainą jie žengė nepaprastai svarbų žingsnį į 1930-ųjų dešimtmetį, kada pasauliui buvo pristatytas pirmasis savaeigis javų kombainas Massey-Haris No.20. Šis kombainas yra pradžia visų šiandieninių javų kombainų gamintojams, kurie savo mašinas rinkai pristatė tik po gerų 20 metų. Massey Ferguson per visus istorijos metus buvo ir yra vienu didžiausiu javų kombainų gamintojų ir inovatorių. Net šiandien paprastai atrodančios tiksliosios žemdirbystės užuomazgos, tokios kaip derlingumo žemėlapių sukūrimas kūlimo metu, Massey Ferguson javų kombainuose buvo pradėtos naudoti dar 1992 metais. Šiandien Massey Ferguson javų kombainų gamą sudaro kratiklinės, hibridinės ar ašinės kūlimo-sepravimo sistemas turinčios derliaus nuėmimo mašinos su nuo 176 iki 790 AG galios varikliais.

Kalbant apie traktorius, Massey Ferguson korporacija visai žemės ūkio technikos raidai yra davusi dar daugiau. Visų pirma 3-taškės pakabos atradimas pakeitė visų gamintojų traktorių istoriją ir traktoriaus panaudojimo galymbes. Massey Ferguson taip pat yra ir pirmojo šiuolaikinio traktoriaus gamintojai, kurimae visi mazgai iki pat šių dienų yra išdėstomi taip pat: priekinis tiltas, radiatorius, variklis, tarpinės dalys tarp variklio ir transmisjos, transmisija, tiltas, pakaba, hidraulika, vidurinės padėties sėdijimas ir daug kitų šiuolaikinių traktorių bruožų. 1930-aisais metais Massey Ferguson pagamino pirmąjį traktorių su 4 ratų pavara 4WD. Šie traktoriai turėjo ir daugiau šiandieniniams traktoriams būdingų bruožų, tokių kaip šlapiadiskė sankaba, slėginis transmisijos tepimas su atskiru hidrauliniu sirubliu, starteriu užvedamu varikliu ir kt. Bėgant metams Massey Ferguson išrasdavo ir pristatydavo rinkai vis naujų bruožų ir galingumų traktorių modelius. Jie pirmieji pagamino ir Low-High transmisją, kada važiavimo eigoje buvo keičiamas diapozonas be sankabos, elektrohidraulinis reversas, pirmoji pasaulyje ELC – elektroniškai valdoma galinės pakabos sistema su jėginiu-poziciniu valdymu. Tokią sistemą visis gamintojai naudoja iki šiol. Taip pat Massey Ferguson pirmieji pagaminot traktorių su borto kompiuteriu Autotronic dar 1980-ųjų dešimtmentyje. Šiandien Massey Ferguson traktoriuose naudojami 5 kartos Datatronic terminalai traktorių valdymui. Per visą traktorių gamybos istoriją Massey Ferguson yra pagaminę daugiausiai skiritngų modelių traktorių su įvairiausiomis patentuotomis savybėmis, todėl šiandien dienai vienatais pasaulyje daugiausia šio gamintojo traktorių apskritai.

Massey Ferguson taip pat savo gamoje turi platų teleskopinių krautuvų asortimentą, šienavimo technikos jau 100 metų lyderiaujančios Europoje gamą, didžiųjų stačiakampių ryšulių gamyklą Hesston‘e su daugiau nei 50 metų gamybos ir patentų istorija bei ritinių presų bei kombinuotų rinių presų-vyniotuvų pažangiausią gamykla Vokietijoje (buvusi Lely Welger presų gamykla). Kitose pasaulio rinkose Massey Ferguson turi ir platesnę žemės ūkio technikos gamą kiurioje dar pozicionuojasi ir savaeigiai purkšuvai, tiesioginės sėjamosios, žemės dirbimo padargai, savaeigės rapsapjovės ir kita technika.

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+ 370 679 67300 info@ewa.lt