Titulinis Žemės ūkio technika Kombinuotos sėjamosios Pneumatinė sėjamoji SULKY MASTER

Pneumatinės sėjamosios
Sulky Master P20/P30

Savybės

MASTER | 3,00 M
MASTER sėjamosios – tiesiog gera sėja! MASTER P30 – tai populiariausia kombinuota sėjos mašina gimusi iš ilgametės patirties gaminant SPI, Reguline, Optiline ir Xeos sėjamąsias. Keliasdešimt metų gamintos kombinuotosios pakabinamos SULKY sėjamosios leido rasti geriausius sprendimus ir juos panaudoti naujausiose MASTER P20 ir P30 sėjamosiose. MASTER gaminama su vienu 1000 l talpos sėklų bunkeriu bei dviem skirtingomis sėjos sistemomis: UNISOC noraginiu sėklos įterpimu P20 modeliuose arba UNIDISC diskiniu sėklos įterpimu P30 mašinose. Kompaktiškos formos bunkeris, kuris leidžia opertoriui daug geriau matyti sėjimo elementus darbo metu taip yra arčiau traktoriaus, todėl užtenka mažesnės keliamosios galios.  

 Standartiniai 2 eilėmis išdėstyti sėjos noragėliai UNISOC. Ypač didelė rėmo prošvaisa ir dideli atstumai tarp noragėlių leidžia sėti įvairias kultūras, bei preciziškai įterpti sėklą į paruoštą dirvą. Dvipusio veikimo slėgio reguliavimo sistema leidžia sėti tiek sekliai, tiek giliai, pagal sėjamų kultūrų charakteristikas.

Dviem eilėmis išdėstyti gaubti sėjimo diskai UNIDISC geras pasirinkimas sėjant tiek į ruoštą dirvą, tiek į minimaliai dirbtą. Tolygų sėjos gylį užtikrinti padeda dvipusio veikimo slėgio reguliavimo sistema.
 

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+ 370 616 77504 info@ewa.lt

MultiSeed ritė

Unikali SULKY sukurta Multi-Seed dozavimo technologija leidžia sėti nuo 1 iki 450 kg/ha normą, naudojant tą pačią Double-Notched ritę. Sėkladėžės forma sukurta taip, kad sėkla savaime byrėtų link dozavimo įrenginio, todėl tolygus išsėjimas iki pat paskutinio kilogramo garantuotas. Visas sėjamosios nustatymas ir kalibravimas vyksta patogiai iš galo, todėl keisdami kultūrą užtruksite tik kelias minutes.
 

MASTER privalumai

  • Universalios, tinka visoms kultūroms.
  • Maža sėjamoji – didelis 1000 l bunkeris.
  • Universalus dozatorius Multi-Seed.
  • Sėjos norma 1‒450 kg/ha.
  • Patentuotas pneumatinis ADS sėklos skirstytuvas.
  • Labai greita ir paprasta kalibracija.
  • Galimybė uždaryti norimą eilučių skaičių.
  • Tvirtas rėmas ir kompaktiška konstrukcija.
  • Tikslus sėjimo gylio išlaikymas.
  • Ypač geras svorio centras.
Katalogas (EN)

Techniniai duomenys

Modelis MASTER P20 MASTER P30
Sėkladėžės 1000 litrų 1000 litrų
Darbinis plotis, m 3,00 3,00
UNISOC noragėlių sėjimo sekcija  + + - -
Eilučių skaičius, vnt 20 24    
Tarpueilio plotis, cm 15 12,5    
Bazinis svoris, kg 730 765    
UNIDISC diskų sėjimo sekcija - - + +
Eilučių skaičius, vnt     20 24
Tarpueilio plotis, cm     15 12,5
Bazinis svoris, kg     790 840

Kita sėjos technika

Tiesioginės sėjamosios Sky EasyDrill | 3,00-8,00 m
Tiesioginės sėjos paskirtis - įterpti sėklą tiesiai į ankstesnio derliaus atliekas, minimaliai suvagojant dirvožemį. Taip taupoma drėgmė augalų dygimui, neišjudindamas dirvožemis ir paliekamos ankstesnio derliaus atliekos ant dirvos paviršiaus, kaip apsauga nuo drėgmės išgarinimo. 
Mechaninė sėjamoji SKY TRAMLINE SE/SX
Tramline SE/SX tvirtos konstrukcijos 3,0‒4,0 m darbinio pločio mechaninės sėjamosios. Tai pačios populiariausios sėjamosios mažesnio ir vidutinio dydžio ūkiuose.

Apie gamintoją

SULKY šiandien viena inovatyviausių ir didžiausią patirtį turinčių kompanijų, kurianti žemės ūkio techniką moder­niems ūkiams, kurie didžiuojasi tiksliais bei mažiausiomis sąnaudomis atliktais darbais. SULKY specializuojasi tik sė­jamųjų ir trąšų barstytuvų gamyboje. Pasirinkusi siaurą sritį ir joje dirbanti daugiau nei 75 metus, SULKY gaminamos žemės ūkio mašinos sukurtos reikliausiems ūkiams. Ši tech­nika yra gerai žinoma visame pasaulyje, o sėjos ir trąšų bėri­mo mašinose naudojami sprendimai leido įgyti pasitikėjimą tarp klientų.
 

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+ 370 616 77504 info@ewa.lt