Titulinis Žemės ūkio technika Krautuvai MF TH teleskopiniai krautuvai 2500-4300 KG

Massey Ferguson
MF TH  - teleskopiniai krautuvai

Vientisas, priekinis stiklas tolygiai pereinantis į viršutinį kabinos stoglangį – geriausias matomumas bet kokiame strėlės pakėlimo taške. Iš vidinės kabinos pusės įrengtos apsauginės grotos skirtos užtikrinti operatoriaus saugumui. Dirbant ypač ekstremaliomis sąlygomis papildomai galima įsigyti išorines grotas, kurios apsaugo nuo didelių gabaritų krovinių. Išorinėje dalyje sumontuoti valytuvai užtikrina gerą matomumą esant nepalankioms oro sąlygoms, o galinga kabinos šildymo ir vėdinimo įranga užtikrina skaidrų vaizdą iš kabinos vidaus.
 
Massey Ferguson teleskopiniuose krautuvuose yra naudojamos TH Comfort kabinos. Viena geriausių kabinų teleskopinių krautuvų rinkoje užtikrina saugų darbą, puikiausią matomumą bei geriausią šildymą/vėdinimą. Ypač daug ir sunkiai dirbančiai mašinai būdingos detalės – tvirtas ir aiškiais suprantamas prietaisų skydelis, daugiafunkcinė svirtis strėlės, padargų, transmisijos ir kompiuterio valdymui, pneumatiškai amortizuojanti operatoriaus sėdynė ir priekinėje korpuso dalyje įmontuotas kondicionierius. Visi valdymo įtaisai ir prietaisai išdėlioti po ranka. Unikali, Massey Fegruson traktoriams būdinga kabinos konstrukcija – statramsčiai šoninėje kabinos dalyje, o galinė dalis su išgaubtu langu – geriausias krautuvo ir jo agregatų matymas. 
 
Massey Ferguson vairavimo sistemos yra vienos pažangiausių. Viso, net 3 skirtingi vairavimo būdai, pagal Jūsų norus ir poreikius. Reikalingas didžiausias manevringumas – prašome, visų 4 ratų vairavimas. Reikalinga stabiliai ir greitai transportuoti ar net traukti prikabintas priekabas – prašome, 2 priekinių ratų vairavimas. Dirbate patalpose ir reikia privažiuoti prie pat sienos, kad paimtumėte krovinį – prašome, vairavimas „krabu“. Negana to, unikali MF Pro-Select vairavimo tipo pasirinkimo sistema, pati automatiškai fiksuoja galinius ratus, kada keičiate vairavimo tipą.
 
Standarinėje Massey Ferguson teleskopinių krautuvų įrangoje yra visiškai uždara krautuvo apačios apsauga. Tiek variklio skyrius, tiek pagrindinio rėmo, kuriame sumontuota pavarų dėžė ir tiltų kardaniniai velenai yra uždari ir saugo visus mazgus nuo purvo, šiaudų, mėšlo, grūdų ar kitų medžiagų, kai yra dirbama sudėtingomis sąlygomis. Tokiu būdu taupomas ir operatoriaus darbo laikas, ir kaštai krautuvo priežiūrai, bei prailginamas krautuvo eksploatavimo laikas.
 
Krautuvo teleskopinė strėlė sumontuota tiesiai per važiuoklės vidurinę dalį. Taip užtikrinamas šoninis krautuvo stabilumas ir padargų sukabintuvo eksplaotacinis laikotarpis. Strėlės tvirtinimo kaištis yra pačiame važiuoklės gale, todėl 7 m kėlimo aukščio krautuvo strėlės siekis į priekį, siekia net 4 metrus. Toks strėlės montavimo būdas, užtikrina ir tai, kad 6 ar 7 m kėlimo aukštis visada būtų efektyvus, tai yra, iškėlus strėlę į maksimalų 6, 6,5 ar 7 metrų aukštį, padargas visada yra už krautuvo priekinės dalies ribų, o ne virš priekinio tilto, kaip įprasta.
 
Massey Ferguson TH serijos krautuvai, kaip ir traktoriai ar javų kombainai atitinka griežčiausius Tier 4 Final emisijų standartus. Ypatingas dėmesys skiriamas ne tik gamtos saugojimui, bet ir operatoriaus darbų palengvinimui. Variklis sumontuotas išilgai krautuvo, leidžia patogiai ir greitai prieiti prie serviso ir priežiūros mazgų. Alyvos matuoklė, išsiplėtimo bakelis, oro filtras ir diržai išdėstyti išorinėje variklio skyriaus dalyje. Alyvos ir kuro filtrai sumontuoti iškart atidarius variklio gaubtą, todėl tiek aptarnaujančios įmonės servisas, tiek Jūsų ūkio operatorius galės greitai atlikti periodinę serviso priežiūra.
 
Massey Ferguson nuo seniausių laikų žinomi kaip geriausi traktorių 3-taškės  ir hidraulinės sistemų ekspertai. Todėl nenuostabu, kad ir teleskopiniuose krautuvuose naudojama speciali hidraulinė sistema padedanti išvystyti maksimalų šios technikos produktyvumą. Unikali Load-Sensing sistema su specialiu hidrauliniu vožtuvų bloku, leidžia vienu metu Massey Fegruson teleskopiniu krautuvu atlikti net 4 funkcijas. Dirbdami su sudėtingesniais, hidraulines funkcijas turinčiais padargais, Jūs darbus atliksite 2-3 greičiau. Tokiu būdu krautuvo efektyvumas ir Jūsų sutaupyti degalai greičiau atpirks investicijas. Dviguba Smūgių slopinimo sistema efektyvi tiek važiuojant su tuščiu padargu, tiek su kroviniu, o galimybė ją įjungti bet kokiame strėlės aukštyje užtikrina komfortabiliausią darbą.
 
Krautuvo atsipirkimo laikas ūkyje priklauso nuo jo panaudojimo ir išdirbtų valandų. Skirtingų darbų įvairovę praplečia padargai, naudojami su Massey Ferguson teleskopiniais krautuvais. Standartinėje įrangoje mechaninis, o pasirinktinai hidraulinis padargų užraktas leidžia greitai ir patogiai keisti įvairius darbinius priedus darbo eigoje. Palečių šakės, didelio tūrio kaušai, grunto kaušai, ritinių ir ryšulių griebtuvai bei smaigai, hidraulinės šluotos, akmenų šakės, siloso atkandėjai, mėšlo šakės, greideriai, pašarų dalintuvai ir gausybė kitų padargų, padės ypač greitai atsipirkti Jūsų padarytoms investicijoms, o darbai bus atlikti greičiau nei planavote.
 

Savybės

Massey Ferguson teleskopinių krautuvų asortimentas vaidina svarbų vaidmenį „MF pilnaverčio ūkio pakete“ visame pasaulyje. MF TH teleskopiniai krautuvai yra laimintis derinys – paprastas dizainas ir aukščiausio lygio inžinerinės funkcijos, kurios tiksliai atitiks kiekvieno kliento individualius poreikius. Massey Ferguson teleskopiniai krautuvai užtikrina papildomą produktyvumą, kuris Jūsų ūkį daro pelningesniu. Galia, patikimumas ir efektyvumas, neretai, tai gali būti pagrindinė mašina ūkio darbams dirbti.

Ilga, bet kompaktiška važiuoklė, didelė ratų bazė ir didelis ratų pasisukimo kampas Massey Ferguson teleskopinius krautuvus paverčia ypač galingais krovėjais, dirbant net ir nelygiame reljefe. Žemas strėlės švytavimo taškas užtikrina nekliudomą matomumą kabinoje, aplink visą krautuvą, kas leidžia dirbti gerokai saugiau ir našiau. Papildomai galima įsigyti strėlės smūgių slopinimo sistemą, kuri labai padidina operatoriaus komfortą, pavyzdžiui transportuojant pakabintą padargą, krovinį arba transporto metu važiuojant nelygiais keliais.

Kabinos prietaisų išdėstymas labai ergonomiškas - prietaisų skydelis, valdymo jungikliai ir daugiafunkcinė valdymo svirtis išdėlioti ten, kur dažniausiai krypsta žvilgsnis - priekiniame dešiniame kampe. Skaitmeniniame ekrane rodomi ne tik krautuvo važiavimo greitis, variklio apsukos, temperatūra, bet ir reguliuojamas tepalo srautas per papildomą, padargams skirtą, hidraulinę porą. Unikali eigos lėtinimo funkcija vienareikšmiškai geriausia rinkoje. Kai jums reikalingas mažas krautuvo važiavimo greitis, bet didelis alyvos srautas hidraulinėje sistemoje, tiesiog susireguliuojate Jums reikalingiausią važiavimo greitį. 

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+ 370 616 77504 info@ewa.lt

Kabina

 
 • TH Comfort įranga su pneumatine operatoriaus sėdyne;
 • Galingas ir efektyvus kondicionierius ir šildymo sistema;
 • Vientisas priekinis- viršutinis kabinos langas;
 • Daugiafunkcinė valdymo svirtis: strėlės funkcijos, reverso valdymas, smūgių slopinimo sistemos įjungimas, kompiuterio valdymas, alyvos srauto aktyvavimas, strėlės jautrumo valdymas;
 • Anti-Damp sistema – švelni strėlės sutraukimo funkcija;
 • Reguliuojamas važiavimo greitis nuo variklio sūkių;
 • Padargų užrakto valdymas;
 • ECO režimas transportui – 40 km/h greitis esant 1800 aps/min variklio sūkiams;
 • Lengvos operatoriaus durys su integruotu apatiniu langu;
 • Atsidarantys durų viršutinis ir galinis kabinos langai;
 • Pasirinktinai pneumatinė High-Comfort sėdynė su šoniniu paslankumu;
 • Strėlės perkrovos atjungimas leidžia bet kurią funkciją;
                                                
Galinga ir patikima hidraulinė sistema yra ypač svarbi kasdieniniame krautuvo naudojime. MF TH serijos modeliuose įmontuota Load-Sensing apkrovos jutimo sistema. Visos funkcijos yra proporcingai elektro-hidraulinės. Tokia sistema - labai tiksli, bet kartu ir paprasta naudoti, ji leidžia operatoriui vienu metu naudoti 4 funkcijas, didinat produktyvumą ir mažinant kuro sąnaudas. Strėlės kėlimas, išstūmimas ir kaušo ar šakių atidarymas bei išvertimas, atliekami vienu metu, leidžia ypač greitai krauti krovinius, kurie turi būti prispausti.

Reguliuojamas hidraulinių funkcijų (strėlės išstūmimas/sutraukimas, strėlės kėlimas/leidimas ir padargo suvertimas/išvertimas) jautrumas leidžia ne tik greitai kasti ar krauti birius produktus nustačius 100 padėtį, bet ir krauti ritinius 40-60 padėtyse. O Jeigu ir turėtumėte kažką atlikti ypač preciziškai, Jūs galite naudoti 5 jautrumo padėtį ir nepaisant daugiafunkcinės svirties valdymo agresyvumo kabinoje, Jūsų strėlė judėtų labai pamažu. Iš viso net 20 skirtingų pasirinkimų Jūsų skirtingiems darbams atlikti.

Krautuvų modeliai

Techniniai duomenys

KRAUTUVŲ MODELIAI TH.6030 TH.6534 TH.7035 TH.7038 TH.8043
Kėlimo galia maks. aukštyje, kg 2500 3400 3500 3800 4300
Kėlimo galia, kg (ištiesta 2 m ir iškelta 4 m) 2000 3000 3000 3000 3000
Plėšimo nuo žemės jėga, kN 3600 6200 6200 6200 7000
Maksimalus kėlimo aukštis m 6.00 6.50 7.00 7.00 7.50
Strėlės ištiesimo ilgis į priekį, m 3.13 3.40 4.00 4.00 4.00
Hidraulinės sistemos našumas, l/min 100 190 100 190 190
 Maksimalus transportinis greitis, km/h 30/40 40 40 40 40
Variklio galia, AG 100 130 100 130 130
Bazinis svoris be priedų, kg 5200 6500 7130 7130 8040

Svarbiausios savybės

 • Žemas kėlimo strėlės montavimo taškas;
 • Kabina lenktais šoniniu ir viršutiniu langais ypač padidina kabinos tūrį bei matomumą;
 • Aukšta prošvaisa ir pilnai uždara krautuvo apačia;
 • Ilga krautuvo bazė, bet didelis ratų susisukimo kampas;
 • Mažos eksploatavimo sąnaudos - vienos mažiausių degalų sąnaudų ir paprasta priežiūra;
 • „Viskas viena kryptimi“ sprendimas: rėmas, strėlė, kabina, variklis, tiltų pavaros - viskas sumontuota išilgai krautuvo, todėl nėra jokių kampinių reduktorių ar sudėtingų perdavų;
 • Galingi varikliai suteikia didelį sukimo momentą, kas palengvina daug galios reikalaujančius darbus;
 • Efektyvus aušinimo paketas su pasirinktinai automatine valdymo sistema;
 • Dviejų arba keturių greičių hidrostatinė pavarų dėžė;
 • Load Sensing hidraulinė sistema, leidžia vienu metu atlikti net 4 hidraulines funkcijas.
 • Iki 6 skirtingų hidraulinių funkcijų, iš kurių 3 gali būti skirtos valdyti labai sudėtingiems padargams.
 • Automatinė ratų fiksavimo funkcija tiesinant ratus.
 • Važiuoklės, hidraulikos ir vairavimo siurbliai su atskirais kontūrais, todėl visos krautuvo funkcijos gali būti atliekamos vienu metu.

APŽIŪRĖKITE KRAUTUVUS VIRTUALIAI

Gamintojas

Massey Ferguson traktorių gamykla Bovė, Prancūzija

Per pastaruosius penkerius metus atliktų 300 mln. eurų investicijų į „Massey Ferguson“ traktorių gamyklą Bovėje tikslas buvo tik vienas: užtikrinti, kad „Massey Ferguson“ traktoriai atitiktų kokybės, patikimumo ir našumo standartus, kad jų savininkams ir naudotojams nereikėtų dėl jų jaudintis. Nuo pat gamyklos atidarymo 1960 m. Bovėje buvo pagaminta daugiau nei 900 000 traktorių, o jos produktus naudoja ūkininkai daugiau nei 140 šalių.

2 500 Bovėje dirbančių darbuotojų, įskaitant 350 kvalifikuotų inžinierių, ypatingai didžiuojasi savo kuriamais ir gaminamais produktais – per dieną gamykloje labai kruopščiai pagaminama 90 traktorių. Šį dėmesį kokybei papildo „Massey Ferguson“ lyderės reputacija, jau daugiau nei 50 metų kuriant ir siūlant inovatyvius ir originalius sprendimus, teikiančius akivaizdžią ir pamatuojamą naudą, kaip, pavyzdžiui, mūsų išrasta kurą taupanti selektyvioji katalizinė redukcija (SCR), mūsų pirmą kartą pateikta rinkai 2008 m. Tai leidžia mums kurti traktorius, kurie yra našesni, efektyvesni ir pelningesni.

Nuolatiniai tyrimai ir plėtra, kuriant geresnius traktorius jų naudotojams, yra viena iš priežasčių, kodėl „Massey Ferguson“ susilaukė daugiau nepriklausomų apdovanojimų už inovacijas nei bet kuris kitas gamintojas. Ūkininkų poreikiams vis didėjant, mokslinių tyrimų bei inovacijų diegimo svarba gamykloje lieka didesnė nei bet kada. Pramonė pripažino šią strategiją ir kompanija gavo nešališkų apdovanojimų už naujoves daugiau nei bet kuris kitas gamintojas.

masseyferguson.com