Titulinis Žemės ūkio technika Kultivatoriai Prikabinami kultivatoriai CULTIMAX | 5,5 - 10,0 m

Cultimax
kultivatoriai

Stipri ir patvari, tuo pačiu atvira ir erdvi rėmo konstrukcija po padargu praleidžia didelius žemių kiekius.
Didelio darbinio pločio kultivatorius ypač manevringas galulaukėse, kadangi 4 poros atraminių ratų – sumontuotos kultivatoriaus viduryje, taip paskirstant svorį per visą darbinį ilgį. Platūs ir pražangiai išdėstyti ratai, užtikrina vienodą įdirbimo gylį ir dirvos paviršiaus kopijavimą, o didelis ratų skersmuo leidžia stabiliai riedėti už traktoriaus net intensyviai dirbant dirvą dideliu greičiu.
 
CultiMax įdirbimo noragai išdėstyti 7 eilėmis. Noragų išdėstymas leidžia puikiai praleisti dirvožemio srautą ir intensyviai kultivuoti sėklų guoliavietę. Dirva įdirbama ypatingai gerai net po vieno pravažiavimo
Hidraulinis padargo sulankstymas leidžia kultivatorių greitai paruošti transportavimui, užimant kelyje tik 3 m plotį (10 m CultiMax kultivatoriaus transportavimo plotis - 4 m).
 
Standartinėje komplektacijoje esanti hidrauliškai valdoma segmentinė lyginimo lenta, kuri trupina ir smulkina grumstus, tuo pačiu lygindama dirvos paviršių – pagaminta iš specialaus plieno. Šios segmentinės lyginimo lentos speciali konstrukcija – padidina trupinimo galią.
 
Priekyje papildomam įdirbimui galima sumontuoti Cage ar T-Ring profilio volus, kuriais neretai jau po pirmo pravažiavimo dirva būna paruošiama sėjai.
 
Darbinio gylio valdymas yra ypatingai paprastas, hidraulinių cilindrų pagalba sureguliuotas darbinis gylis yra išlaikomas su specialiomis ant cilindro uždedamomis įkabėmis.
 
8 m ar 9 m darbinio pločio Cultimax kultivatoriai gali būti lengvai prailginti į atitinkamai 9 ir 10 m kultivatorius.
 

Savybės

Kultivatorių CultiMax konstrukcija yra itin kokybiška ir išbandyta pačiomis sunkiausiomis sąlygomis. Jų rėmas, vilktis, noragai, ratai ir hidraulinė sistema įrodė savo patikimumą per ilgus eksploatacijos ir tobulinimo metus. 5,5‒10,0 m pločio sunkieji kultivatoriais Dal-Bo CultiMax sukurti našiam antriniam suartos arba suskustos dirvos dirbimui. Kultivatoriuje žemės dirbimo noragai išdėstyti 7 eilėmis, tai leidžia pasiekti labai gerų rezultatų netgi dirbant laukuose, kur gausu augalinių liekanų ar ražienų. Visa tai pasiekti padeda protingi sprendimai sudėti į vieną padargą – CultiMax, kuris vienu važiavimu suartą, grumstuotą ir nelygų paviršių paverčia tobula sėjos ir dygimo aplinka. Dirvos išlyginimas, grumstų sutrupinimas, dirvos purenimas bei sutankinimas –Cultimax kultivatorių paverčia nepakeičiamu padargu Jūsų ūkyje. Kultivavimo gylis lengvai reguliuojamas ir gali būti nuo 1 iki 10 cm. CultiMax kultivatoriaus paruošta žemė tinka javams, rapsams, runkeliams, kukurūzams, bulvėms ir kitoms kultūroms sėti.

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+ 370 616 77504 info@ewa.lt

Akcentai

  • Sustiprinta prikabinimo vilktis;
  • Sunkus ir tvirtas rėmas;
  • Hidraulinis išlankstymas ir sulankstymas į transportinę padėtį;
  • Hidrauliškai reguliuojamo atakos kampo segmentinė lyginimo lenta;
  • 7 eilės „S“ formos kultivatoriaus noragų;
  • Tandeminė transportinė važiuoklė su plačiais ratais;
  • Hidrauliškai reguliuojamas darbinis gylis;
  • Galinės spyruoklinės aketėlės;
  • Hidraulinis transportinis užraktas.
Katalogas (EN)

Techniniai duomenys

CultiMax modeliai 550 650 800 900 1000
Darbinis plotis, m 5.50 6.50 8.00 9.00 10.00
Segmentinė lyginimo lenta standarte
Hidrauliškai valdoma lyginimo lenta standarte
Lyginimo lentos segmentai, vnt. 20 24 28 32 36
"S" formos noragų skaičius, vnt. 72 81 100 113 124
Noragų eilių skaičius, vnt. 7 7 7 7 7
Transportinis plotis, m 3.00 3.00 3.00 3.00 4.00
Rekomenduojama galia nuo, AG 120‒140 150‒180 220‒260 250‒280 300‒320
Bazinis svoris, kg 2850 3260 3600 4000 4400

Kita gamintojo technika

Pakabinami kultivatoriai CULTILIFT | 3,0 - 8,0 m
CULTILIFT kultivatorius puikiai tinka suartoms dirvoms įdirbti. Vienu važiavimu suartą, grumstuotą ir nelygų paviršių paruošia sėjai.
Prikabinami kultivatoriai CULTITRAIL | 5,0 - 6,0 m
Didelio našumo universalus kultivatorius CULTILIFT puikiai tinka suartoms dirvoms ar skustų ražienų dirbimui.

Gamintojas

Danijos kompanija Dal-Bo nuo 1950 metų specializuojasi žemės dirbimo technikos gamyboje. Per šešis dešimtmečius įgyta patirtis išgarsino Dal-Bo vardą visoje Europoje. Jie išrado tankinimo volus ir vis dar yra pirmaujanti kompanija žemės dirbimo technikos mašinų gamyboje. Šiandieną Dal-Bo gaminamos technikos asortimentą sudaro: tankinimo volai, diskiniai skutikliai, sunkieji  lėkštiniai bei noraginiai skutikliai, ganyklų ir pievų volai, įvairių tipų kultivatoriai, smulkinimo volai, giluminiai purentuvai ir daug įvairių papildomų priedų.

dal-bo.com
 

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+370 616 77504 info@ewa.lt