Titulinis Žemės ūkio technika Kultivatoriai Prikabinami kultivatoriai CULTITRAIL | 5,0 - 6,0 m

Cultitrail
kultivatoriai

Kultivatoriaus ratai išdėstyti arčiau padargo vidurio leidžia paskirstyti svorį tolygiai ir stabiliai, išlaikyti darbinį gylį visame padargo plote.
Standartiškai CultiTrail turi 5 eiles lenktų noragų (45 x 10 mm), kurie agresyviai įdirbą dirvą. 400 mm atstumas tarp noragų užtikrina gerą žemės pralaidumą net ir šlapiomis darbo sąlygomis.
Darbinis kultivatoriaus gylis yra reguliuojamas hidrauliškai ir išlaikomas su specialiomis ant cilindro uždedamomis įkabėmis. 

Savybės

Didelio našumo universalus kultivatorius puikiai tinka suartos dirvos ar skustų ražienų dirbimui. Vienu važiavimu atlieka kelias funkcijas: pirmiausia hidrauliniu būdu reguliuojama segmentinė lyginimo lenta sutrupina grumstus ir išlygina dirvos paviršių, 5 eilių noragai išpurena dirvą 10–12 cm gylyje, o galinis volas sutankina ir paruošia dirvą sėjai tiek noragine, tiek diskine sėjamąja. CultiTrail - tai padargas be kurio sunku dirbti tradiciniame ūkyje. Kompaktiškas, hidrauliškai sulankstomas rėmas ir transportinė važiuoklė leidžia saugiai pervežti kultivatorių iš vieno lauko į kitą. Dėl mažo gabaritinio ilgio kultivatoriumi patogu dirbti įvairių dydžių ir formų laukuose. Transportinė važiuoklė sumontuota taip, kad būtų galima stabiliai išlaikyti darbinį gylį, o ratų vėžės liktų išpurentos ir iškultivuotos.
 

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+ 370 616 77504 info@ewa.lt

Akcentai

  • Kompaktiškas, hidrauliškai sulankstomas rėmas;
  • Saugus automatinis transportinis užraktas;.
  • Hidrauliškai reguliuojama priekinė segmentinė lyginimo lenta;
  • Transportinė važiuoklė 4 vnt. 300/55X14,5 ratai;
  • Hidrauliškai reguliuojamas darbinis gylis;
  • Papildomai galima komplektuoti: 10 mm skersmens aketėles, galinę segmentinę lyginimo lentą, Crosskill, vamzdinį ar ardelinį volą.
Katalogas (EN)

Techniniai duomenys

CultiTrail modeliai 500 600
Darbinis plotis, m 5.00 6.00
Segmentinė lyginimo lenta standarte
Lyginimo lentos segmentai, vnt. 18 22
"S" formos noragų skaičius 63 77
Noragų eilių skaičius, vnt. 5 5
Transportinis plotis, m 2.50 2.50
Rekomenduojama galia nuo, AG 100 125
Svoris, kg 2300 2500

Kita gamintojo technika

Pakabinami kultivatoriai CULTILIFT | 3,0 - 8,0 m
CULTILIFT kultivatorius puikiai tinka suartoms dirvoms įdirbti. Vienu važiavimu suartą, grumstuotą ir nelygų paviršių paruošia sėjai.
Prikabinami kultivatoriai CULTIMAX | 5,5 - 10,0 m
Sunkieji kultivatoriai CULTIMAX sukurti našiam antriniam suartos arba suskustos dirvos dirbimui. Vienu važiavimu dirvos paviršių paverčia tobula sėjos ir dygimo aplinka.

Gamintojas

Danijos kompanija Dal-Bo nuo 1950 metų specializuojasi žemės dirbimo technikos gamyboje. Per šešis dešimtmečius įgyta patirtis išgarsino Dal-Bo vardą visoje Europoje. Jie išrado tankinimo volus ir vis dar yra pirmaujanti kompanija žemės dirbimo technikos mašinų gamyboje. Šiandieną Dal-Bo gaminamos technikos asortimentą sudaro: tankinimo volai, diskiniai skutikliai, sunkieji  lėkštiniai bei noraginiai skutikliai, ganyklų ir pievų volai, įvairių tipų kultivatoriai, smulkinimo volai, giluminiai purentuvai ir daug įvairių papildomų priedų.

dal-bo.com
 

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+370 616 77504 info@ewa.lt