Titulinis Žemės ūkio technika Noraginiai skutikai Pakabinamas noraginis skutikas TRIMAX | 3,0 - 4,1 m

Trimax
skutikai

Savybės

Didžiausias gilaus įdirbimo be arimo privalumas – trumpesnė darbų trukmė ir mažesnės bendros degalų sąnaudos vienam hektarui. Be to, šis įdirbimas padidina paviršiniame sluoksnyje esančią organinių medžiagų dalį ir dėl to sumažėja problemų dėl kieto pado susidarymo, suplūkimo ir erozijos. Gilus tausojantis įdirbimas ypač svarbus struktūriškai silpniems dirvožemiams, kuriuos reikia reguliariai purenti. Jis taip pat reikalingas prieš auginant tam tikras dirvos suslėgimui jautrias kultūras, pvz. rapsus ir žirnius.

TriMax - sunkieji ražienų skutikliai, kurių darbinis plotis gali būti 3,00 ir 4,10  m, skirti ražienų ir žolės skutimui, augalinių liekanų maišymui, srutų ir mėšlo įterpimui, bei puikiam sėklos guolio paruošimui netgi suartoje dirvoje. TriMax su varžtine arba TriMax NSH modeliai su 2D hidrauline apsauga.

TriMax sudaro 3 noragų eilės, kampiniai maišymo-išlyginimo diskai ir T-Ring tankinimo volas. Pilnam paviršiaus skutimui ir dirvos išdirbimui naudojami 320 mm pločio kregždiniai noragai. Specialus kaltų dizainas puikiai sumaišo ražienas ir augalines liekanas. 85 cm rėmo prošvaisa leidžia dirbti net ir didžiausius augalinių liekanų kiekius turinčiuose laukuose. Tankinimo volas su išskirtine konstrukcija naudojamas ne tik žemės sutankinimui, bet ir pastovaus darbinio gylio palaikymui.

Hidrauliniai reguliuojamo slėgio noragų apsaugos cilindrai turi gumines apsaugas, kad žemės nepatektų ant cilindrų stūmoklių.

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+ 370 616 77504 info@ewa.lt

Akcentai

  • Plieninis 100 x 100 x 6mm išmatavimų rėmas;
  • Hidraulinė, reguliuojamo slėgio noragų apsauga;
  • Atstumas iki žemės 850 mm;
  • Atstumas tarp noragų – 275 mm;
  • Galimas dirvožemio įdirbimo gylis iki 30 cm;
  • Žemi dėvėjimosi kaštai - dėvėjimuisi atsparūs diskai;
Katalogas (EN)

Techniniai duomenys

Tri-Max modeliai 300 410
Darbinis plotis, m 3.0 4.1
Noragų skaičius, vnt. 11 15
Noragų apsauga 2D - hidraulinė
Kampiniai lyginimo diskai, vnt. 8 11
Transportinis plotis, m 3.0 3.0
Rekomenduojama galia nuo, AG 140–170 200–250
Darbinio gylio reguliavimas volo pagalba
Bazinis svoris, kg 2050 3000

Gamintojas

Danijos kompanija Dal-Bo nuo 1950 metų specializuojasi žemės dirbimo technikos gamyboje. Per šešis dešimtmečius įgyta patirtis išgarsino Dal-Bo vardą visoje Europoje. Jie išrado tankinimo volus ir vis dar yra pirmaujanti kompanija žemės dirbimo technikos mašinų gamyboje. Šiandieną Dal-Bo gaminamos technikos asortimentą sudaro: tankinimo volai, diskiniai skutikliai, sunkieji  lėkštiniai bei noraginiai skutikliai, ganyklų ir pievų volai, įvairių tipų kultivatoriai, smulkinimo volai, giluminiai purentuvai ir daug įvairių papildomų priedų.

dal-bo.com
 

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+370 616 77504 info@ewa.lt