Titulinis Žemės ūkio technika Plūgai Pakabinami priekiniai plūgai

AGROLUX
pakabinami priekiniai plūgai

Savybės

Priekiniai pakabinami apverčiami plūgai FMRT iš AGROLUX suteiks jums galimybę efektyviau eksploatuoti galingus traktorius esančius Jūsų ūkyje. Naudodami priekinį pakabinamą plūgą kartu su įprastu galiniu pakabinamu apverčiamu plūgu, gausite geresnį svorio pasiskirstymą, todėl mažiau praslys traktoriaus ratai ir sumažės degalų sąnaudos.

FMRT modeliai gaminami 2 ir 3 korpusų su individualia hidrauline korpusų apsauga. Atstumas tarp korpusų yra 100 cm, o atstumas nuo rėmo iki žemės 75 cm. Kiekvieno korpuso darbinis plotis reguliuojamas 40‒45‒50 cm, todėl priekinis plūgas bus lengvai suderinamas su galiniu plūgu, nepriklausomai nuo jo gamintojo ir modelio.

Priekinio ir galinio pakabinamų plūgų kombinacija suteikia puikią trauką dirbant drėgnomis sąlygomis, dirbant ryte ar po lietaus, plūgas gali būti pakeltas ir atlikti priekinio svorio paskirtį. Kai traukos sąlygos pagerėja plūgas gali būti lengvai pradėtas naudoti arimui, nereikalaujant jokių papildomų nustatymų. Kalnuotose vietovėse abu plūgai gali būti naudojami važiuojant į nuokalnę, o galinis plūgas važiuojant į įkalnę.

FMRT plūgas dirba traktoriaus šone kaip ir galinis, todėl yra komplektuojamas su išlyginimo cilindru, kuris nuosekliai sujungtas kartu su apvertimo cilindru. Hidraulinio išlyginimo cilindras automatiškai centruoja plūgą prieš apverčiant, o po to grąžina plūgą į darbinę poziciją. 

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+ 370 616 77504 info@ewa.lt

Akcentai

  • Tolygiai apkraunamas traktorius ariant dviem plūgais priekyje ir gale;
  • Sudėtingomis sąlygomis priekinį plūgą galima pakelti ir naudoti tik kaip papildomą svorį;
  • Lengvai suderinamas su galiniu plūgu, nepriklausomai nuo jo gamintojo ir modelio;

Techniniai duomenys

Modelis FMRT 21075 FMRT 31075
Korpusų skaičius, vnt. 2 3
Darbinis plotis, cm 80‒100 120‒150
Svoris, kg 990 1210
Atstumai tarp korpusų, cm 100 100
Maksimali traktoriaus galia, Ag 50-65 70-90

Gamintojas

AGROLUX kompanija buvo įkurta dar 1649 m. Suomijoje ir šiuo metu yra seniausias plūgų gamintojas pasaulyje. AGROLUX pagamintų plūgų skaičius dar 19 amžiuje perkopė vieną milijoną, o pats AGROLUX vardas jau senai tapo patikimo, tvirto plūgo bei kokybiško arimo sinonimu. 1984 m. gamykla buvo perkelta į Švediją. Kompanija AGROLUX siūlo platų tradicinių ir apverčiamų plūgų pasirinkimą su hidrauline, bei mechanine (nukerpamo varžto) korpusų apsauga. Agrolux plūgai skirtišiuolaikinių ūkių ūkininkams, kurie ieško geriausio kainos ir kokybės santykio, tvirtos, patikimos ir laiko patikrintos technikos.

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+370 616 77504 info@ewa.lt