Titulinis Žemės ūkio technika Presai | Vyniotuvai MF PW 130 vyniotuvai

Vyniotuvai
MF PW 130

Vyniotuvų savybės

Massey Ferguson žaliojo pašaro gamybos ekspertai savo gamoje turi ne tik šienavimui ir presavimui reikalingą techniką, bet ir specializuotus ritinių vyniotuvus PW 130.
 
Vyniotuvuose sumontuoti šoniniai šakiniai ritinių kėlikliai. Dėl unikalios konstrukcijos, pats ritinys vyniojimo metu yra sukamas ant rotacinio stalo, o plėvėlės laikiklis su reguliuojama plėvelės įtempimo jėga sumontuotas stacionariai. Priklausomai pagal poreikius visi Massey Ferguson PW 130 vyniotuvai gali būti naudojami su 500 arba 750 mm plėvele, sumontavus atitinkamą įrangą. Į išorę išplatinamas galinis dešinysis ratas leidžia užtikrinti ir sunkaiusių ritinių pasikrovimą tiek lygiose, tiek kalvotose vietovėse. Transportavimo metu šis ratas užsukamas 180 laipsnių kampou ir vyniotuvas tampa kompaktiškas pervežimui.

Maksimaliai žemai nuleistas svorio centras užtirkina, kad ir vyniojimo stalas yra nuleistas žemai, todėl iškraunant jau apvyniotą ritinį pastarasis mažai deformuojamas, užtirinamas kokybiškas plėvelės susiklijavimas, o, svarbiausai, pašarų kokybė. Massey Ferguson vyniotuvai PW 130 turi visiškai automatinį valdymą su E-Link Basic termianlu, todėl ne tik padidėja darbo našumas, bet ir sumažėja operatoriaus nuovargis. Kompaktiškas terminalas su ergonomiškai išdėstytais mygtukais leidžia atlikti funkcijas ir rankiniu būdu, jei yra poreikis.

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+370 616 77504 info@ewa.lt

Techniniai duomenys

  PW 130
Plotis, transporte/darbe, m 2,55 / 2,85
Vyniotuvo svoris, kg 1080
Leistinas ritinio svoris, kg 1000
Pavara hidraulinė
Galimas ritinio skersmuo, m 0,90 - 1,30
Reikalingas hidraulinio siurblio debitas, l/min 18-30
Reikalingas slėgis, bar 150
Valdymas E-Link Basic automatinis
Galios poreikis, AG nuo 35

Kita technika

MF RB pastovios kameros presai
MF RB kintamos kameros presai
MF RB Protec presai-vyniotuvai