Titulinis Žemės ūkio technika Presai | Vyniotuvai MF RB F pastovios kameros presai

MF RB
Pastovios kameros presai

Savybės

MF RB pastovios kameros presai


Kiekvieno ūkininko ūkis skirtingas, todėl Massey Ferguson siūlo tris skirtingus pastovaus tūrio kameros ritinių presų modelius, kurie atitiks kiekvieno ūkio poreikius – nuo paprasto modelio be smulkintuvo, nereikalaujančio daug traktoriaus arklio galios iki profesionalaus ritinių preso su 25 smulkinimo peiliais, kuriame įdiegti pažangiausi technologiniai sprendimai. Šių presų konstrukcija leidžia presuoti visų tipų masę: šieną, šiaudus, šienainį.

Massey Ferguson presai išsiskiria savo našumu, kameros geometrija ir supresuojamų ritinių tankiu bei forma. Tvirta transmisija perduoda galią tolygiai visiems pastovios kameros tūrio elementams. Pavaros sujungtos Japoniškos kokybės etalonu – Tsubaki grandinėmis.

Pastovaus tūrio kameros presai sudaryti iš 18 PowerGrip™ ritinėlių, kurių kiekvienas turi specialią mentelę, kuri nuo guolių nupučia dulkes ir garina drėgmę, taip išlaikant guolių gyvavimo laiką. Visų ritinėlių guoliavietės yra išorinėje preso pusėje taip palengvinant jų aptarnavimą.

 

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+370 616 77504 info@ewa.lt
PowerGrip ritinėliai užtikrinantys nuolatinį sukibimą su mase
Mechaniškai užfiksuojama galinio gaubto dalis išlaikanti tobulą ritinio geometriją
Automatinis grandinių tepimas taupantis aptarnavimo laiką
HydroFlexControl™ dviejų dedamųjų apsauga nuo užsikišimo
Bekumštelinis rinktuvas – greitas ir tylus masės padavimas į presavimo kamerą
Xtracut smulkintuvas – 0/13/17/25 smulkinimo peilių pasirinkimas
Powersplit- tolygus galios perdavimas dvejomis kryptimis
VarioNet™/VarioTwin™ - ritinio avyniojimo plėvele/špagatu sistema

Techniniai duomenys

Modelis MF RB 3130F MF RB 3130F Xtracut
Formuojamo ritinio skersmuo, m 1,25 1,25
Formuojamo ritinio plotis, m 1,23 1,23
Ritinių kameros tūris, m³ 1,5 1,5
Rinktuvo plotis, m 2,0/2,25 2,0/2,25/2,40
Tiektuvo rotorius + -
13 smulkinimo peilių  - Pasirinktinai
17 smulkinimo peilių - Pasirinktinai
25 smulkinimo peiliai - Pasirinktinai
,,Hydroflexcontrol" sistema - +
Plotis, m 2,7 2,7
Ilgis, m 4,3 4,3
Aukšis, m 2,6 2,6
Svoris, kg 3000 nuo 3200
Reikalinga traktoriaus galia nuo, AG 70 70 

Kita gamintojo technika

MF RB V kintamos kameros presai
MF 8700 S | 280-400 AG
Galingiausi MF traktoriai. Tai traktorius galintis dirbti sunkiausius ūkio darbus su mažiausiomis kuro sąnaudomis.

Gamintojas

Skaičiuojanti jau daugiau nei 170 metų korporacija šiandien yra viena didžiausių žemės ūkio technikos gamintojų pasaulyje. Dar 1800-ųjų pabaigoje ši korporacija jau buvo tapusi tarptautiniu žemės ūkio technikos gamintoju ir eksportuotoju. Šiandien Massey Ferguson yra didžiausias pasaulinis brand‘as eksportuojantis savo gaminamą žemės ūkio techniką į daugiau nei 140 šalių visame pasaulyje, o visą distribucijos tinklą sudaro apie penki tūkstančiai atstovybių.

Massey Ferguson tai daugiausiai šiuolaikiniam žemės ūkiui davęs gamintojas. Dar apie 1900-uosius pagaminę pirmąjį prikabinąmą javų šukuotuvą-kombainą jie žengė nepaprastai svarbų žingsnį į 1930-ųjų dešimtmetį, kada pasauliui buvo pristatytas pirmasis savaeigis javų kombainas Massey-Haris No.20. Šis kombainas yra pradžia visų šiandieninių javų kombainų gamintojams, kurie savo mašinas rinkai pristatė tik po gerų 20 metų. Massey Ferguson per visus istorijos metus buvo ir yra vienu didžiausiu javų kombainų gamintojų ir inovatorių. Net šiandien paprastai atrodančios tiksliosios žemdirbystės užuomazgos, tokios kaip derlingumo žemėlapių sukūrimas kūlimo metu, Massey Ferguson javų kombainuose buvo pradėtos naudoti dar 1992 metais. Šiandien Massey Ferguson javų kombainų gamą sudaro kratiklinės, hibridinės ar ašinės kūlimo-sepravimo sistemas turinčios derliaus nuėmimo mašinos su nuo 176 iki 790 AG galios varikliais.

Kalbant apie traktorius, Massey Ferguson korporacija visai žemės ūkio technikos raidai yra davusi dar daugiau. Visų pirma 3-taškės pakabos atradimas pakeitė visų gamintojų traktorių istoriją ir traktoriaus panaudojimo galymbes. Massey Ferguson taip pat yra ir pirmojo šiuolaikinio traktoriaus gamintojai, kurimae visi mazgai iki pat šių dienų yra išdėstomi taip pat: priekinis tiltas, radiatorius, variklis, tarpinės dalys tarp variklio ir transmisjos, transmisija, tiltas, pakaba, hidraulika, vidurinės padėties sėdijimas ir daug kitų šiuolaikinių traktorių bruožų. 1930-aisais metais Massey Ferguson pagamino pirmąjį traktorių su 4 ratų pavara 4WD. Šie traktoriai turėjo ir daugiau šiandieniniams traktoriams būdingų bruožų, tokių kaip šlapiadiskė sankaba, slėginis transmisijos tepimas su atskiru hidrauliniu sirubliu, starteriu užvedamu varikliu ir kt. Bėgant metams Massey Ferguson išrasdavo ir pristatydavo rinkai vis naujų bruožų ir galingumų traktorių modelius. Jie pirmieji pagamino ir Low-High transmisją, kada važiavimo eigoje buvo keičiamas diapozonas be sankabos, elektrohidraulinis reversas, pirmoji pasaulyje ELC – elektroniškai valdoma galinės pakabos sistema su jėginiu-poziciniu valdymu. Tokią sistemą visis gamintojai naudoja iki šiol. Taip pat Massey Ferguson pirmieji pagaminot traktorių su borto kompiuteriu Autotronic dar 1980-ųjų dešimtmentyje. Šiandien Massey Ferguson traktoriuose naudojami 5 kartos Datatronic terminalai traktorių valdymui. Per visą traktorių gamybos istoriją Massey Ferguson yra pagaminę daugiausiai skiritngų modelių traktorių su įvairiausiomis patentuotomis savybėmis, todėl šiandien dienai vienatais pasaulyje daugiausia šio gamintojo traktorių apskritai.

Massey Ferguson taip pat savo gamoje turi platų teleskopinių krautuvų asortimentą, šienavimo technikos jau 100 metų lyderiaujančios Europoje gamą, didžiųjų stačiakampių ryšulių gamyklą Hesston‘e su daugiau nei 50 metų gamybos ir patentų istorija bei ritinių presų bei kombinuotų rinių presų-vyniotuvų pažangiausią gamykla Vokietijoje (buvusi Lely Welger presų gamykla). Kitose pasaulio rinkose Massey Ferguson turi ir platesnę žemės ūkio technikos gamą kiurioje dar pozicionuojasi ir savaeigiai purkšuvai, tiesioginės sėjamosios, žemės dirbimo padargai, savaeigės rapsapjovės ir kita technika.

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+370 616 77504 info@ewa.lt