Titulinis Žemės ūkio technika Presai | Vyniotuvai MF RB Protec presai-vyniotuvai

Massey Ferguson
MF RB PROTEC

MF RB kombinuoti ritinių presai – vyniotuvai


Keičiantis klimato sąlygoms ir didėjant darbų apimtims tampa aktualu kai kuriuos darbus atlikti ypač greitai, kad būtų gaunamas maksimalus derlius ir jo kokybė. Kaip augalininkystės ūkiui svarbu turėti didelį ir našų kombainą, taip gyvulininkystės ūkiams svarbu turėti našią pašarų ruošimo mašiną. Jeigu galvojate tapti kokybiškų pašarų ruošimo profesionalais, metas pagalvoti apie Massey Ferguson Protec – kombinuotą ritinių presą – vyniotuvą. Protec, tai du pažangiausi sprendimai sujungti į vieną mašiną. Nesvarbu ar Jūs esate būgninio ritinių preso šalininkas, ar diržinio ritinių preso mėgėjas, Protec gali būti abiejų tipų mašina. Unikalus Massey ferguson sprendimas sukurti kombinuotą presą – vyniotuvą su viena transportine ašimi, leidžia Protec savininkams turėti patogiausią darbą, manevringiausią važiavimą laukuose ir mažiausiai pažeistą dirvos paviršių galulaukėse. Didelio skersmens ratai su radialinėmis padangomis ir amortizuojančia važiuokle  užtikrina ne tik didelį komfortą dirbant, bet ir prailgina Protec mašinų eksploatacijos laikotarpį.

Priekinėje Protec dalyje yra montuojama arba fiksuotos kameros, arba kintamos kameros preso dalis su visais Massey Ferguson patentuotais sprendimais, o galinėje dalyje sumontuotas greitaeigis vyniotuvas. 180 laipsnių kampu išdėstyti 2 plėvelės laikikliai ir didelis satelitinis žiedas užtikrina spartų, net iki 40 kartų per minutę vyniojimo greitį. 11 atraminių vyniotuvo ratukų užtikrina stabilų, ilgaamžį ir tylų vyniotuvo darbą. Presavimo – vyniojimo funkcijos gali būti valdomos tiek rankiniu būdu, tiek automatiškai priklausomai nuo operatoriaus pasirinkimo. Naudojant automatines funkcijas, pavyzdžiui, nutrūkus arba pasibaigus vienai iš vyniojimo plėvelių, kompiuteris automatiškai koreguoja vyniojimo stalo ir vyniotuvo greičių santykį, kad būtų užtikrintas tas pats plėvelės sluoksnių padengimo skaičius. Ritinių iškrovimas darbo metu taip pat gali būti pasirinktas rankinis arba automatinis, priklausomai kokiu būdu ir kuriose lauko vietose norime iškrauti supresuotus – suvyniotus ritinius. Daugumą vyniotuvo  rankinio valdymo funkcijų galite atlikti ant preso sumontuotu valdymo pultu ir tuo pačiu stebėdami vykstantį procesą. Baigus darbą vyniotuvo stalas yra užlenkiamas į transportinę poziciją, taip sutrumpėja ne tik bendras preso – vyniotuvo ilgis, bet ir pasiekiamas maksimalus komfortas transportuojant dideliu greičiu.
 

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+ 370 693 98864 info@ewa.lt

Techniniai duomenys

Modelis MF R 3100 Protec MF RB 4100 Protec
Formuojamo ritinio skersmuo, m 0,9 -1,6 0,9 -1,6
Formuojamo ritinio plotis, m 1,23 1,23
Ritinių kameros tūris, m³ 2,48 2,48
Maksimalus juostos įtempimo slėgis, bar - 140/180
Mechaninis kameros užrakinimas + +
,,Varionet" tinklelio vyniojimas + +
Rinktuvo plotis, m 2,25/2,40 2,25/2,40
13 smulkinimo peilių Standarte Standarte
17 smulkinimo peilių Pasirinktinai Pasirinktinai
25 smulkinimo peiliai Pasirinktinai Pasirinktinai
Hidraulinės poros: 2 + LS + +
Pneumatiniai stabdžiai + +
Vyniotuvo sukimosis dažnis, aps/min 40 40
Plėvelės vietų skaičius 12+2 12+2
Horizontalus rulonų išmetimas Standarte Standarte
Vertikalus rulonų išmetimas Pasirinktinai Pasirinktinai
Plotis, m 2,85 2,9
Ilgis, m 5,9 5,9
Aukšis, m 3 3,15
Svoris, kg 5990 5990
Reikalinga traktoriaus galia, AG 120 130

Kita gamintojo technika

MF FL frontaliniai krautuvai
MF RB pastovios kameros presai
MF vyniotuvai
Pagal poreikius visi MF vyniotuvai gali būti naudojami su 500 arba 75 mm plėvele.

Gamintojas

Skaičiuojanti jau daugiau nei 170 metų korporacija šiandien yra viena didžiausių žemės ūkio technikos gamintojų pasaulyje. Dar 1800-ųjų pabaigoje ši korporacija jau buvo tapusi tarptautiniu žemės ūkio technikos gamintoju ir eksportuotoju. Šiandien Massey Ferguson yra didžiausias pasaulinis brand‘as eksportuojantis savo gaminamą žemės ūkio techniką į daugiau nei 140 šalių visame pasaulyje, o visą distribucijos tinklą sudaro apie penki tūkstančiai atstovybių.

Massey Ferguson tai daugiausiai šiuolaikiniam žemės ūkiui davęs gamintojas. Dar apie 1900-uosius pagaminę pirmąjį prikabinąmą javų šukuotuvą-kombainą jie žengė nepaprastai svarbų žingsnį į 1930-ųjų dešimtmetį, kada pasauliui buvo pristatytas pirmasis savaeigis javų kombainas Massey-Haris No.20. Šis kombainas yra pradžia visų šiandieninių javų kombainų gamintojams, kurie savo mašinas rinkai pristatė tik po gerų 20 metų. Massey Ferguson per visus istorijos metus buvo ir yra vienu didžiausiu javų kombainų gamintojų ir inovatorių. Net šiandien paprastai atrodančios tiksliosios žemdirbystės užuomazgos, tokios kaip derlingumo žemėlapių sukūrimas kūlimo metu, Massey Ferguson javų kombainuose buvo pradėtos naudoti dar 1992 metais. Šiandien Massey Ferguson javų kombainų gamą sudaro kratiklinės, hibridinės ar ašinės kūlimo-sepravimo sistemas turinčios derliaus nuėmimo mašinos su nuo 176 iki 790 AG galios varikliais.

Kalbant apie traktorius, Massey Ferguson korporacija visai žemės ūkio technikos raidai yra davusi dar daugiau. Visų pirma 3-taškės pakabos atradimas pakeitė visų gamintojų traktorių istoriją ir traktoriaus panaudojimo galymbes. Massey Ferguson taip pat yra ir pirmojo šiuolaikinio traktoriaus gamintojai, kurimae visi mazgai iki pat šių dienų yra išdėstomi taip pat: priekinis tiltas, radiatorius, variklis, tarpinės dalys tarp variklio ir transmisjos, transmisija, tiltas, pakaba, hidraulika, vidurinės padėties sėdijimas ir daug kitų šiuolaikinių traktorių bruožų. 1930-aisais metais Massey Ferguson pagamino pirmąjį traktorių su 4 ratų pavara 4WD. Šie traktoriai turėjo ir daugiau šiandieniniams traktoriams būdingų bruožų, tokių kaip šlapiadiskė sankaba, slėginis transmisijos tepimas su atskiru hidrauliniu sirubliu, starteriu užvedamu varikliu ir kt. Bėgant metams Massey Ferguson išrasdavo ir pristatydavo rinkai vis naujų bruožų ir galingumų traktorių modelius. Jie pirmieji pagamino ir Low-High transmisją, kada važiavimo eigoje buvo keičiamas diapozonas be sankabos, elektrohidraulinis reversas, pirmoji pasaulyje ELC – elektroniškai valdoma galinės pakabos sistema su jėginiu-poziciniu valdymu. Tokią sistemą visis gamintojai naudoja iki šiol. Taip pat Massey Ferguson pirmieji pagaminot traktorių su borto kompiuteriu Autotronic dar 1980-ųjų dešimtmentyje. Šiandien Massey Ferguson traktoriuose naudojami 5 kartos Datatronic terminalai traktorių valdymui. Per visą traktorių gamybos istoriją Massey Ferguson yra pagaminę daugiausiai skiritngų modelių traktorių su įvairiausiomis patentuotomis savybėmis, todėl šiandien dienai vienatais pasaulyje daugiausia šio gamintojo traktorių apskritai.

Massey Ferguson taip pat savo gamoje turi platų teleskopinių krautuvų asortimentą, šienavimo technikos jau 100 metų lyderiaujančios Europoje gamą, didžiųjų stačiakampių ryšulių gamyklą Hesston‘e su daugiau nei 50 metų gamybos ir patentų istorija bei ritinių presų bei kombinuotų rinių presų-vyniotuvų pažangiausią gamykla Vokietijoje (buvusi Lely Welger presų gamykla). Kitose pasaulio rinkose Massey Ferguson turi ir platesnę žemės ūkio technikos gamą kiurioje dar pozicionuojasi ir savaeigiai purkšuvai, tiesioginės sėjamosios, žemės dirbimo padargai, savaeigės rapsapjovės ir kita technika.

masseyferguson.com 

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+370 616 77504 info@ewa.lt