Titulinis Žemės ūkio technika Presai | Vyniotuvai MF RB V kintamos kameros presai

Savybės

Kintamos kameros presai
 

Kintamos geometrijos kameros preso esmė – geras masės suspaudimas tik jai patekus į kameros vidų. Massey Ferguson ritinių presuose tai užtikrina keturi diržai, pagaminti be sujungimų, turintys didžiausią kontaktinį plotą ir sukibimą su presuojama mase. Norint turėti geriausios kokybės ritinį svarbu taikyti reikiamą slėgį: presuojant šieną galima palikti šerdį minkštą bei purią ir reguliuoti jos diametrą, o išorinę dalį suslėgti. Presuojant šiaudus arba šienainį, kai reikalingas didelis tankis, V4160 ir V4180 modeliai turi pastovaus slėgio palaikymo sistemą Constant Presure Systemdidina slėgį didėjant ir ritinio skersmeniui, naudojant mechaninę ir hidraulinę dalis. Pasiekiamas didesnis tankis ir kur kas didesnis našumas. Kaip ir pastovaus tūrio kameros ritinių presuose, rinktuvas yra bekumštelinis, suprojektuotas taip kad būtų kuo arčiau rotoriaus. Galimybė pasirinkti 0, 13, 17 ar 25 peilių smulkinimo sistemą su HydroFlexControl apsaugą nuo preso užsikišimo ir taip pat aprišimą tinkleliu ir špagatu.
 
Ritinių presą galima valdyti vienu iš dviejų valdymo terminalų:
  • E-Link Control valdymo pultas - leidžia pasirinkti naudojamų smulkinimo peilių kombinacijas, formuojamo ritinio suspaudimo lygį ir dydį, tinklelio padavimą, presavimo kameros užpildymą.
  • E-Link Pro valdymo pultas – tai ISOBUS terminalas, kuriame atvaizduojami ir aprašomi E-Link Control valdymo pulto parametrai. Jei Jūsų traktorius turi ISOBUS jungtį ir terminalą galimą presą prijungti tiesiai nenaudojant papildomo valdymo pulto.

 

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+370 616 77504 info@ewa.lt

Preso išskirtinumai

VarioNet™/VarioTwin™ - ritinio avyniojimo plėvele/špagatu sistema
Bekumštelinis rinktuvas – greitas ir tylus masės padavimas į presavimo kamerą
Xtracut™ smulkintuvas – 0/13/17/25 smulkinimo peilių pasirinkimas
Automatinis grandinių tepimas taupantis aptarnavimo laiką
Powersplit- tolygus galios perdavimas dvejomis kryptimis
Mechaniškai užfiksuojama galinio gaubto dalis išlaikanti tobulą ritinio geometriją ir slėgį
4 diržai, kurie pagaminti be sujungimų, turi geriausią sukibimą su presuojama mase ir ilgaamžiškumą
HydroFlexControl dviejų dedamųjų apsauga nuo užsikišimo

Techniniai duomenys

Modelis MF RB4160 V
Classic
MF RB 4160V
Xtracut
MF RB 4180V
Classic
MF RB 4180V
Xtracut
Formuojamo ritinio skersmuo, m 0,9 -1,6 0,9 -1,6 0,9 -1,8 0,9 -1,8
Formuojamo ritinio plotis, m 1,23 1,23 1,23 1,23
Ritinių kameros tūris, m³ 2,48 2,48 3,15 3,15
Rinktuvo plotis, m 2,0/2,25 2,0/2,25/2,4 2,0/2,25 2,0/2,25/2,4
13 smulkinimo peilių - Pasirinktinai - Pasirinktinai
17 smulkinimo peilių - Pasirinktinai - Pasirinktinai
25 smulkinimo peiliai - Pasirinktinai - Pasirinktinai
Hydroflexcontrol sistema - + - +
Plotis, m 2,65 2,8 2,65 2,8
Ilgis, m 5,25 5,25 5,5 5,5
Aukšis, m 2,9 2,9 3,5 3,5
Svoris, kg 3690 4120 3900 4250
Reikalinga traktoriaus galia nuo, AG 70 100 80 100

Kita gamintojo technika

MF FL frontaliniai krautuvai
MF RB F pastovios kameros presai
MF RB Protec presai-vyniotuvai

Gamintojas

Skaičiuojanti jau daugiau nei 170 metų korporacija šiandien yra viena didžiausių žemės ūkio technikos gamintojų pasaulyje. Dar 1800-ųjų pabaigoje ši korporacija jau buvo tapusi tarptautiniu žemės ūkio technikos gamintoju ir eksportuotoju. Šiandien Massey Ferguson yra didžiausias pasaulinis brand‘as eksportuojantis savo gaminamą žemės ūkio techniką į daugiau nei 140 šalių visame pasaulyje, o visą distribucijos tinklą sudaro apie penki tūkstančiai atstovybių.

Massey Ferguson tai daugiausiai šiuolaikiniam žemės ūkiui davęs gamintojas. Dar apie 1900-uosius pagaminę pirmąjį prikabinąmą javų šukuotuvą-kombainą jie žengė nepaprastai svarbų žingsnį į 1930-ųjų dešimtmetį, kada pasauliui buvo pristatytas pirmasis savaeigis javų kombainas Massey-Haris No.20. Šis kombainas yra pradžia visų šiandieninių javų kombainų gamintojams, kurie savo mašinas rinkai pristatė tik po gerų 20 metų. Massey Ferguson per visus istorijos metus buvo ir yra vienu didžiausiu javų kombainų gamintojų ir inovatorių. Net šiandien paprastai atrodančios tiksliosios žemdirbystės užuomazgos, tokios kaip derlingumo žemėlapių sukūrimas kūlimo metu, Massey Ferguson javų kombainuose buvo pradėtos naudoti dar 1992 metais. Šiandien Massey Ferguson javų kombainų gamą sudaro kratiklinės, hibridinės ar ašinės kūlimo-sepravimo sistemas turinčios derliaus nuėmimo mašinos su nuo 176 iki 790 AG galios varikliais.

Kalbant apie traktorius, Massey Ferguson korporacija visai žemės ūkio technikos raidai yra davusi dar daugiau. Visų pirma 3-taškės pakabos atradimas pakeitė visų gamintojų traktorių istoriją ir traktoriaus panaudojimo galymbes. Massey Ferguson taip pat yra ir pirmojo šiuolaikinio traktoriaus gamintojai, kurimae visi mazgai iki pat šių dienų yra išdėstomi taip pat: priekinis tiltas, radiatorius, variklis, tarpinės dalys tarp variklio ir transmisjos, transmisija, tiltas, pakaba, hidraulika, vidurinės padėties sėdijimas ir daug kitų šiuolaikinių traktorių bruožų. 1930-aisais metais Massey Ferguson pagamino pirmąjį traktorių su 4 ratų pavara 4WD. Šie traktoriai turėjo ir daugiau šiandieniniams traktoriams būdingų bruožų, tokių kaip šlapiadiskė sankaba, slėginis transmisijos tepimas su atskiru hidrauliniu sirubliu, starteriu užvedamu varikliu ir kt. Bėgant metams Massey Ferguson išrasdavo ir pristatydavo rinkai vis naujų bruožų ir galingumų traktorių modelius. Jie pirmieji pagamino ir Low-High transmisją, kada važiavimo eigoje buvo keičiamas diapozonas be sankabos, elektrohidraulinis reversas, pirmoji pasaulyje ELC – elektroniškai valdoma galinės pakabos sistema su jėginiu-poziciniu valdymu. Tokią sistemą visis gamintojai naudoja iki šiol. Taip pat Massey Ferguson pirmieji pagaminot traktorių su borto kompiuteriu Autotronic dar 1980-ųjų dešimtmentyje. Šiandien Massey Ferguson traktoriuose naudojami 5 kartos Datatronic terminalai traktorių valdymui. Per visą traktorių gamybos istoriją Massey Ferguson yra pagaminę daugiausiai skiritngų modelių traktorių su įvairiausiomis patentuotomis savybėmis, todėl šiandien dienai vienatais pasaulyje daugiausia šio gamintojo traktorių apskritai.

Massey Ferguson taip pat savo gamoje turi platų teleskopinių krautuvų asortimentą, šienavimo technikos jau 100 metų lyderiaujančios Europoje gamą, didžiųjų stačiakampių ryšulių gamyklą Hesston‘e su daugiau nei 50 metų gamybos ir patentų istorija bei ritinių presų bei kombinuotų rinių presų-vyniotuvų pažangiausią gamykla Vokietijoje (buvusi Lely Welger presų gamykla). Kitose pasaulio rinkose Massey Ferguson turi ir platesnę žemės ūkio technikos gamą kiurioje dar pozicionuojasi ir savaeigiai purkšuvai, tiesioginės sėjamosios, žemės dirbimo padargai, savaeigės rapsapjovės ir kita technika.

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+370 616 77504 info@ewa.lt