Titulinis Žemės ūkio technika Presai | Vyniotuvai MF vyniotuvai

Vyniotuvai
MF PW 130

Vyniotuvų savybės

Massey Ferguson žaliojo pašaro gamybos ekspertai savo gamoje turi ne tik šienavimui ir presavimui reikalingą techniką, bet ir specializuotus ritinių vyniotuvus PW 130.
 
Vyniotuvuose sumontuoti šoniniai šakiniai ritinių kėlikliai. Dėl unikalios konstrukcijos, pats ritinys vyniojimo metu yra sukamas ant rotacinio stalo, o plėvėlės laikiklis su reguliuojama plėvelės įtempimo jėga sumontuotas stacionariai. Priklausomai pagal poreikius visi Massey Ferguson PW 130 vyniotuvai gali būti naudojami su 500 arba 750 mm plėvele, sumontavus atitinkamą įrangą. Į išorę išplatinamas galinis dešinysis ratas leidžia užtikrinti ir sunkaiusių ritinių pasikrovimą tiek lygiose, tiek kalvotose vietovėse. Transportavimo metu šis ratas užsukamas 180 laipsnių kampou ir vyniotuvas tampa kompaktiškas pervežimui.

Maksimaliai žemai nuleistas svorio centras užtirkina, kad ir vyniojimo stalas yra nuleistas žemai, todėl iškraunant jau apvyniotą ritinį pastarasis mažai deformuojamas, užtirinamas kokybiškas plėvelės susiklijavimas, o, svarbiausai, pašarų kokybė. Massey Ferguson vyniotuvai PW 130 turi visiškai automatinį valdymą su E-Link Basic termianlu, todėl ne tik padidėja darbo našumas, bet ir sumažėja operatoriaus nuovargis. Kompaktiškas terminalas su ergonomiškai išdėstytais mygtukais leidžia atlikti funkcijas ir rankiniu būdu, jei yra poreikis.

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+370 616 77504 info@ewa.lt

Techniniai duomenys

MASSEY FERGUSON MODELIAI PW 130 PW 160
Plotis, transporte/darbe, m 2,30 / 2,85 2,30 / 2,85
Vyniotuvo svoris, kg 1080 2110
Leistinas ritinio svoris, kg 1000 1250
Pavara hidraulinė hidraulinė
Galimas ritinio skersmuo, m 0,90 - 1,30 0,90 - 1,60
Reikalingas hidraulinio siurblio debitas, l/min 18-30 18-30
Reikalingas slėgis, bar 150 150
Valdymas E-Link Basic  E-Link Plus
Galios poreikis, AG nuo 35 nuo 35

Kita technika

MF RB F pastovios kameros presai
MF RB V kintamos kameros presai
MF RB Protec presai-vyniotuvai

Gamintojas

Skaičiuojanti jau daugiau nei 170 metų korporacija šiandien yra viena didžiausių žemės ūkio technikos gamintojų pasaulyje. Dar 1800-ųjų pabaigoje ši korporacija jau buvo tapusi tarptautiniu žemės ūkio technikos gamintoju ir eksportuotoju. Šiandien Massey Ferguson yra didžiausias pasaulinis brand‘as eksportuojantis savo gaminamą žemės ūkio techniką į daugiau nei 140 šalių visame pasaulyje, o visą distribucijos tinklą sudaro apie penki tūkstančiai atstovybių.

Massey Ferguson tai daugiausiai šiuolaikiniam žemės ūkiui davęs gamintojas. Dar apie 1900-uosius pagaminę pirmąjį prikabinąmą javų šukuotuvą-kombainą jie žengė nepaprastai svarbų žingsnį į 1930-ųjų dešimtmetį, kada pasauliui buvo pristatytas pirmasis savaeigis javų kombainas Massey-Haris No.20. Šis kombainas yra pradžia visų šiandieninių javų kombainų gamintojams, kurie savo mašinas rinkai pristatė tik po gerų 20 metų. Massey Ferguson per visus istorijos metus buvo ir yra vienu didžiausiu javų kombainų gamintojų ir inovatorių. Net šiandien paprastai atrodančios tiksliosios žemdirbystės užuomazgos, tokios kaip derlingumo žemėlapių sukūrimas kūlimo metu, Massey Ferguson javų kombainuose buvo pradėtos naudoti dar 1992 metais. Šiandien Massey Ferguson javų kombainų gamą sudaro kratiklinės, hibridinės ar ašinės kūlimo-sepravimo sistemas turinčios derliaus nuėmimo mašinos su nuo 176 iki 790 AG galios varikliais.

Kalbant apie traktorius, Massey Ferguson korporacija visai žemės ūkio technikos raidai yra davusi dar daugiau. Visų pirma 3-taškės pakabos atradimas pakeitė visų gamintojų traktorių istoriją ir traktoriaus panaudojimo galymbes. Massey Ferguson taip pat yra ir pirmojo šiuolaikinio traktoriaus gamintojai, kurimae visi mazgai iki pat šių dienų yra išdėstomi taip pat: priekinis tiltas, radiatorius, variklis, tarpinės dalys tarp variklio ir transmisjos, transmisija, tiltas, pakaba, hidraulika, vidurinės padėties sėdijimas ir daug kitų šiuolaikinių traktorių bruožų. 1930-aisais metais Massey Ferguson pagamino pirmąjį traktorių su 4 ratų pavara 4WD. Šie traktoriai turėjo ir daugiau šiandieniniams traktoriams būdingų bruožų, tokių kaip šlapiadiskė sankaba, slėginis transmisijos tepimas su atskiru hidrauliniu sirubliu, starteriu užvedamu varikliu ir kt. Bėgant metams Massey Ferguson išrasdavo ir pristatydavo rinkai vis naujų bruožų ir galingumų traktorių modelius. Jie pirmieji pagamino ir Low-High transmisją, kada važiavimo eigoje buvo keičiamas diapozonas be sankabos, elektrohidraulinis reversas, pirmoji pasaulyje ELC – elektroniškai valdoma galinės pakabos sistema su jėginiu-poziciniu valdymu. Tokią sistemą visis gamintojai naudoja iki šiol. Taip pat Massey Ferguson pirmieji pagaminot traktorių su borto kompiuteriu Autotronic dar 1980-ųjų dešimtmentyje. Šiandien Massey Ferguson traktoriuose naudojami 5 kartos Datatronic terminalai traktorių valdymui. Per visą traktorių gamybos istoriją Massey Ferguson yra pagaminę daugiausiai skiritngų modelių traktorių su įvairiausiomis patentuotomis savybėmis, todėl šiandien dienai vienatais pasaulyje daugiausia šio gamintojo traktorių apskritai.

Massey Ferguson taip pat savo gamoje turi platų teleskopinių krautuvų asortimentą, šienavimo technikos jau 100 metų lyderiaujančios Europoje gamą, didžiųjų stačiakampių ryšulių gamyklą Hesston‘e su daugiau nei 50 metų gamybos ir patentų istorija bei ritinių presų bei kombinuotų rinių presų-vyniotuvų pažangiausią gamykla Vokietijoje (buvusi Lely Welger presų gamykla). Kitose pasaulio rinkose Massey Ferguson turi ir platesnę žemės ūkio technikos gamą kiurioje dar pozicionuojasi ir savaeigiai purkšuvai, tiesioginės sėjamosios, žemės dirbimo padargai, savaeigės rapsapjovės ir kita technika.

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+370 616 77504 info@ewa.lt