Titulinis Žemės ūkio technika Sėjos technika

Sėjamosios

Mechaninė sėjamoji SULKY TRAMLINE SE/SX
Tramline SE/SX tvirtos konstrukcijos 3,0‒4,0 m darbinio pločio mechaninės sėjamosios. Tai pačios populiariausios sėjamosios mažesnio ir vidutinio dydžio ūkiuose.
Mechaninė sėjamoji SULKY TRAMLINE CX
Sulky Tramline CX naudojamos kar­tu su žemės įdirbimo padargais - kompakteriais arba rotoriniais kultivatoriais. Todėl sėjimą galima atlikti tiesiai į suartą ar minimaliai įdirbtą dirvą.
Pneumatinė sėjamoji SULKY MASTER
MASTER P30 – tai populiariausia kombinuota sėjos mašina gimusi iš ilgametės patirties gaminant SPI, Reguline, Optiline ir Xeos sėjamąsias.
Naujiena
Pneumatinė sėjamoji SULKY PROGRESS
PROGRESS (3,0-4,0 m darbinio pločio) - tai unikali, 1, 2 ar net 3 skirtingus sėklos/trąšų bunkerius turinti sėjos mašina sujungta su rotoriniu kultivatoriumi arba diskiniu įdirbimu.
Naujiena
Pneumatinė sėjamoji XEOS TF
XEOS TF - visiems ūkiams skirtos pneumatinės sėjamosios su grūdų bunkeriu priekyje, o sėjimo sistema traktoriaus gale. Sėkladėžės talpa nuo 1000 iki 1870 l, o darbinis plotis nuo 3,0 iki 6,0 m.
Kombinuota sėjamoji SKY MAXIDRILL
Kombinuotos sėjamosios Maxidrill yra geriausias pasirinkimas stambiems ir vidutinio dydžio ūkiams. Šiomis sėjamosiomis galima sėti tiesiai į ražieną, suskustą ar į suartą dirvą.