Titulinis Žemės ūkio technika Sėjos technika

Sėjamosios

Universali sėjamoji BEDNAR Omega OO_L
OMEGA OO_L – tai universali sėjamoji įvairioms kultūroms sėti įvairiausiomis normomis.  Ji pasižymi lengvesne konstrukcija, diskine sėklų guolio paruošimo įranga. Naudojama tiek įprastinėse, tiek minimalaus žemės dirbimo sistemose.
Universali sėjamoji BEDNAR OMEGA OO FL
OMEGA OO_FL – tai universali sėjamoji įvairioms kultūroms sėti įvairiausiomis normomis. Ji pasižymi lengvesne konstrukcija, diskine sėklų guolio paruošimo įranga, itin tikslios sėjos sistema PSP. Naudojama tiek įprastinėse, tiek minimalaus žemės dirbimo sistemose. Numatyta galimybė sėjos metu taip pat įterpti trąšas. 
Tarpinių kultūrų sėjamoji BEDNAR ALFA DRILL
ALFA sėjamoji skirta sėti tarpines kultūras r žoles, montuojama ant įvairių BEDNAR mašinų. Didelis 200 l talpos sėklų bunkeris lengvai prieinamas patogiais laipteliais. Sėjamoji aprūpinta dviejų tipų dozavimo ritinėliais, priklausomai nuo sėjos normos ir sėklų tipo.
Mechaninė sėjamoji SULKY TRAMLINE SE/SX
Tramline SE/SX tvirtos konstrukcijos 3,0‒4,0 m darbinio pločio mechaninės sėjamosios. Tai pačios populiariausios sėjamosios mažesnio ir vidutinio dydžio ūkiuose.
Mechaninė sėjamoji SULKY TRAMLINE CE/CX
Sulky Tramline CE/CX naudojamos kar­tu su žemės įdirbimo padargais - kompakteriais arba rotoriniais kultivatoriais. Todėl sėjimą galima atlikti tiesiai į suartą ar minimaliai įdirbtą dirvą.
Pneumatinė sėjamoji SULKY MASTER
MASTER P30 – tai populiariausia kombinuota sėjos mašina gimusi iš ilgametės patirties gaminant SPI, Reguline, Optiline ir Xeos sėjamąsias.
Naujiena
Pneumatinė sėjamoji SULKY PROGRESS
PROGRESS (3,0-4,0 m darbinio pločio) - tai unikali, 1, 2 ar net 3 skirtingus sėklos/trąšų bunkerius turinti sėjos mašina sujungta su rotoriniu kultivatoriumi arba diskiniu įdirbimu.
Naujiena
Pneumatinė sėjamoji XEOS TF
XEOS TF - visiems ūkiams skirtos pneumatinės sėjamosios su grūdų bunkeriu priekyje, o sėjimo sistema traktoriaus gale. Sėkladėžės talpa nuo 1000 iki 1870 l, o darbinis plotis nuo 3,0 iki 6,0 m.
Kombinuota sėjamoji SKY MAXIDRILL
Kombinuotos sėjamosios Maxidrill yra geriausias pasirinkimas stambiems ir vidutinio dydžio ūkiams. Šiomis sėjamosiomis galima sėti tiesiai į ražieną, suskustą ar į suartą dirvą.