Titulinis Žemės ūkio technika Šienapjovės

Šienapjovės

Priekinės šienapjovės FP
Priekinės šianapjovės FQ
Naujiena
Šoninio pakabinimo tradicinės krumpliaratinės šienapjovės
Šoninio pakabinimo velenu varomos šienapjovės
Šoninio centrinio pakabinimo šienapjovės
Šienapjovių junginiai
Prikabinamos šienapjovės
Vokiškos šienavimo technikos gamintojai FELLA 2018 m. buvo jubiliejiniai -  100 metų gyvavimo, technologinės pažangos, patikimos technikos gamybos ir plėtros, paskatino visą FELLA gamą gaminti ir Massey Ferguson vardu. FELLA ir Massey Ferguson – skirtingi prekės ženklai, kurie tampa vienu šienavimo technikos segmente.
FELLA/Massey Ferguson gaminama pašarų ruošimo technika buvo, yra ir visada bus aukščiausios kokybės, našumo ir technologinių sprendimų lyderė rinkoje, kurios pagrindinis tikslas – užtikrinti, jog ūkininkas, jo darbas ir kuriama produkcija bei pridėtinė vertė būtų aukščiausio lygio.
Šiuo metu Fella/Massey Ferguson gamą sudaro daugiau nei 100 įvairaus tipo ir darbinio pločio šienapjovių, grėblių ir vartytuvų. FELLA gamykla specializuojasi gamindama tik šienapjoves, grėblius ir vartytuvus - todėl geriausiai žino ko reikia jos klientams. Aukštos kokybės darbo rezultatai, patikimumas ir lengvas valdymas yra patys svarbiausi FELLA šienavimo technikos bruožai. Būkite ir Jūs profesionalūs kartu su FELLA!
 

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+ 370 616 77504 info@ewa.lt