Titulinis Žemės ūkio technika Šienapjovės Priekinės šianapjovės FQ

Priekinės šienapjovės
MF DM FQ

Savybės

Massey Ferguson FQ

Tai visiškai naujas požiūris į šienavimą su priekinėmis šienapjovėmis, kai reikia greitai ir kokybiškai nuimti pašarų derlių bei patirti galimai mažiausių sąnaudų – tiek kuro, tiek eksploatacijos prasme.

Unikalios konstrukcijos šienapjovė su rinkoje didžiausiomis galimybėmis leidžia rinktis iš 6 naujų modelių. DM 316 FQ ir DM 367 FQ bei šių darbinių pločių šienapjovių-plaušintuvų: DM 316 FQ-KC, DM 316 FQ-RC, DM 367 FQ-KC, DM 367 FQ-RC. Tai naujosios 3,12 m ir 3,67 m darbinio pločio šienapjovės turinčios jau visiems gerai žinomus didžiausio skermens diskus. DM 316 FQ šienapjovėse įrangti 6 pjovimo diskai, o DM 367 FQ šienapjovės turi 7 elipsės formos pjovimo diskus. Ypač didelio skermens diskai užtikrina didžiausią persidengimą, net 123 mm, todėl šienaujant dideliu greičiu žolės nupjovimas yra aukščiausios kokybės. 360o laipsnių besisukantys peiliukai mažai nukenčia net ir sutikus stambius kliuvinius, o greita peiliukų keitimo sistema Quick Change užtikrina ilgas darbo valandas ir labai trumpą aptarnavimo laiką.

Naujo tipo FQ priekinės pakabos sistema leidžia nepriklausomai nuo traktoriaus padėties kopijuoti dirvos paviršių, o turboLift hidropneumatinė sistema užtikrina geriausią pjovimo juostos kontaktą su dirva ir apsaugą. TurboLift sistema gelbsti ir tada kai reikia šienauti labai šlapias dirvožemiuose pasėtas peivas, nes slėgio sumažinimo sistema leidžia pjovimo juostai „plaukti“ paviršiumi su mažiausiu pjovimo slėgiu į dirvą.
 

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+370 616 77504 info@ewa.lt

FQ šienapjovių privalumai

 • Šienapjovės pjovimo juosta nepriklausomai nuo traktoriaus padėties prisitaiko prie dirvos paviršiaus.
 • Pjovimo juosta yra traukiama, o ne stumiama – ypač geras dirvos kopijavimas ir mažiausia galima žala pjovimo juostai.
 • Trimatis paviršiaus kopijavimas.
 • Labai geras šienapjovės matymas iš traktoriaus kabinos ir didelis manevringumas.
 • Efektyviausia pjovimo juostos pakaba.
 • Pjovimo juosta nešokinėja netgi šienaujant dideliu greičiu.
 • Geras, lengvas ir patogus aukščio reguliavimas.
 • Hidropneumatinė kopijavimo sistema TurboLift, kuri jau daugybę metų užtikrintai dirba galinėse centrinio pakabinimo šienapjovėse.
 • Galulaukėje šienapjovei valdyti užtenka vos vienos svirtelės.
 • Aukštas pjovimo juostos pakėlimas nuo žemės leidžia šienapjovę saugiai transportuoti
 • Galimas šoninis pjovimo juostos pastūmimas kairėn/dešinėn sudėtingo reljefo laukuose ar derinant su kitomis šienapjovėmis.
Katalogas (EN)

Techniniai duomenys

MASSEY FERGUSON MODELIAI DM 316 FQ DM 316 FQ-KC DM 316 FQ-RC DM 367 FQ DM 367 FQ-KC DM 367 FQ-RC
FELLA MODELIAI Ramos 3160 FQ Ramos 3160 FQ-KC Ramos 3160 FQ-RC Ramos 3670 FQ Ramos 3670 FQ-KC Ramos 3670 FQ-RC
Darbinis plotis, m 3,12 3,12 3,12 3,62 3,62 3,62
Diskų skaičius, vnt 6 6 6 7 7 7
Formuojama pradalgė, m 1,8 1,20 -1,80 1,20 - 1,80 2,3 1,70 - 2,30 1,70 - 2,30
Transportinis plotis, m 3 3 3 3,5 3,5 3,5
Rekomenduojama galia, AG 85 115 115 95 130 130
Svoris, kg 950 1238 1238 1020 1374 1374

Kita gamintojo technika

Pakabinami vartytuvai
Pakabinami grėbliai
MF RB F pastovios kameros presai

Gamintojas

Skaičiuojanti jau daugiau nei 170 metų korporacija šiandien yra viena didžiausių žemės ūkio technikos gamintojų pasaulyje. Dar 1800-ųjų pabaigoje ši korporacija jau buvo tapusi tarptautiniu žemės ūkio technikos gamintoju ir eksportuotoju. Šiandien Massey Ferguson yra didžiausias pasaulinis brand‘as eksportuojantis savo gaminamą žemės ūkio techniką į daugiau nei 140 šalių visame pasaulyje, o visą distribucijos tinklą sudaro apie penki tūkstančiai atstovybių.

Massey Ferguson tai daugiausiai šiuolaikiniam žemės ūkiui davęs gamintojas. Dar apie 1900-uosius pagaminę pirmąjį prikabinąmą javų šukuotuvą-kombainą jie žengė nepaprastai svarbų žingsnį į 1930-ųjų dešimtmetį, kada pasauliui buvo pristatytas pirmasis savaeigis javų kombainas Massey-Haris No.20. Šis kombainas yra pradžia visų šiandieninių javų kombainų gamintojams, kurie savo mašinas rinkai pristatė tik po gerų 20 metų. Massey Ferguson per visus istorijos metus buvo ir yra vienu didžiausiu javų kombainų gamintojų ir inovatorių. Net šiandien paprastai atrodančios tiksliosios žemdirbystės užuomazgos, tokios kaip derlingumo žemėlapių sukūrimas kūlimo metu, Massey Ferguson javų kombainuose buvo pradėtos naudoti dar 1992 metais. Šiandien Massey Ferguson javų kombainų gamą sudaro kratiklinės, hibridinės ar ašinės kūlimo-sepravimo sistemas turinčios derliaus nuėmimo mašinos su nuo 176 iki 790 AG galios varikliais.

Kalbant apie traktorius, Massey Ferguson korporacija visai žemės ūkio technikos raidai yra davusi dar daugiau. Visų pirma 3-taškės pakabos atradimas pakeitė visų gamintojų traktorių istoriją ir traktoriaus panaudojimo galymbes. Massey Ferguson taip pat yra ir pirmojo šiuolaikinio traktoriaus gamintojai, kurimae visi mazgai iki pat šių dienų yra išdėstomi taip pat: priekinis tiltas, radiatorius, variklis, tarpinės dalys tarp variklio ir transmisjos, transmisija, tiltas, pakaba, hidraulika, vidurinės padėties sėdijimas ir daug kitų šiuolaikinių traktorių bruožų. 1930-aisais metais Massey Ferguson pagamino pirmąjį traktorių su 4 ratų pavara 4WD. Šie traktoriai turėjo ir daugiau šiandieniniams traktoriams būdingų bruožų, tokių kaip šlapiadiskė sankaba, slėginis transmisijos tepimas su atskiru hidrauliniu sirubliu, starteriu užvedamu varikliu ir kt. Bėgant metams Massey Ferguson išrasdavo ir pristatydavo rinkai vis naujų bruožų ir galingumų traktorių modelius. Jie pirmieji pagamino ir Low-High transmisją, kada važiavimo eigoje buvo keičiamas diapozonas be sankabos, elektrohidraulinis reversas, pirmoji pasaulyje ELC – elektroniškai valdoma galinės pakabos sistema su jėginiu-poziciniu valdymu. Tokią sistemą visis gamintojai naudoja iki šiol. Taip pat Massey Ferguson pirmieji pagaminot traktorių su borto kompiuteriu Autotronic dar 1980-ųjų dešimtmentyje. Šiandien Massey Ferguson traktoriuose naudojami 5 kartos Datatronic terminalai traktorių valdymui. Per visą traktorių gamybos istoriją Massey Ferguson yra pagaminę daugiausiai skiritngų modelių traktorių su įvairiausiomis patentuotomis savybėmis, todėl šiandien dienai vienatais pasaulyje daugiausia šio gamintojo traktorių apskritai.

Massey Ferguson taip pat savo gamoje turi platų teleskopinių krautuvų asortimentą, šienavimo technikos jau 100 metų lyderiaujančios Europoje gamą, didžiųjų stačiakampių ryšulių gamyklą Hesston‘e su daugiau nei 50 metų gamybos ir patentų istorija bei ritinių presų bei kombinuotų rinių presų-vyniotuvų pažangiausią gamykla Vokietijoje (buvusi Lely Welger presų gamykla). Kitose pasaulio rinkose Massey Ferguson turi ir platesnę žemės ūkio technikos gamą kiurioje dar pozicionuojasi ir savaeigiai purkšuvai, tiesioginės sėjamosios, žemės dirbimo padargai, savaeigės rapsapjovės ir kita technika.