Titulinis Žemės ūkio technika Šienapjovės Priekinės šienapjovės FP

Priekinės
MF šienapjovės

Savybės

Massey Ferguson/Fella priekinės šienapjovės yra dviejų tipų: su skersinio pasisukimo sistema FP ir su trimačiu dirvos kopijavimu FZ.
 
Visos MF priekinės šienapjovės yra su kampinių krumpliaračių pavara bei DriveGUARD apsauga. Tvirta pjovimo juosta su kopijavimo sistema prisitaiko prie dirvos paviršiaus nepriklausomai nuo traktoriaus padėties, o skirtinga kopijavimo sistema leidžia pasirinkti tinkamiausią variantą.
 
MF FP šienapjovė tinkamiausia dirbti kalvotose vietovėse ir lygumose. Pjovimo juosta pakabinta ties centru ir turi kopijavimo spyruokles, kurios tolygiai spaudžia pjovimo juostą prie žemės. FP tipo šienapjovėse prie pagrindinės pakabos pati pjovimo juosta yra tvirtinama iš priekio, taip sukuriant pjovimo juostos tempimą, o ne stūmimą. Tokiu būdu užtikrinamas geriausias galimas šienapjovės kopijavimas ir sumažinama susitrenkimo su kliūtimis rizika ir padariniai. Kadangi šienapjovė sumontuota tarsi prikabinama ji daug mažiau spaudžia dirvos paviršių, todėl šienapjovė tampa ilgaamžiškesne, o dirvožemis pažeidžiamas mažiau.
 
MF FZ šienapjovės sukonstruotos efektyviam ir našiam darbui lygumose, kalnuose ar net labai įvairų paviršių turinčiuose laukuose. Atskiras rėmas su hidrauline - spyruokline lygiagretainio pakaba suteikia didžiausią, rinkoje, kopijavimą. Patentuota pjovimo sistema su kampiniais reduktoriais ir sustiprinta pjovimo juosta šią šienapjovę daro nepakeičiamą dirbant sunkiausiomis sąlygomis. Visų MF FZ šienapjovių viršutinis pakabos rėmas yra platesnis nei 2 metrai, todėl įvairiausių dirvos nelygumų kopijavimas joms tampa paprasčiausia užduotimi. FZ sistema taip pat leidžia darbo metu stumdyti pjovimo jostą į kairę ar į dešinę priklausomai kokio pločio traktorius ir kokio tipo galinė šienapjovė naudojama. Tokiu būdu gaunamas geriausias šienapjovių persidengimas, ir Jūs visada sieksite maksimalų našumą. Naudojant FZ šienapjoves nepriklausomai nuo traktoriaus priekinės tritaškės pakabos Jūs turėsite aukščiausią šienapjovės pakėlimą važiuojant kelyje.
 
*Profesionali vokiška šienavimo technika 2018 metais buvo pradėta gaminti ir Massey Ferguson vardu.
Fella ir Massey Ferguson - skirtingi prekės ženklai, kurie tampa vienu šienavimo technikos segmente.

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+ 370 616 77504 info@ewa.lt

FP šienapjovių privalumai

  • Šienapjovės pjovimo juosta nepriklausomai nuo traktoriaus padėties prisitaiko prie dirvos paviršiaus.
  • Trimatis paviršiaus kopijavimas.
  • Geras šienapjovės matymas iš traktoriaus kabinos.
  • Efektyviausia pjovimo juostos pakaba.
  • Pjovimo juosta nešokinėja netgi šienaujant dideliu greičiu.
  • Geras, lengvas ir patogus aukščio reguliavimas.
  • Kėlimo mechanizmas tiksliai nuleidžia šienapjovę į užduotą aukštį.
  • Galulaukėje šienapjovei valdyti užtenka vos vienos svirtelės.
  • Aukštas pjovimo juostos pakėlimas nuo žemės leidžia šienapjovę saugiai transportuoti.
Katalogas (EN)

Techniniai duomenys

MASSEY FERGUSON Modeliai DM 254 FP DM 306 FP DM 306 FP-SL
FELLA MODELIAI 260 FK 310 FP 310 FP-SL
Darbinis plotis, m 2,50 3,00 3,00
Diskų skaičius, vnt 4 6 6
Formuojama pradalgė apie, m 1,35 2,00 - 1,45 1,10
Transportinis plotis, m 2,5 3,00 3,00
Rekomenduojama galia, AG 38 75 75
Svoris, kg 475 770-1040 890

Kita gamintojo technika

MF vyniotuvai
Pagal poreikius visi MF vyniotuvai gali būti naudojami su 500 arba 75 mm plėvele.
Šoninio pakabinimo tradicinės krumpliaratinės šienapjovės
Šoninio pakabinimo velenu varomos šienapjovės

Gamintojas

Skaičiuojanti jau daugiau nei 170 metų korporacija šiandien yra viena didžiausių žemės ūkio technikos gamintojų pasaulyje. Dar 1800-ųjų pabaigoje ši korporacija jau buvo tapusi tarptautiniu žemės ūkio technikos gamintoju ir eksportuotoju. Šiandien Massey Ferguson yra didžiausias pasaulinis brand‘as eksportuojantis savo gaminamą žemės ūkio techniką į daugiau nei 140 šalių visame pasaulyje, o visą distribucijos tinklą sudaro apie penki tūkstančiai atstovybių.

Massey Ferguson tai daugiausiai šiuolaikiniam žemės ūkiui davęs gamintojas. Dar apie 1900-uosius pagaminę pirmąjį prikabinąmą javų šukuotuvą-kombainą jie žengė nepaprastai svarbų žingsnį į 1930-ųjų dešimtmetį, kada pasauliui buvo pristatytas pirmasis savaeigis javų kombainas Massey-Haris No.20. Šis kombainas yra pradžia visų šiandieninių javų kombainų gamintojams, kurie savo mašinas rinkai pristatė tik po gerų 20 metų. Massey Ferguson per visus istorijos metus buvo ir yra vienu didžiausiu javų kombainų gamintojų ir inovatorių. Net šiandien paprastai atrodančios tiksliosios žemdirbystės užuomazgos, tokios kaip derlingumo žemėlapių sukūrimas kūlimo metu, Massey Ferguson javų kombainuose buvo pradėtos naudoti dar 1992 metais. Šiandien Massey Ferguson javų kombainų gamą sudaro kratiklinės, hibridinės ar ašinės kūlimo-sepravimo sistemas turinčios derliaus nuėmimo mašinos su nuo 176 iki 790 AG galios varikliais.

Kalbant apie traktorius, Massey Ferguson korporacija visai žemės ūkio technikos raidai yra davusi dar daugiau. Visų pirma 3-taškės pakabos atradimas pakeitė visų gamintojų traktorių istoriją ir traktoriaus panaudojimo galymbes. Massey Ferguson taip pat yra ir pirmojo šiuolaikinio traktoriaus gamintojai, kurimae visi mazgai iki pat šių dienų yra išdėstomi taip pat: priekinis tiltas, radiatorius, variklis, tarpinės dalys tarp variklio ir transmisjos, transmisija, tiltas, pakaba, hidraulika, vidurinės padėties sėdijimas ir daug kitų šiuolaikinių traktorių bruožų. 1930-aisais metais Massey Ferguson pagamino pirmąjį traktorių su 4 ratų pavara 4WD. Šie traktoriai turėjo ir daugiau šiandieniniams traktoriams būdingų bruožų, tokių kaip šlapiadiskė sankaba, slėginis transmisijos tepimas su atskiru hidrauliniu sirubliu, starteriu užvedamu varikliu ir kt. Bėgant metams Massey Ferguson išrasdavo ir pristatydavo rinkai vis naujų bruožų ir galingumų traktorių modelius. Jie pirmieji pagamino ir Low-High transmisją, kada važiavimo eigoje buvo keičiamas diapozonas be sankabos, elektrohidraulinis reversas, pirmoji pasaulyje ELC – elektroniškai valdoma galinės pakabos sistema su jėginiu-poziciniu valdymu. Tokią sistemą visis gamintojai naudoja iki šiol. Taip pat Massey Ferguson pirmieji pagaminot traktorių su borto kompiuteriu Autotronic dar 1980-ųjų dešimtmentyje. Šiandien Massey Ferguson traktoriuose naudojami 5 kartos Datatronic terminalai traktorių valdymui. Per visą traktorių gamybos istoriją Massey Ferguson yra pagaminę daugiausiai skiritngų modelių traktorių su įvairiausiomis patentuotomis savybėmis, todėl šiandien dienai vienatais pasaulyje daugiausia šio gamintojo traktorių apskritai.

Massey Ferguson taip pat savo gamoje turi platų teleskopinių krautuvų asortimentą, šienavimo technikos jau 100 metų lyderiaujančios Europoje gamą, didžiųjų stačiakampių ryšulių gamyklą Hesston‘e su daugiau nei 50 metų gamybos ir patentų istorija bei ritinių presų bei kombinuotų rinių presų-vyniotuvų pažangiausią gamykla Vokietijoje (buvusi Lely Welger presų gamykla). Kitose pasaulio rinkose Massey Ferguson turi ir platesnę žemės ūkio technikos gamą kiurioje dar pozicionuojasi ir savaeigiai purkšuvai, tiesioginės sėjamosios, žemės dirbimo padargai, savaeigės rapsapjovės ir kita technika.