Titulinis Žemės ūkio technika Šienapjovės Prikabinamos šienapjovės

Prikabinamos
šienapjovės

Veleninė perdava. Per visą pjovimo juostą eina šešiakampis velenas, kuris kampiniais reduktoriais perduoda sukimą į pjovimo diskus. Tolygiai perduodama galia į pjovimo diskus ir pjovimo elementai yra apsaugoti nuo perkrovų ir užsiblokavimo.
Didžiausias diskų persidengimas. Didžiausi rinkoje elipsės formos diskai su didžiausiu peiliukų persidengimo plotu. Žolė nupjaunama tolygiai, praleidžiama virš pjovimo stalo ir baro formavimo įranga suformuoja gražias bei purias pradalges, kuriose žolė džiūsta greičiau.
Centre prikabinama šienpjovės vilkties sija leidžia dirbti šienapjove kairėje ar dešinėje pusėje: ypač aktualu dirbant didelį kalvotumą turinčiuose laukuose bei prisitaikant prie įvairių laukų pakraščių.
Tvirta šienapjovės konstrukcija ir didelis iki 600 mm pakėlimo aukštis galulaukėje. Šios savybės sukurtos greitai ir saugiai manevruoti galulaukėje, bei transportuoti šienapjovę dideliu (50 km/h) greičiu. Didelis pakėlimo aukštis, leidžia pervažiuoti pradalges, jų neišardant, todėl nebereikia grėbti.

Savybės

SM 313 Tans ir SM 3575 Trans prikabinamos FELLA 3 ir 3,5 m darbinio pločio šienapjovės. Abu modeliai gali būti komplektuojami su FELLA KC rotoriniu - pirštiniu plaušintuvu arba su RC guminių volų traiškytuvu. Centre prikabinama šienpjovės vilkties sija leidžia dirbti šienapjove kairėje ar dešinėje pusėje: ypač aktualu dirbant didelį kalvotumą turinčiuose laukuose bei prisitaikant prie įvairių laukų pakraščių. Tvirta šienapjovės konstrukcija ir didelis iki 600 mm pakėlimo aukštis galulaukėje. Šios savybės sukurtos greitai ir saugiai manevruoti galulaukėje, bei transportuoti šienapjovę dideliu (50 km/h) greičiu. Didelis pakėlimo aukštis, leidžia pervažiuoti pradalges, jų neišardant, todėl nebereikia grėbti.


Darbo padėtyje šienapjovė sutikusi kliūtis gali pakilti arba nusileisti iki 400 mm, o tai reiškia nepriekaištingą žolės nupjovimą lygumose, kalvotose ar net kalnuotose vietose. Greita, bet švelni pjovimo juostos pakėlimo/nuleidimo sistema užtikrina viso lauko švarų nupjovimą bei neužterštą žemėmis pašarą. Šios FELLA šienapjovės taip pat turi unikalią Spring Packs kopijavimo sistemą, kuri leidžia dirbti šienapjove ypač šlapiose pievose. Tokiu būdų, netgi 3,50 m darbinio pločio šienapjovės pjovimo juosta dirvą slegia iki 18 kg svoriu. Su FELLA Trans šienapjovėmis dirbti yra labai patogu tiek valdymo, tiek priežiūros prasme. Plačiai atsidarantys gaubtai, greita peiliukų keitimo sistema, greitas darbinio aukščio sureguliavimas, DriveGUARD kiekvieno disko apsauga - viskas Jūsų patogumui. Sustiprinta vilkties sija, su besisukiojančiu reduktoriumi užtikrina tiesioginį galios perdavimą. Darbinis velenas dirba tiesioje padėtyje, todėl kardaninės kryžmės gali būti eksploatuojamos kur kas ilgesnį laiką. Patogi daiktadėžė įrengta šienapjovės vilkties sijoje, todėl priežiūrai reikalingi įrankiai visada po ranka.
 
*Profesionali vokiška šienavimo technika 2018 metais buvo pradėta gaminti ir Massey Ferguson vardu.
Fella ir Massey Ferguson - skirtingi prekės ženklai, kurie tampa vienu šienavimo technikos segmente.

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+ 370 616 77504 info@ewa.lt

Akcentai

  • Darbinis plotis: 3.00 m ir 3.50 m.
  • Galima užsisakyti su KC rotoriniu - pirštiniu plaušintuvu arba RC guminių volų traiškytuvu.
  • Centrinė vilkties sija - galimybė pjauti kairėje arba dešinėje traktoriaus pusėje.
  • Ypač didelės pjovimo juostos kopijavimo galimybės.
  • DriveGUARD kiekvieno disko apsauga. 
  • Didelė prošvaisa galulaukėse ir transportuojant. 
  • Comfort Change greita peiliukų ketimo sistema.
  • Mažas galios poreikis.
  • Ypač tikslus pjovimas netgi dirbant dideliu greičiu (iki 30 km/h).
  • Ypač draugiška vartotojui.
Katalogas (EN)

Techniniai duomenys

MASSEY FERGUSON DM 306 TR-KC  DM 306 TR-RC 
FELLA MODELIAI 313 TRANS KC 313 TRANS RC
Darbinis plotis, m 3,00 3,00
Diskų skaičius, vnt 6,00 6,00
Formuojama pradalgė apie, m 0,90 - 2,25 1,55 - 1,90
Transportinis plotis, m 3,00 3,00
Rekomenduojama galia, AG 90 90
Svoris, kg 1945 1960


 

Kita gamintojo technika

MF RB F pastovios kameros presai
Vartytuvai su transportine važiuokle
Šoninio centrinio pakabinimo šienapjovės

Gamintojas

Skaičiuojanti jau daugiau nei 170 metų korporacija šiandien yra viena didžiausių žemės ūkio technikos gamintojų pasaulyje. Dar 1800-ųjų pabaigoje ši korporacija jau buvo tapusi tarptautiniu žemės ūkio technikos gamintoju ir eksportuotoju. Šiandien Massey Ferguson yra didžiausias pasaulinis brand‘as eksportuojantis savo gaminamą žemės ūkio techniką į daugiau nei 140 šalių visame pasaulyje, o visą distribucijos tinklą sudaro apie penki tūkstančiai atstovybių.

Massey Ferguson tai daugiausiai šiuolaikiniam žemės ūkiui davęs gamintojas. Dar apie 1900-uosius pagaminę pirmąjį prikabinąmą javų šukuotuvą-kombainą jie žengė nepaprastai svarbų žingsnį į 1930-ųjų dešimtmetį, kada pasauliui buvo pristatytas pirmasis savaeigis javų kombainas Massey-Haris No.20. Šis kombainas yra pradžia visų šiandieninių javų kombainų gamintojams, kurie savo mašinas rinkai pristatė tik po gerų 20 metų. Massey Ferguson per visus istorijos metus buvo ir yra vienu didžiausiu javų kombainų gamintojų ir inovatorių. Net šiandien paprastai atrodančios tiksliosios žemdirbystės užuomazgos, tokios kaip derlingumo žemėlapių sukūrimas kūlimo metu, Massey Ferguson javų kombainuose buvo pradėtos naudoti dar 1992 metais. Šiandien Massey Ferguson javų kombainų gamą sudaro kratiklinės, hibridinės ar ašinės kūlimo-sepravimo sistemas turinčios derliaus nuėmimo mašinos su nuo 176 iki 790 AG galios varikliais.

Kalbant apie traktorius, Massey Ferguson korporacija visai žemės ūkio technikos raidai yra davusi dar daugiau. Visų pirma 3-taškės pakabos atradimas pakeitė visų gamintojų traktorių istoriją ir traktoriaus panaudojimo galymbes. Massey Ferguson taip pat yra ir pirmojo šiuolaikinio traktoriaus gamintojai, kurimae visi mazgai iki pat šių dienų yra išdėstomi taip pat: priekinis tiltas, radiatorius, variklis, tarpinės dalys tarp variklio ir transmisjos, transmisija, tiltas, pakaba, hidraulika, vidurinės padėties sėdijimas ir daug kitų šiuolaikinių traktorių bruožų. 1930-aisais metais Massey Ferguson pagamino pirmąjį traktorių su 4 ratų pavara 4WD. Šie traktoriai turėjo ir daugiau šiandieniniams traktoriams būdingų bruožų, tokių kaip šlapiadiskė sankaba, slėginis transmisijos tepimas su atskiru hidrauliniu sirubliu, starteriu užvedamu varikliu ir kt. Bėgant metams Massey Ferguson išrasdavo ir pristatydavo rinkai vis naujų bruožų ir galingumų traktorių modelius. Jie pirmieji pagamino ir Low-High transmisją, kada važiavimo eigoje buvo keičiamas diapozonas be sankabos, elektrohidraulinis reversas, pirmoji pasaulyje ELC – elektroniškai valdoma galinės pakabos sistema su jėginiu-poziciniu valdymu. Tokią sistemą visis gamintojai naudoja iki šiol. Taip pat Massey Ferguson pirmieji pagaminot traktorių su borto kompiuteriu Autotronic dar 1980-ųjų dešimtmentyje. Šiandien Massey Ferguson traktoriuose naudojami 5 kartos Datatronic terminalai traktorių valdymui. Per visą traktorių gamybos istoriją Massey Ferguson yra pagaminę daugiausiai skiritngų modelių traktorių su įvairiausiomis patentuotomis savybėmis, todėl šiandien dienai vienatais pasaulyje daugiausia šio gamintojo traktorių apskritai.

Massey Ferguson taip pat savo gamoje turi platų teleskopinių krautuvų asortimentą, šienavimo technikos jau 100 metų lyderiaujančios Europoje gamą, didžiųjų stačiakampių ryšulių gamyklą Hesston‘e su daugiau nei 50 metų gamybos ir patentų istorija bei ritinių presų bei kombinuotų rinių presų-vyniotuvų pažangiausią gamykla Vokietijoje (buvusi Lely Welger presų gamykla). Kitose pasaulio rinkose Massey Ferguson turi ir platesnę žemės ūkio technikos gamą kiurioje dar pozicionuojasi ir savaeigiai purkšuvai, tiesioginės sėjamosios, žemės dirbimo padargai, savaeigės rapsapjovės ir kita technika.

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+370 616 77504 info@ewa.lt