Titulinis Žemės ūkio technika Šienapjovės Šienapjovių junginiai

Šienapjovių
junginiai

Veleninė perdava. Per visą pjovimo juostą eina šešiakampis velenas, kuris kampiniais reduktoriais perduoda sukimą į pjovimo diskus. Tolygiai perduodama galia į pjovimo diskus ir pjovimo elementai yra apsaugoti nuo perkrovų ir užsiblokavimo.
DriveGuard apsauga. Ši apsauga montuojama pjovimo disko išorėje. Sutikus kliuvinį ir suveikus apsaugai (nukerpama metalinė plokštelė) diskas sukasi sava eiga ir nėra pažeidžiamas jį sukantis reduktorius. Pakeitimas užtrunka tik keletą minučių.
TurboLift – hidropneumatinė pjovimo juostos amortizavimo sistema, kuri užtikrina pastovų slėgimą visą pjovimo laiką. Ši sistema leidžia šienapjovei puikiai kopijuoti paviršių neslegiant pievos visu savo svoriu. Paprasčiausia ir patikimiausia sistema rinkoje! 
Dėl centrinio šienapjovės pakabinimo šienapjovė puikiai kopijuoja pjaunamą paviršių. Apsisukant galulaukėse hidrocilindras užrakinamas saugant šienapjovę nuo švytavimų į šonus, o mechaninė spyruoklė išlaiko lygiagretumą pakeliant/nuleidžiant šienapjovę galulaukėse
Greita peiliukų pakeitimo sistema. Šienapjovės peiliukus galima greitai pakeisti naudojant ComfortChange sistemą. Su specialiu raktu peiliuką išimsite ir įdėsite greičiau nei per 20s.
SafetySwing apsaugos sistema. Šienapjovės dalis, atsitrenkusi į kliūtį atsilenkia atgal ir kyla į viršų ir aplenkusi kliūtį grįžta savo svorio dėka į pradinę padėtį, tęsiant toliau darbą bei neišlipant operatoriui iš traktoriaus kabinos. Apsauga sumontuota tritaškės pakabos centre taip leidžiant didžiausią galimą atsilenkimo galimybę. Ši sistema veikia net jei ir kliūtis užkabina arčiausiai traktoriaus esantį pjovimo diską
Šienapjovių modeliuose su transportavimo juosta (940 x 2700 mm), kuri skirta sunešti didelį pjaunamos masės kiekį dirbant dideliu greičiu naudojamas hidraulinė sistema BeMove, kurios dėka galima reguliuoti formuojamo baro plotį.

Savybės

Kaip ir šoninio pakabinimo, šios šienapjovės gaminamos su Massey Ferguson* (Fella) patentuota kampinių reduktorių diskų sukimo pavara bei pjovimo aparato apsaugos sistema DriveGUARD. Ypač didelio našumo šienapjovių junginiai stambiems ūkiams, bendrovėms ar paslaugas teikiančioms rangos firmoms.

Unikali šienapjovių konstrukcija pasižymi tuo, kad vieną plaušintuvą galima keisti kitu, užtrunkant vos kelias minutes. Taip pat atkabinus plaušintuvą galima uždėti apsauginį galinį tentą. Gale šienapjovės esantys transportinės juostos lengvai susitvarko ir perneša didelį masės kiekį formuojant vieną pradalgę. Taip pat esant poreikiui transporterius dėka BeMove sistemos galima hidrauliškai stumdyti, atitinkamai pritaikant prie turimo preso rinktuvo suformuojant reikalingo pločio pradalges. Norint, galima transporterius pakelti ir formuoti tris pradalges taip palengvinant vėlesnius pašaro ruošimo darbus su vartytuvu ir/ar grėbliu. Turint traktorių su ISO-BUS jungtimi galima lengvai valdyti šios šienapjovės darbą ir stebėti jutiklių pagalbą velenų sukimosi greitį ir stebėti šienapjovės apkrovimą bei išvengti šienapjovės perkrovimo. Sulankstymo ir išlankstymo valdymas ISO-BUS jungties pagalba leidžia baigus darbą nesustojus šienajovę nustatyti į transportinę padėtį ir išjudėti į kitą lauką. Didelis pjovimo plotis ir greitis ir technologiniai Massey Ferguson (Fella) sprendimai užtikrina didžiausia pjovimo našumą.
 
*Profesionali vokiška šienavimo technika 2018 metais buvo pradėta gaminti ir Massey Ferguson vardu.
Fella ir Massey Ferguson - skirtingi prekės ženklai, kurie tampa vienu šienavimo technikos segmente.

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+ 370 616 77504 info@ewa.lt

Akcentai

 • Pastovus pjaunamo paviršiaus kopijavimas „plaukiančiojoje padėtyje“
 • Valdymas iš traktoriaus kabinos
 • Mažos kuro sąnaudos
 • Neužterštas pašaras net sudėtingomis sąlygomis
 • Didelis darbinis plotis (iki 9,30 m).
 • Didelis darbinis greitis (iki 30 km/h).
 • Ypač efektyvi apsauga nuos susidūrimo su kliūtimis.
 • Comfort Change greita peiliukų keitimo sistema.
 • Patogu transportuoti ir didžiausio pločio junginius. 
 • SafetySwing apsauga sutikus kliūtį
 • KCB modeliai su ISO-BUS jungties ir protokolo palaikymu
Katalogas (EN)

Techniniai duomenys

Modeliai DM 8612 TL DM 8612 TL-KC DM 8612 TL-RC DM 9614 TL  DM 9314 TL-KC  DM 9314 EL-TL KCB
Darbinis plotis, m 8,30-8,60 8,30-8,60 8,30-8,60 9,30-9,60 9,30 9,30
Diskų skaičius, vnt 2 x 6 2 x 6 2 x 6 2 x 7 2 x 7 2 x 7
Formuojama pradalgė apie, m 2 x 1,80 2 x 1,2-2  2 x 1,2-2 2 x 2,3 2 x 1,85 - 3,25 1,80 - 3,00
Transportinis plotis, m 2,99 2,99 2,99 2,99 2,78 2,78
Rekomenduojama galia, AG 110 150 140 130 200 230
Svoris, kg 1610 2250 2310 1850 2830 3450

Kita gamintojo technika

Vartytuvai su transportine važiuokle
Šoninio pakabinimo tradicinės krumpliaratinės šienapjovės
Prikabinamos šienapjovės

Gamintojas

Skaičiuojanti jau daugiau nei 170 metų korporacija šiandien yra viena didžiausių žemės ūkio technikos gamintojų pasaulyje. Dar 1800-ųjų pabaigoje ši korporacija jau buvo tapusi tarptautiniu žemės ūkio technikos gamintoju ir eksportuotoju. Šiandien Massey Ferguson yra didžiausias pasaulinis brand‘as eksportuojantis savo gaminamą žemės ūkio techniką į daugiau nei 140 šalių visame pasaulyje, o visą distribucijos tinklą sudaro apie penki tūkstančiai atstovybių.

Massey Ferguson tai daugiausiai šiuolaikiniam žemės ūkiui davęs gamintojas. Dar apie 1900-uosius pagaminę pirmąjį prikabinąmą javų šukuotuvą-kombainą jie žengė nepaprastai svarbų žingsnį į 1930-ųjų dešimtmetį, kada pasauliui buvo pristatytas pirmasis savaeigis javų kombainas Massey-Haris No.20. Šis kombainas yra pradžia visų šiandieninių javų kombainų gamintojams, kurie savo mašinas rinkai pristatė tik po gerų 20 metų. Massey Ferguson per visus istorijos metus buvo ir yra vienu didžiausiu javų kombainų gamintojų ir inovatorių. Net šiandien paprastai atrodančios tiksliosios žemdirbystės užuomazgos, tokios kaip derlingumo žemėlapių sukūrimas kūlimo metu, Massey Ferguson javų kombainuose buvo pradėtos naudoti dar 1992 metais. Šiandien Massey Ferguson javų kombainų gamą sudaro kratiklinės, hibridinės ar ašinės kūlimo-sepravimo sistemas turinčios derliaus nuėmimo mašinos su nuo 176 iki 790 AG galios varikliais.

Kalbant apie traktorius, Massey Ferguson korporacija visai žemės ūkio technikos raidai yra davusi dar daugiau. Visų pirma 3-taškės pakabos atradimas pakeitė visų gamintojų traktorių istoriją ir traktoriaus panaudojimo galymbes. Massey Ferguson taip pat yra ir pirmojo šiuolaikinio traktoriaus gamintojai, kurimae visi mazgai iki pat šių dienų yra išdėstomi taip pat: priekinis tiltas, radiatorius, variklis, tarpinės dalys tarp variklio ir transmisjos, transmisija, tiltas, pakaba, hidraulika, vidurinės padėties sėdijimas ir daug kitų šiuolaikinių traktorių bruožų. 1930-aisais metais Massey Ferguson pagamino pirmąjį traktorių su 4 ratų pavara 4WD. Šie traktoriai turėjo ir daugiau šiandieniniams traktoriams būdingų bruožų, tokių kaip šlapiadiskė sankaba, slėginis transmisijos tepimas su atskiru hidrauliniu sirubliu, starteriu užvedamu varikliu ir kt. Bėgant metams Massey Ferguson išrasdavo ir pristatydavo rinkai vis naujų bruožų ir galingumų traktorių modelius. Jie pirmieji pagamino ir Low-High transmisją, kada važiavimo eigoje buvo keičiamas diapozonas be sankabos, elektrohidraulinis reversas, pirmoji pasaulyje ELC – elektroniškai valdoma galinės pakabos sistema su jėginiu-poziciniu valdymu. Tokią sistemą visis gamintojai naudoja iki šiol. Taip pat Massey Ferguson pirmieji pagaminot traktorių su borto kompiuteriu Autotronic dar 1980-ųjų dešimtmentyje. Šiandien Massey Ferguson traktoriuose naudojami 5 kartos Datatronic terminalai traktorių valdymui. Per visą traktorių gamybos istoriją Massey Ferguson yra pagaminę daugiausiai skiritngų modelių traktorių su įvairiausiomis patentuotomis savybėmis, todėl šiandien dienai vienatais pasaulyje daugiausia šio gamintojo traktorių apskritai.

Massey Ferguson taip pat savo gamoje turi platų teleskopinių krautuvų asortimentą, šienavimo technikos jau 100 metų lyderiaujančios Europoje gamą, didžiųjų stačiakampių ryšulių gamyklą Hesston‘e su daugiau nei 50 metų gamybos ir patentų istorija bei ritinių presų bei kombinuotų rinių presų-vyniotuvų pažangiausią gamykla Vokietijoje (buvusi Lely Welger presų gamykla). Kitose pasaulio rinkose Massey Ferguson turi ir platesnę žemės ūkio technikos gamą kiurioje dar pozicionuojasi ir savaeigiai purkšuvai, tiesioginės sėjamosios, žemės dirbimo padargai, savaeigės rapsapjovės ir kita technika.

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+370 616 77504 info@ewa.lt