Titulinis Žemės ūkio technika Šienapjovės Šienapjovių junginiai

Šienapjovių
junginiai

Veleninė perdava. Per visą pjovimo juostą eina šešiakampis velenas, kuris kampiniais reduktoriais perduoda sukimą į pjovimo diskus. Tolygiai perduodama galia į pjovimo diskus ir pjovimo elementai yra apsaugoti nuo perkrovų ir užsiblokavimo.
DriveGuard apsauga. Ši apsauga montuojama pjovimo disko išorėje. Sutikus kliuvinį ir suveikus apsaugai (nukerpama metalinė plokštelė) diskas sukasi sava eiga ir nėra pažeidžiamas jį sukantis reduktorius. Pakeitimas užtrunka tik keletą minučių.
TurboLift – hidropneumatinė pjovimo juostos amortizavimo sistema, kuri užtikrina pastovų slėgimą visą pjovimo laiką. Ši sistema leidžia šienapjovei puikiai kopijuoti paviršių neslegiant pievos visu savo svoriu. Paprasčiausia ir patikimiausia sistema rinkoje! 
Dėl centrinio šienapjovės pakabinimo šienapjovė puikiai kopijuoja pjaunamą paviršių. Apsisukant galulaukėse hidrocilindras užrakinamas saugant šienapjovę nuo švytavimų į šonus, o mechaninė spyruoklė išlaiko lygiagretumą pakeliant/nuleidžiant šienapjovę galulaukėse
Greita peiliukų pakeitimo sistema. Šienapjovės peiliukus galima greitai pakeisti naudojant ComfortChange sistemą. Su specialiu raktu peiliuką išimsite ir įdėsite greičiau nei per 20s.
SafetySwing apsaugos sistema. Šienapjovės dalis, atsitrenkusi į kliūtį atsilenkia atgal ir kyla į viršų ir aplenkusi kliūtį grįžta savo svorio dėka į pradinę padėtį, tęsiant toliau darbą bei neišlipant operatoriui iš traktoriaus kabinos. Apsauga sumontuota tritaškės pakabos centre taip leidžiant didžiausią galimą atsilenkimo galimybę. Ši sistema veikia net jei ir kliūtis užkabina arčiausiai traktoriaus esantį pjovimo diską
Šienapjovių modeliuose su transportavimo juosta (940 x 2700 mm), kuri skirta sunešti didelį pjaunamos masės kiekį dirbant dideliu greičiu naudojamas hidraulinė sistema BeMove, kurios dėka galima reguliuoti formuojamo baro plotį.

Savybės

Kaip ir šoninio pakabinimo, šios šienapjovės gaminamos su Massey Ferguson* (Fella) patentuota kampinių reduktorių diskų sukimo pavara bei pjovimo aparato apsaugos sistema DriveGUARD. Ypač didelio našumo šienapjovių junginiai stambiems ūkiams, bendrovėms ar paslaugas teikiančioms rangos firmoms.

Unikali šienapjovių konstrukcija pasižymi tuo, kad vieną plaušintuvą galima keisti kitu, užtrunkant vos kelias minutes. Taip pat atkabinus plaušintuvą galima uždėti apsauginį galinį tentą. Gale šienapjovės esantys transportinės juostos lengvai susitvarko ir perneša didelį masės kiekį formuojant vieną pradalgę. Taip pat esant poreikiui transporterius dėka BeMove sistemos galima hidrauliškai stumdyti, atitinkamai pritaikant prie turimo preso rinktuvo suformuojant reikalingo pločio pradalges. Norint, galima transporterius pakelti ir formuoti tris pradalges taip palengvinant vėlesnius pašaro ruošimo darbus su vartytuvu ir/ar grėbliu. Turint traktorių su ISO-BUS jungtimi galima lengvai valdyti šios šienapjovės darbą ir stebėti jutiklių pagalbą velenų sukimosi greitį ir stebėti šienapjovės apkrovimą bei išvengti šienapjovės perkrovimo. Sulankstymo ir išlankstymo valdymas ISO-BUS jungties pagalba leidžia baigus darbą nesustojus šienajovę nustatyti į transportinę padėtį ir išjudėti į kitą lauką. Didelis pjovimo plotis ir greitis ir technologiniai Massey Ferguson (Fella) sprendimai užtikrina didžiausia pjovimo našumą.
 
*Profesionali vokiška šienavimo technika 2018 metais buvo pradėta gaminti ir Massey Ferguson vardu.
Fella ir Massey Ferguson - skirtingi prekės ženklai, kurie tampa vienu šienavimo technikos segmente.

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+ 370 616 77504 info@ewa.lt

Akcentai

 • Pastovus pjaunamo paviršiaus kopijavimas „plaukiančiojoje padėtyje“
 • Valdymas iš traktoriaus kabinos
 • Mažos kuro sąnaudos
 • Neužterštas pašaras net sudėtingomis sąlygomis
 • Didelis darbinis plotis (iki 9,30 m).
 • Didelis darbinis greitis (iki 30 km/h).
 • Ypač efektyvi apsauga nuos susidūrimo su kliūtimis.
 • Comfort Change greita peiliukų keitimo sistema.
 • Patogu transportuoti ir didžiausio pločio junginius. 
 • SafetySwing apsauga sutikus kliūtį
 • KCB modeliai su ISO-BUS jungties ir protokolo palaikymu

Techniniai duomenys

MASSEY FERGUSON MODELIAI DM 8312 TL DM 8312 TL-KC DM 9314 TL DM 9314 TL-KC DM 8312 EL-TL-KCB DM 9314 EL-TL-KCB
FELLA MODELIAI 911 TL 911 TL-KC 991 TL 991 TL-KC 8312 TL-KCB 9314 TL-KCB
Darbinis plotis, m 8,30 8,30 9,30 9,30 8,30 9,30
Diskų skaičius, vnt 2x6 2x6 2x7 2x7 2x6 2x7
Formuojama pradalgė, m 2x2,0 2x 1,45 -2,25 2x2,5 2x1,85-3,25 1,80-2,60 1,80-3,00
Transportinis plotis, m 2,78 2,78 2,78 2,78 2,78 2,78
Rekomenduojama galia, AG 150 180 175 200 200 228
Svoris, kg 1966 2410 2120 2830 3200 3450

Gamintojas

Vokietijos šienavimo technikos lyderiai FELLA jau daugiau nei 95 metus sėkmingai tobulina pašarų ruošimo technikos kokybę ir diegia naujas technologijas ir idėjas. Šiuo metu FELLA gamą sudaro daugiau nei 100 įvairaus tipo ir darbinio pločio šienapjovių ir grėblių ir vartytuvų. Kadangi FELLA gamykla specializuojasi gamindama šienapjoves, grėblius ir vartytuvus – todėl geriausiai žino ko reikia jos klientams.

fella.eu