Titulinis Žemės ūkio technika Šienapjovės Šoninio centrinio pakabinimo šienapjovės

Šoninio centrinio pakabinimo
šienapjovės

Veleninė perdava. Per visą pjovimo juostą eina šešiakampis velenas, kuris kampiniais reduktoriais perduoda sukimą į pjovimo diskus. Tolygiai perduodama galia į pjovimo diskus ir pjovimo elementai yra apsaugoti nuo perkrovų ir užsiblokavimo.
Didžiausias diskų persidengimas. Didžiausi rinkoje elipsės formos diskai su didžiausiu peiliukų persidengimo plotu. Žolė nupjaunama tolygiai, praleidžiama virš pjovimo stalo ir baro formavimo įranga suformuoja gražias bei purias pradalges, kuriose žolė džiūsta greičiau.
Sustiprinta pjovimo juosta su profiliuotomis grūdinto plieno pavažomis. Pavažų konstrukcija leidžia pjauti net ir aukštą sugulusią be žolės stūmimo efekto.
DriveGuard apsauga. Ši apsauga montuojama pjovimo disko išorėje. Sutikus kliuvinį ir suveikus apsaugai (nukerpama metalinė plokštelė) diskas sukasi sava eiga ir nėra pažeidžiamas jį sukantis reduktorius. Pakeitimas užtrunka tik keletą minučių.
Sutvirtintas ir lengvas rėmas jungiantis pjovimo juostą viršuje ir taip leidžiantis plačiai atlenkti apsauginį tentą ir prieiti prie pjovimo juostos.
TurboLift – hidropneumatinė pjovimo juostos amortizavimo sistema, kuri užtikrina pastovų slėgimą visą pjovimo laiką. Ši sistema leidžia šienapjovei puikiai kopijuoti paviršių neslegiant pievos visu savo svoriu. Paprasčiausia ir patikimiausia sistema rinkoje! 
Dėl centrinio šienapjovės pakabinimo šienapjovė puikiai kopijuoja pjaunamą paviršių.
Greita peiliukų pakeitimo sistema. Šienapjovės peiliukus galima greitai pakeisti naudojant ComfortChange sistemą. Su specialiu raktu peiliuką išimsite ir įdėsite greičiau nei per 20s.
Plaušintuvai naudojami su šienapjove

Savybės

Massey Ferguson (Fella) TurboLift hidropneumatinė sistema sumažina šienapjovės slėgimą į dirvą. Ši sistema turi inovatyviausia valdymo sistemą, kuri leidžia greitai sureguliuoti ir išgauti norimą šienapjovės slėgimą į pievą be jokių papildomų įrankių – tiesiog rankomis. Galulaukėse šienapjovę pakėlus ir vėl sugrąžinus i darbinę padėtį automatiškai atstatomas nustatytas slėgis suteikiantis operatoriui malonų ir nepertraukiamą darbą visą darbo dieną. Net esant sudėtingoms sąlygomis kai pjaunama šlapiose vietose galima sumažinti šienapjovės slėgimą ir pjauti neužteršiant ir nepažeidžiant ruošiamo pašaro. Dėka TurboLift hidropneumatinės sistemos ir mažesnio kontaktinio šienapjovės slėgio į žemę sukuriamas mažesnis pasipriešinimas – taupoma kuro bei sumažinimas pavažų dėvėjimasis. Veleninė perdava sumontuota per visą pjovimo juostos ilgį su kampiniais jėgos perdavimo reduktoriais, elipsės formos diskai su didžiausiu rinkoje peiliukų persidengimu, DriveGuard apsauga, sustiprinta pjovimo juosta su grūdinto plieno pavažomis ir Turbolift sistema Massey Ferguson (Fella) šienapjoves paverčia nepakeičiamais darbo įrankiais Jūsų ūkyje. Darbas tampa lyg pasivaikščiojimas po parką.
 
*Profesionali vokiška šienavimo technika 2018 metais buvo pradėta gaminti ir Massey Ferguson vardu.
Fella ir Massey Ferguson - skirtingi prekės ženklai, kurie tampa vienu šienavimo technikos segmente.

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+ 370 616 77504 info@ewa.lt

Akcentai

 • Per visą pjovimo juostos ilgį einantis velenas per kampinius reduktorius sukantis pjovimo diskus
 • Pastovus pjaunamo paviršiaus kopijavimas „plaukiančiojoje padėtyje“
 • Valdymas iš traktoriaus kabinos
 • Šlapiose pievose galima sumažinti slėgimą į dirvos paviršių
 • Mažos kuro sąnaudos
 • Neužterštas pašaras net sudėtingomis sąlygomis
 • Sutvirtinimo rėmas jungiantis pjovimo juostą viršuje
 • DriveGUARD užtikrinta kiekvieno disko apsauga
 • Greitas pjovimo peiliukų pakeitimas
 • Galimybė šienapjovę naudoti su plaušintuvu
 • ComfortChange greita peiliukų keitimo sistema

Techniniai duomenys

MASSEY FERGUSON MODELIAI DM 265 TLV DM 306 TL DM 357 TL DM 316 TL V DM 367 TL V DM 408 TL DM 459 TL
FELLA MODELIAI 2650 TLX 3060 TL 3570 TL 3160 TL X 3670 TL X 4080 TL 4590 TL
Darbinis plotis, m 2,60 3,00 3,50 3,10 3,60 4,00 9
Formuojama pradalgė, m 5 2,30 2,80 1,20-1,40 1,70-1,90 3,30 3,80
Transportinis plotis, m 2,20 2,30 2,30 2,50 2,80 2,30 2,30
DriveGuard pjovimo diskų apsauga Standarte
ComfortChange greita peiliukų keitimo sistema Standarte
Rekomenduojama galia, AG 75 75 88 85 95 99 115
Svoris, kg 950 875 950 1050 1200 980 1100

Gamintojas

Vokietijos šienavimo technikos lyderiai FELLA jau daugiau nei 95 metus sėkmingai tobulina pašarų ruošimo technikos kokybę ir diegia naujas technologijas ir idėjas. Šiuo metu FELLA gamą sudaro daugiau nei 100 įvairaus tipo ir darbinio pločio šienapjovių ir grėblių ir vartytuvų. Kadangi FELLA gamykla specializuojasi gamindama šienapjoves, grėblius ir vartytuvus – todėl geriausiai žino ko reikia jos klientams.

fella.eu