Titulinis Žemės ūkio technika Šienapjovės Šoninio pakabinimo tradicinės krumpliaratinės šienapjovės

Šoninio pakabinimo tradicinės kumpliaratinės
šienapjovės

Sutvirtintas ir lengvas rėmas jungiantis pjovimo juostą viršuje ir taip leidžiantis plačiai atlenkti apsauginį tentą ir prieiti prie pjovimo juostos.
Tvirta krumpliaratinė pjovimo juosta. Pjovimo juosta susukta varžtais taip, kad esant reikalui lengvai pakeičiami elementai. Cilindriniai krumpliaračiai vienodo dydžio ir išdėstyti vienoje linijoje – jėga keliauja mažesniais nuostoliais. 
Fella Roll pin disko apsauga. Nukerpamas kaištis esantis kiekviename diske apsaugo pjovimo juostoje esančius elementus nuo sugadinimo. Lengvas ir patogus kaiščio pakeitimas.
Tikslus pjovimas. Dėka ypatingai plokščios pjovimo juostos ir diskų sukimosi, kurie sukasi priešpriešais žolė nupjaunama tolygiau net ir šlapiomis sąlygomis.
Patikima perdava. Galiai perduoti pjovimai juostai naudojamas ilgaamžis trijų eilių diržas su automatine tempimo sistema apsaugančia nuo perkrovų. Mechaninė spyruoklė turi labai greitą reagavimo laiką ir užtikriną puikų paviršiaus kopijavimą apsauganti pradalgę taip užtikrinant tvarkinga ir aukštos kokybės pašarą.
Greita peiliukų pakeitimo sistema. ISL tipo šienapjovės peiliukus galima greitai pakeisti naudojant ConfortChange sistemą. Su specialiu raktu peiliuką išimsite ir įdėsite greičiau nei per 20 s.

Savybės

Krumpliaratinės 1,66 – 3,18 m darbinio pločio šienapjovės lengvesniems ir mažesniems traktoriams.


Krumpliaratinės Massey Ferguson* (Fella) šienapjovės skirtos lengvesniems ir mažesniems traktoriams. Mažuose ir vidutinio dydžio ūkiuose šienapjovės su InLine su pjovimo juostoje įmontuotu reduktoriumi arba ISL – su pavaros reduktoriumi viršuje ir galios perdavimu per pirmą pjovimo diską. Užtikrinant, kad šienapjovė slystu pjaunamuoju paviršiumi ir esant dideliam greičiui ar nelygiam kalnuotam laukui šienapjovės slėgis į dirvą yra reguliuojamas atleidžiant ar veržiant mechaninę spyruoklę. Šios šienapjovės padeda pagaminti itin kokybišką pašarą, nes žolė nupjaunama labai tiksliai ir žemai (5-7 cm pjovimo aukštis) tuomet praleidžiama virš pjovimo stalo ir baro formavimo įranga suformuoja gražias bei purias pradalges, kuriose žolė daug greičiau ir tolygiau džiūsta. Pjovimo peiliukai esantys po du vienetus ant kiekvieno elipsės formos disko yra lengvai pakeičiami, be to peiliukai pagaminti dviašmeniai taip leidžiant juos apvertus 180° naudoti toliau.  Papildomas pakėlimo mechanizmas galulaukėje leidžia apsisukti greitai, o žoliapjovės pakėlimą/nuleidimą galima reguliuoti vos vienos svirties pagalba.
 
*Profesionali vokiška šienavimo technika 2018 metais buvo pradėta gaminti ir Massey Ferguson vardu.
Fella ir Massey Ferguson - skirtingi prekės ženklai, kurie tampa vienu šienavimo technikos segmente.

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+ 370 616 77504 info@ewa.lt

Akcentai

  • Lengvos ir draugiškos vartotojams šienapjovės.
  • Prikabinimas prie traktoriaus ir paruošimas darbui laukuose ypatingai greitas ir paprastas.
  • Aukštos kokybės darbiniai rezultatai.
  • Patikimumas ir lengvas valdymas.
  • Greitas apsisukimas galulaukėse.
  • ISL šienapjovėse yra su greita peiliukų keitimo sistema.
Katalogas (EN)

Techniniai duomenys

MASSEY FERGUSON DM 164 DM 205 DM 246 DM 287 DM 246 ISL DM 287 ISL
FELLA modeliai 168 InLine 208 InLine 248 InLine 288 InLine 2460 ISL 2870 ISL
Darbinis plotis, m 1,66 2,06 2,42 2,82 2,42 2,82
Diskų skaičius, vnt 4 5 6 7 6 7
Formuojama pradalgė apie, m 0,9 1,25 1,65 2 1,65 2
Pavaros perdavimas Į pjovimo juostą Per pirmą diską
Transportinis plotis, m 1,73 1,73 1,73 1,73 1,80 1,80
Rekomenduojama galia, AG 30 41 50 60 50 60
Svoris, kg 372 407 437 475 510 550

Kita gamintojo technika

Šoninio pakabinimo velenu varomos šienapjovės
Šoninio centrinio pakabinimo šienapjovės
Prikabinamos šienapjovės

Gamintojas

Skaičiuojanti jau daugiau nei 170 metų korporacija šiandien yra viena didžiausių žemės ūkio technikos gamintojų pasaulyje. Dar 1800-ųjų pabaigoje ši korporacija jau buvo tapusi tarptautiniu žemės ūkio technikos gamintoju ir eksportuotoju. Šiandien Massey Ferguson yra didžiausias pasaulinis brand‘as eksportuojantis savo gaminamą žemės ūkio techniką į daugiau nei 140 šalių visame pasaulyje, o visą distribucijos tinklą sudaro apie penki tūkstančiai atstovybių.

Massey Ferguson tai daugiausiai šiuolaikiniam žemės ūkiui davęs gamintojas. Dar apie 1900-uosius pagaminę pirmąjį prikabinąmą javų šukuotuvą-kombainą jie žengė nepaprastai svarbų žingsnį į 1930-ųjų dešimtmetį, kada pasauliui buvo pristatytas pirmasis savaeigis javų kombainas Massey-Haris No.20. Šis kombainas yra pradžia visų šiandieninių javų kombainų gamintojams, kurie savo mašinas rinkai pristatė tik po gerų 20 metų. Massey Ferguson per visus istorijos metus buvo ir yra vienu didžiausiu javų kombainų gamintojų ir inovatorių. Net šiandien paprastai atrodančios tiksliosios žemdirbystės užuomazgos, tokios kaip derlingumo žemėlapių sukūrimas kūlimo metu, Massey Ferguson javų kombainuose buvo pradėtos naudoti dar 1992 metais. Šiandien Massey Ferguson javų kombainų gamą sudaro kratiklinės, hibridinės ar ašinės kūlimo-sepravimo sistemas turinčios derliaus nuėmimo mašinos su nuo 176 iki 790 AG galios varikliais.

Kalbant apie traktorius, Massey Ferguson korporacija visai žemės ūkio technikos raidai yra davusi dar daugiau. Visų pirma 3-taškės pakabos atradimas pakeitė visų gamintojų traktorių istoriją ir traktoriaus panaudojimo galymbes. Massey Ferguson taip pat yra ir pirmojo šiuolaikinio traktoriaus gamintojai, kurimae visi mazgai iki pat šių dienų yra išdėstomi taip pat: priekinis tiltas, radiatorius, variklis, tarpinės dalys tarp variklio ir transmisjos, transmisija, tiltas, pakaba, hidraulika, vidurinės padėties sėdijimas ir daug kitų šiuolaikinių traktorių bruožų. 1930-aisais metais Massey Ferguson pagamino pirmąjį traktorių su 4 ratų pavara 4WD. Šie traktoriai turėjo ir daugiau šiandieniniams traktoriams būdingų bruožų, tokių kaip šlapiadiskė sankaba, slėginis transmisijos tepimas su atskiru hidrauliniu sirubliu, starteriu užvedamu varikliu ir kt. Bėgant metams Massey Ferguson išrasdavo ir pristatydavo rinkai vis naujų bruožų ir galingumų traktorių modelius. Jie pirmieji pagamino ir Low-High transmisją, kada važiavimo eigoje buvo keičiamas diapozonas be sankabos, elektrohidraulinis reversas, pirmoji pasaulyje ELC – elektroniškai valdoma galinės pakabos sistema su jėginiu-poziciniu valdymu. Tokią sistemą visis gamintojai naudoja iki šiol. Taip pat Massey Ferguson pirmieji pagaminot traktorių su borto kompiuteriu Autotronic dar 1980-ųjų dešimtmentyje. Šiandien Massey Ferguson traktoriuose naudojami 5 kartos Datatronic terminalai traktorių valdymui. Per visą traktorių gamybos istoriją Massey Ferguson yra pagaminę daugiausiai skiritngų modelių traktorių su įvairiausiomis patentuotomis savybėmis, todėl šiandien dienai vienatais pasaulyje daugiausia šio gamintojo traktorių apskritai.

Massey Ferguson taip pat savo gamoje turi platų teleskopinių krautuvų asortimentą, šienavimo technikos jau 100 metų lyderiaujančios Europoje gamą, didžiųjų stačiakampių ryšulių gamyklą Hesston‘e su daugiau nei 50 metų gamybos ir patentų istorija bei ritinių presų bei kombinuotų rinių presų-vyniotuvų pažangiausią gamykla Vokietijoje (buvusi Lely Welger presų gamykla). Kitose pasaulio rinkose Massey Ferguson turi ir platesnę žemės ūkio technikos gamą kiurioje dar pozicionuojasi ir savaeigiai purkšuvai, tiesioginės sėjamosios, žemės dirbimo padargai, savaeigės rapsapjovės ir kita technika.

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+370 616 77504 info@ewa.lt