Titulinis Žemės ūkio technika Šienapjovės Šoninio pakabinimo tradicinės krumpliaratinės šienapjovės

Šoninio pakabinimo tradicinės kumpliaratinės
šienapjovės

Sutvirtintas ir lengvas rėmas jungiantis pjovimo juostą viršuje ir taip leidžiantis plačiai atlenkti apsauginį tentą ir prieiti prie pjovimo juostos.
Tvirta krumpliaratinė pjovimo juosta. Pjovimo juosta susukta varžtais taip, kad esant reikalui lengvai pakeičiami elementai. Cilindriniai krumpliaračiai vienodo dydžio ir išdėstyti vienoje linijoje – jėga keliauja mažesniais nuostoliais. 
Fella Roll pin disko apsauga. Nukerpamas kaištis esantis kiekviename diske apsaugo pjovimo juostoje esančius elementus nuo sugadinimo. Lengvas ir patogus kaiščio pakeitimas.
Tikslus pjovimas. Dėka ypatingai plokščios pjovimo juostos ir diskų sukimosi, kurie sukasi priešpriešais žolė nupjaunama tolygiau net ir šlapiomis sąlygomis.
Patikima perdava. Galiai perduoti pjovimai juostai naudojamas ilgaamžis trijų eilių diržas su automatine tempimo sistema apsaugančia nuo perkrovų. Mechaninė spyruoklė turi labai greitą reagavimo laiką ir užtikriną puikų paviršiaus kopijavimą apsauganti pradalgę taip užtikrinant tvarkinga ir aukštos kokybės pašarą.
Greita peiliukų pakeitimo sistema. ISL tipo šienapjovės peiliukus galima greitai pakeisti naudojant ConfortChange sistemą. Su specialiu raktu peiliuką išimsite ir įdėsite greičiau nei per 20 s.

Savybės

Krumpliaratinės 1,66 – 3,18 m darbinio pločio šienapjovės lengvesniems ir mažesniems traktoriams.


Krumpliaratinės Massey Ferguson* (Fella) šienapjovės skirtos lengvesniems ir mažesniems traktoriams. Mažuose ir vidutinio dydžio ūkiuose šienapjovės su InLine su pjovimo juostoje įmontuotu reduktoriumi arba ISL – su pavaros reduktoriumi viršuje ir galios perdavimu per pirmą pjovimo diską. Užtikrinant, kad šienapjovė slystu pjaunamuoju paviršiumi ir esant dideliam greičiui ar nelygiam kalnuotam laukui šienapjovės slėgis į dirvą yra reguliuojamas atleidžiant ar veržiant mechaninę spyruoklę. Šios šienapjovės padeda pagaminti itin kokybišką pašarą, nes žolė nupjaunama labai tiksliai ir žemai (5-7 cm pjovimo aukštis) tuomet praleidžiama virš pjovimo stalo ir baro formavimo įranga suformuoja gražias bei purias pradalges, kuriose žolė daug greičiau ir tolygiau džiūsta. Pjovimo peiliukai esantys po du vienetus ant kiekvieno elipsės formos disko yra lengvai pakeičiami, be to peiliukai pagaminti dviašmeniai taip leidžiant juos apvertus 180° naudoti toliau.  Papildomas pakėlimo mechanizmas galulaukėje leidžia apsisukti greitai, o žoliapjovės pakėlimą/nuleidimą galima reguliuoti vos vienos svirties pagalba.
 
*Profesionali vokiška šienavimo technika 2018 metais buvo pradėta gaminti ir Massey Ferguson vardu.
Fella ir Massey Ferguson - skirtingi prekės ženklai, kurie tampa vienu šienavimo technikos segmente.

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+ 370 616 77504 info@ewa.lt

Akcentai

  • Lengvos ir draugiškos vartotojams šienapjovės.
  • Prikabinimas prie traktoriaus ir paruošimas darbui laukuose ypatingai greitas ir paprastas.
  • Aukštos kokybės darbiniai rezultatai.
  • Patikimumas ir lengvas valdymas.
  • Greitas apsisukimas galulaukėse.
  • ISL šienapjovėse yra su greita peiliukų keitimo sistema.

Techniniai duomenys

MASSEY FERGUSON modeliai DM 164 DM 205 DM 246 DM 287 DM 287 ISL DM 328 ISL
FELLA modeliai 168 InLine 208 InLine 248 InLine 288 InLine 2870 ISL 3280 ISL
Darbinis plotis, m 1,66 2,06 2,42 2,82 2,82 3,18
Diskų skaičius, vnt 4 5 6 7 7 8
Formuojama pradalgė, m 0,9 1,25 1,65 2 2 2,5
Pavaros perdavimas Į pjovimo juostą Per diską
Transportinis plotis, m 1,73 1,73 1,73 1,73 1,80 1,80
Rekomenduojama galia, AG 30 41 50 60 60 72
Svoris, kg 372 407 437 475 550 570

 

Gamintojas

Vokietijos šienavimo technikos lyderiai FELLA jau daugiau nei 95 metus sėkmingai tobulina pašarų ruošimo technikos kokybę ir diegia naujas technologijas ir idėjas. Šiuo metu FELLA gamą sudaro daugiau nei 100 įvairaus tipo ir darbinio pločio šienapjovių ir grėblių ir vartytuvų. Kadangi FELLA gamykla specializuojasi gamindama šienapjoves, grėblius ir vartytuvus – todėl geriausiai žino ko reikia jos klientams.

fella.eu