Titulinis Žemės ūkio technika Šienapjovės Šoninio pakabinimo velenu varomos šienapjovės

Šoninio pakabinimo velenu varomos
šienapjovės

Veleninė perdava. Per visą pjovimo juostą eina šešiakampis velenas, kuris kampiniais reduktoriais perduoda sukimą į pjovimo diskus. Tolygiai perduodama galia į pjovimo diskus ir pjovimo elementai yra apsaugoti nuo perkrovų ir užsiblokavimo.
Didžiausias diskų persidengimas. Didžiausi rinkoje elipsės formos diskai su didžiausiu peiliukų persidengimo plotu. Žolė nupjaunama tolygiai, praleidžiama virš pjovimo stalo ir baro formavimo įranga suformuoja gražias bei purias pradalges, kuriose žolė džiūsta greičiau.
Sustiprinta pjovimo juosta su profiliuotomis grūdinto plieno pavažomis. Pavažų konstrukcija leidžia pjauti net ir aukštą sugulusią be žolės stūmimo efekto.
DriveGuard apsauga. Ši apsauga montuojama pjovimo disko išorėje. Sutikus kliuvinį ir suveikus apsaugai (nukerpama metalinė plokštelė) diskas sukasi sava eiga ir nėra pažeidžiamas jį sukantis reduktorius. Pakeitimas užtrunka tik keletą minučių.
Sutvirtintas ir lengvas rėmas jungiantis pjovimo juostą viršuje ir taip leidžiantis plačiai atlenkti apsauginį tentą ir prieiti prie pjovimo juostos.
Greita peiliukų pakeitimo sistema. Šienapjovės peiliukus galima greitai pakeisti naudojant ComfortChange sistemą. Su specialiu raktu peiliuką išimsite ir įdėsite greičiau nei per 20 s.

Savybės

Massey Ferguson (Fella) diskinės veleno varomos šienapjovės yra tobulai pritaikytos sudėtingoms darbo sąlygoms. Velenu jėga pjovimo diskams perduodama vienodai per visą pjovimo juostos ilgį taip užtikrinant ilgaamžį šienapjovės naudojimą. Pjovimo juosta sudaryta segmentiškai ir susukta varžtais, esant poreikiui nereikia ardyti visos pjovimo juostos, o tik atskiras jos dalis ir pakeisti reikiamus elementus taupant brangų ir trumpą šienavimo sezono laiką. Sutikus didelį kliuvinį net važiuojant dideliu darbiniu greičiu suveiks apsauga, kurios pagalba šienapjovė atsilenkia atgal. Neišlipant iš traktoriaus šienapjovę galima greitai atstatyti į pradinę padėtį nuleidus ją ant žemės ir važiuojant atbulomis.

Šios šienapjovės padeda pagaminti itin kokybišką pašarą, nes žolė nupjaunama itin tiksliai. Šios šienapjovės turi didelę atramą į dirvą, todėl pjaunant net ir šlapioje dirvoje esančią pievą yra patogu ir paprasta. Fella šienapjovės turi unikalią ir paprastą konstrukciją, kuri padeda greičiau ir pigiau atlikti šienavimo darbus.
 
*Profesionali vokiška šienavimo technika 2018 metais buvo pradėta gaminti ir Massey Ferguson vardu.
Fella ir Massey Ferguson - skirtingi prekės ženklai, kurie tampa vienu šienavimo technikos segmente.

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+ 370 616 77504 info@ewa.lt

Akcentai

  • Tvirta pjovimo juosta. 
  • Mažai besisukančių dalių.
  • Sutvirtinimo rėmas jungiantis pjovimo juostą viršuje.
  • Lygiagretaus kėlimo mechanizmas.
  • DriveGUARD užtikrinta kiekvieno disko apsauga. 
  • Greita peiliukų pakeitimo sistema ComfortChange sistemą. 
  • Važiavimo greitis iki 15 km/h

Techniniai duomenys

MASSEY FERGUSON MODELIAI DM 204 DM 275 DM 306 DM 357
FELLA MODELIAI SM 210 SM 270 SM 320 SM 350
Darbinis plotis, m 2,05 2,55 3,00 3,50
Diskų skaičius, vnt 4 5 6 7
Formuojama pradalgė, m 1,10 2,00 2,20 2,60
Transportinis plotis, m 2,13 2,13 2,13 2,13
DriveGuard pjovimo diskų apsauga papildomai standarte
ComfortChange greita peiliukų keitimo sistema papildomai standarte
Rekomenduojama galia, AG 49 54 61 68
Svoris, kg 612 630 724 798

Gamintojas

Vokietijos šienavimo technikos lyderiai FELLA jau daugiau nei 95 metus sėkmingai tobulina pašarų ruošimo technikos kokybę ir diegia naujas technologijas ir idėjas. Šiuo metu FELLA gamą sudaro daugiau nei 100 įvairaus tipo ir darbinio pločio šienapjovių ir grėblių ir vartytuvų. Kadangi FELLA gamykla specializuojasi gamindama šienapjoves, grėblius ir vartytuvus – todėl geriausiai žino ko reikia jos klientams.

fella.eu