Titulinis Žemės ūkio technika Skutikai Pakabinami diskiniai skutikai FARMERDISC | 3,0 - 4,0 m

FarmerDisc
skutikai
 

520 mm skersmens ir 6 mm storio karpyti diskai puikiai sumaišo dirvą net ir sunkiomis darbo sąlygomis. Kiekvieną V formos disko korpusą laiko 4 didelio diametro gumos, kurios užtikrina greitą ir tikslią apsaugą nuo akmenų ir kitų kliūčių dirbant ir didesniu gyliu.
Papildomai FarmerDisc galima užsisakyti su transportine važiuokle, kuri gali būti greitai nuimama arba sumontuojama. Turite universalesnį padargą.
14o pirmos eilės diskų atakos kampas ir 17o antros eilės pasukimo kampas - išgaunamos geriausios FarmerDisc savybės: užtikrinamas geriausias dirvos atpjovimas, liekanų smulkinimas ir dirvožemio maišymas.

Savybės

FarmerDisc - kompaktiškas diskinis skutiklis - paprastumu ir efektyvumu atitinkantis šiuolaikinio dirvos dirbimo reikalavimus. Pakabinimo sistema, 2 eilės gaubtų karpytų diskų ir galinis tankinimo volas, nesudėtinga konstrukcija ir stabilus darbas. Prikabinimas prie traktoriaus yra paprastas, naudojant standartinę 3-taškę pakabą. Prijungiama centrinė traukė ir Jūs jau pasirengę dirbti.

Ypač stabilus darbas sudėtingomis sąlygomis. Didelis paties skutiklio svoris, taip pat kiekvienam diskui tenkantis svoris. Tokiu būdu nereikia papildomai dėti svorių ant skutiklio rėmų, tiesiog nustatote darbinį gylį ir dirbate. Visos augalinės liekanos bus nupjautos, susmulkintos ir sumaišytos su dirvožemiu. Naudojant FarmerDisc skutiklius su dvigubu volu, gaunamas ypač geras rezultatas ruošiant arimus ar sunkesnius dirvožemius sėjai.
 

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+ 370 616 77504 info@ewa.lt

Akcentai

  • 3 taškų pakaba.
  • 100 x 100 mm rėmo konstrukcija.
  • 520 mm skersmens diskai.
  • Kiekvienas diskas turi savo apsaugą.
  • “V” profilio diskų laikikliai.
  • Paprastas darbinio gylio reguliavimas.
  • Reguliuojamas diskų sekcijų persidengimas.
Katalogas (EN)

Techniniai duomenys

FarmerDisc modeliai 300 350 400
Darbinis plotis, m 3.0 3.5 4.0
Diskų skaičius, vnt. 22 26 30
Diskų matmenys, mm 520 x 6 520 x 6 520 x 6
Transportinis plotis, m 3.0 3.5 4.0
Rekomenduojama galia nuo, AG 110 130 160
Darbinio gylio reguliavimas Mechaninis
Bazinis svoris, kg 1900 2175 2425

Kita gamintojo technika

Prikabinamas diskinis skutikas MAXIDISC | 4,0-6,0 m
Prikabinami skutikliai MAXIDISC su atskiru rėmu ir DUOFLEX hidrauline svorio paskirstymo sistema bet kokiomis mūsų šalies dirvos sandaros ar oro sąlygomis dirba puikiai.
Pakabinamas noraginis skutikas TRIMAX | 3,0 - 4,1 m
Tai sunkieji ražienų skutikliai, kurie skirti ražienų ir žolės skutimui, augalinių liekanų maišymui, srutų ir mėšlo įterpimui, bei puikiam sėklos guolio paruošimui netgi suartoje dirvoje.
Kombinuoti kultivatoriai ROLLOMAXIMUM | 6,2 - 12,4 m
Tai itin preciziškas, universalus dirvos dirbimo padargas ruošiant dirvą sėjai. Ypač stabilus darbas ruošiant dirvą dideliu greičiu.

Gamintojas

Danijos kompanija Dal-Bo nuo 1950 metų specializuojasi žemės dirbimo technikos gamyboje. Per šešis dešimtmečius įgyta patirtis išgarsino Dal-Bo vardą visoje Europoje. Jie išrado tankinimo volus ir vis dar yra pirmaujanti kompanija žemės dirbimo technikos mašinų gamyboje. Šiandieną Dal-Bo gaminamos technikos asortimentą sudaro: tankinimo volai, diskiniai skutikliai, sunkieji  lėkštiniai bei noraginiai skutikliai, ganyklų ir pievų volai, įvairių tipų kultivatoriai, smulkinimo volai, giluminiai purentuvai ir daug įvairių papildomų priedų.

dal-bo.com
 

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+370 616 77504 info@ewa.lt