Titulinis Žemės ūkio technika Skutikai

Skutikai

Pakabinami diskiniai skutikai FARMERDISC | 3,0 - 4,0 m
Tai kompaktiškas diskinis skutiklis - paprastumu ir efektyvumu atitinkantis šiuolaikinio dirvos dirbimo reikalavimus.
Pakabinami diskiniai skutikliai MAXIDISC LIFT | 3,0 - 4,0 m
Šis skutikas geriausiai tinka skutant javų, rapsų, kukurūzų ar kitų augalų ražieną, įdirbant suartą dirvą ir ruošiant ją sėjai.
Prikabinamas diskinis skutikas MAXIDISC | 4,0-6,0 m
Prikabinami skutikliai MAXIDISC su atskiru rėmu ir DUOFLEX hidrauline svorio paskirstymo sistema bet kokiomis mūsų šalies dirvos sandaros ar oro sąlygomis dirba puikiai.
Prikabinami diskiniai skutikliai AXR-H | 4,0 - 6,0 m
AXR-H sudaro sunkusis trapecinis rėmas ir diskų sekcijos, montuojamos pražangia X forma, bei galinis tankinimo volas.
Pakabinamas noraginis skutikas TRIMAX | 3,0 - 4,1 m
Tai sunkieji ražienų skutikliai, kurie skirti ražienų ir žolės skutimui, augalinių liekanų maišymui, srutų ir mėšlo įterpimui, bei puikiam sėklos guolio paruošimui netgi suartoje dirvoje.
Pakabinamas noraginis skutiklis DINCO | 3,0 - 5,6 m
DINCO noraginiai skutikai skirti ražienų ir žolės skutimui, augalinių liekanų maišymui, srutų ir mėšlo įterpimui, bei puikiam sėklos guolio paruošimui.
Podirvio purentuvas RATOON | 1,7 - 4,3 m
RATOON giluminis podirvio purentuvas suardo susidariusį dirvožemio padą, taip atkurdamas natūralią vandens ir deguonies apytaką, bei užtikrina gerą trąšų įsisavinimą.
Priekinis kultivatorius FRONTCULTIVATOR | 3,0 - 4,1 m
Tai gilaus dirbimo noraginis skutiklis-kultivatorius tinkantis ražienų skutimui, giluminiam purenimui ar net dirvos kultivavimui.
SWIFTERDISC XN
SWIFTERDISC XN - tai pakabinamas, kompaktiškas, diskinis skutiklis, skirtas sparčiai, kokybiškai ir ekonomiškai įdirbti ražienas. Naudojamas ir priešsėjiniam dirvos dirbimui.
SWIFTERDISC XO_F
SWIFTERDISC XO_F - tai pusiau prikabinamas diskinis skutiklis, skirtas kokybiškai įdirbti ražienas.
Dėl optimalios svorio centro padėties mašina lieka stabili net ir dirbdama dideliu greičiu.
SWIFTERDISC XE
SWIFTERDISC XE - tai prikabinamas, individualiai apsaugotų diskų skutiklis, skirtas kokybiškai įdirbti ražienas bei paruošti sėklos guolį.
Didelis užgriebis ir darbo greitis reiškia didžiulį našumą kiekvieną dieną.
ATLAS AN PROFI
ATLAS AN PROFI – tai pakabinamas kompaktiškas diskinis skutiklis, skirtas didelio kiekio augalinių liekanų įterpimui vienu važiavimu.
ATLAS AO PROFI
ATLAS AO Profi – tai kompaktinės schemos diskinis skutiklis, pasižymintis ypač tvirtu rėmu, skirtas tiek minimalaus (kai reikia įterpti didelius liekanų kiekius), tiek tradicinio žemės dirbimo sistemoms.
ATLAS AE PROFI
ATLAS AE_Profi – tai didelio užgriebio pločio kompaktinės schemos diskinis skutiklis, pasižymintis didžiuliu našumu ir dėl to nedideliais eksploatacijos kaštais.
ATLAS AO_L
ATLAS AO_L - universalus sunkesnysis trumpos konstrukcijos diskinis skutiklis, sukonstruotas dirbti ražienas paskui kombainą, kai augalinių liekanų kiekis yra didelis, pvz. kukurūzų grūdams ražienos.