Titulinis Žemės ūkio technika Skutikai Pakabinamas noraginis skutikas TRIMAX | 3,0 - 4,1 m

Trimax
skutikai

Standartinėje komplektacijoje yra 320 mm pločio kregždiniais noragai. Norint įdirbti dirvą giliau, daugiau nei 30 cm, padargą galima komplektuoti su siaurais 50 mm kaltais. Trimis eilėmis išdėstyti noragai idealiai skuta ir maišo dirvožemį, todėl ypač vertinami reikliausių ūkininkų
Pakreipti diskai pjausto ir maišo dirvą su augalinėmis liekanomis, bei lygina dirvos paviršių. Tepami ir keičiami diskų guoliai pigiam ir ilgam eksploatavimui. Diskų laikikliai pagaminti iš lūžimui atsparaus spyruoklinio plieno - netgi akmenuotose dirvose užtikrinta apsauga, o puikiam lyginimui reguliuojamas diskų darbinis gylis.
TriMax unikali ir išskirtinė noragų apsaugos 2D sistema - noragai gali judėti 20 cm horizontaliai ir 30 cm vertikaliai aplenkdami kliūtį.
Noraginis skutiklis turi dilimui atsparų 600 mm T-Ring žiedų tankinimo volą, kuris yra pagamintas iš 70 x 70 x 8 mm platesnio T-Ring profilinio plieno, kas sumažina dėvėjimąsi. Platesni žiedai pagerina dirvos struktūros sutankinimą. Tankinimo volai taip pat yra atrama darbiniam gyliui nustatyti. Tokiu būdu yra pasiekiama geriausia gylio kontrolė ir puikus žemės įdirbimas, bei pagreitėja augalinių liekanų irimas.

Savybės

Didžiausias gilaus įdirbimo be arimo privalumas – trumpesnė darbų trukmė ir mažesnės bendros degalų sąnaudos vienam hektarui. Be to, šis įdirbimas padidina paviršiniame sluoksnyje esančią organinių medžiagų dalį ir dėl to sumažėja problemų dėl kieto pado susidarymo, suplūkimo ir erozijos. Gilus tausojantis įdirbimas ypač svarbus struktūriškai silpniems dirvožemiams, kuriuos reikia reguliariai purenti. Jis taip pat reikalingas prieš auginant tam tikras dirvos suslėgimui jautrias kultūras, pvz. rapsus ir žirnius.

TriMax - sunkieji ražienų skutikliai, kurių darbinis plotis gali būti 3,00 ir 4,10  m, skirti ražienų ir žolės skutimui, augalinių liekanų maišymui, srutų ir mėšlo įterpimui, bei puikiam sėklos guolio paruošimui netgi suartoje dirvoje. TriMax su varžtine arba TriMax NSH modeliai su 2D hidrauline apsauga.

TriMax sudaro 3 noragų eilės, kampiniai maišymo-išlyginimo diskai ir T-Ring tankinimo volas. Pilnam paviršiaus skutimui ir dirvos išdirbimui naudojami 320 mm pločio kregždiniai noragai. Specialus kaltų dizainas puikiai sumaišo ražienas ir augalines liekanas. 85 cm rėmo prošvaisa leidžia dirbti net ir didžiausius augalinių liekanų kiekius turinčiuose laukuose. Tankinimo volas su išskirtine konstrukcija naudojamas ne tik žemės sutankinimui, bet ir pastovaus darbinio gylio palaikymui.

Hidrauliniai reguliuojamo slėgio noragų apsaugos cilindrai turi gumines apsaugas, kad žemės nepatektų ant cilindrų stūmoklių.

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+ 370 616 77504 info@ewa.lt

Akcentai

  • Plieninis 100 x 100 x 6mm išmatavimų rėmas;
  • Hidraulinė, reguliuojamo slėgio noragų apsauga;
  • Atstumas iki žemės 850 mm;
  • Atstumas tarp noragų – 275 mm;
  • Galimas dirvožemio įdirbimo gylis iki 30 cm;
  • Žemi dėvėjimosi kaštai - dėvėjimuisi atsparūs diskai;
Katalogas (EN)

Techniniai duomenys

Tri-Max modeliai 300 410
Darbinis plotis, m 3.0 4.1
Noragų skaičius, vnt. 11 15
Noragų apsauga 2D - hidraulinė
Kampiniai lyginimo diskai, vnt. 8 11
Transportinis plotis, m 3.0 3.0
Rekomenduojama galia nuo, AG 140–170 200–250
Darbinio gylio reguliavimas volo pagalba
Bazinis svoris, kg 2050 3000

Kita gamintojo technika

Pakabinami diskiniai skutikai FARMERDISC | 3,0 - 4,0 m
Tai kompaktiškas diskinis skutiklis - paprastumu ir efektyvumu atitinkantis šiuolaikinio dirvos dirbimo reikalavimus.
Prikabinamas diskinis skutikas MAXIDISC | 4,0-6,0 m
Prikabinami skutikliai MAXIDISC su atskiru rėmu ir DUOFLEX hidrauline svorio paskirstymo sistema bet kokiomis mūsų šalies dirvos sandaros ar oro sąlygomis dirba puikiai.
Pakabinamas noraginis skutiklis DINCO | 3,0 - 5,6 m
DINCO noraginiai skutikai skirti ražienų ir žolės skutimui, augalinių liekanų maišymui, srutų ir mėšlo įterpimui, bei puikiam sėklos guolio paruošimui.

Gamintojas

Danijos kompanija Dal-Bo nuo 1950 metų specializuojasi žemės dirbimo technikos gamyboje. Per šešis dešimtmečius įgyta patirtis išgarsino Dal-Bo vardą visoje Europoje. Jie išrado tankinimo volus ir vis dar yra pirmaujanti kompanija žemės dirbimo technikos mašinų gamyboje. Šiandieną Dal-Bo gaminamos technikos asortimentą sudaro: tankinimo volai, diskiniai skutikliai, sunkieji  lėkštiniai bei noraginiai skutikliai, ganyklų ir pievų volai, įvairių tipų kultivatoriai, smulkinimo volai, giluminiai purentuvai ir daug įvairių papildomų priedų.

dal-bo.com
 

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+370 616 77504 info@ewa.lt