Titulinis Žemės ūkio technika Skutikai Pakabinamas noraginis skutiklis DINCO | 3,0 - 5,6 m

Dinco
skutikai

480 mm pločio strėliniai noragai maišo žemę per visą darbinį plotį, o jų forma palieka labai lygų paviršių. Jie gali būti keičiami į 300 mm pločio kregždinius noragus. Gilesniam kultivavimui ir purenimui yra skirti ilgi ir siauri 50 mm pločio kaltai. Jie labiausiai tinkami dirvos supurenimui. 
Padargo gale montuojami 500 mm ardeliniai tankinimo volai. Jie sutankina dirvožemį ir jų pagalba reguliuojamas darbinis gylis, kuris lengvai reguliuojamas 4 kaiščių pagalba, gali būti nuo 5 iki 25 cm su kregždiniais arba 5–40 cm su kaltiniais noragais.
Ypač didelė  800 mm rėmo prošvaisa ir dideli atstumai tarp noragų gelbsti dirbant aukštą ražieną ar daug augalinių liekanų turinčiuose laukuose.

Savybės

Dinco noraginiai skutikliai skirti ražienų ir žolės skutimui, augalinių liekanų maišymui, srutų ir mėšlo įterpimui, bei puikiam sėklos guolio paruošimui. Gaminami su varžtine (C modeliai) arba hidrauline (NSH modeliai) apsauga nuo 3,00 iki 5,60 m darbinio pločio.

Naujoviškas dizainas ir įvairios reguliavimo galimybės DINCO leidžia įgyvendinti visas jam keliamas užduotis. Skutiklis pasižymi tiksliu darbinio gylio palaikymu ir labai lygiu paviršiaus išlyginimu.
Papildomai galima sukomplektuoti 600 mm T-Ring tankinimo volą. Jis sudarytas iš specialios konstrukcijos plieninių žiedų, kurie atlieka puikų grumstų trupinimą ir dirvos sutankinimą. Plieniniai valytuvai puikiai valo volus. T-Ring tankinimo volus komplektuoti rekomenduojama sunkesnėse ir sunkiose dirvose. Dvigubas tankinimo-trupinimo volas suteikia privalumą ypač preciziškai paruošdamas dirvą sėjai, kadangi ne tik sutankina dirvą, bet ir sutrupina grumstus.

Didelį pranašumą suteikia hidraulinė apsauga nuo akmenų. Pasikeitus darbo sąlygoms, spaudimo slėgis gali būti reguliuojamas iš traktoriaus kabinos. Tai sumažina mechaninę judančių dalių trintį, kas padidina padargo tarnavimo laiką. Kampu stovintys diskai perpjauna dirvą ir išlygina dirvožemio paviršių. Diskų reguliavimo galimybės leidžia pasiekti tokį rezultatą, kuris atitinka visus keliamus reikalavimus.
 

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+ 370 616 77504 info@ewa.lt

Akcentai

  • Plieninis 100 x 100 x 6 mm skersmens rėmas su 2 noragų eilėmis.
  • 480 mm pločio strėliniai noragai su apverčiamais kaltais.
  • Hidraulinė, reguliuojamo slėgio noragų apsauga.
  • Atstumas nuo žemės iki rėmo 800 mm.
  • 460 mm atskirai reguliuojami gaubti maišymo-lyginimo diskai.
  • 500 mm ardelinis volas dirvožemio sutankinimui.
Katalogas (EN)

Techniniai duomenys

DINCO modeliai 300 380 470 560
Darbinis plotis, m 3.0 3.8 4.7 5.6
Noragų skaičius, vnt. 7 9 11 13
Noragų apsauga hidraulinė NSH
Kampiniai lyginimo diskai, vnt. 8 10 12 14
Transportinis plotis, m 3.0 3.8 3.0 3.0
Rekomenduojama galia nuo, AG 130 160 220 300
Darbinio gylio reguliavimas volo pagalba
Bazinis svoris, kg 1340 1630 2375 2665

Kita gamintojo technika

Pakabinami diskiniai skutikliai MAXIDISC LIFT | 3,0 - 4,0 m
Šis skutikas geriausiai tinka skutant javų, rapsų, kukurūzų ar kitų augalų ražieną, įdirbant suartą dirvą ir ruošiant ją sėjai.
Prikabinamas diskinis skutikas MAXIDISC | 4,0-6,0 m
Prikabinami skutikliai MAXIDISC su atskiru rėmu ir DUOFLEX hidrauline svorio paskirstymo sistema bet kokiomis mūsų šalies dirvos sandaros ar oro sąlygomis dirba puikiai.
Pakabinamas noraginis skutikas TRIMAX | 3,0 - 4,1 m
Tai sunkieji ražienų skutikliai, kurie skirti ražienų ir žolės skutimui, augalinių liekanų maišymui, srutų ir mėšlo įterpimui, bei puikiam sėklos guolio paruošimui netgi suartoje dirvoje.

Gamintojas

Danijos kompanija Dal-Bo nuo 1950 metų specializuojasi žemės dirbimo technikos gamyboje. Per šešis dešimtmečius įgyta patirtis išgarsino Dal-Bo vardą visoje Europoje. Jie išrado tankinimo volus ir vis dar yra pirmaujanti kompanija žemės dirbimo technikos mašinų gamyboje. Šiandieną Dal-Bo gaminamos technikos asortimentą sudaro: tankinimo volai, diskiniai skutikliai, sunkieji  lėkštiniai bei noraginiai skutikliai, ganyklų ir pievų volai, įvairių tipų kultivatoriai, smulkinimo volai, giluminiai purentuvai ir daug įvairių papildomų priedų.

dal-bo.com
 

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+370 616 77504 info@ewa.lt