Titulinis Žemės ūkio technika Skutikai Priekinis kultivatorius FRONTCULTIVATOR | 3,0 - 4,1 m

Front Cultivator
skutikai

Priekyje sumontuoti atraminiai pasisukantys ratai padeda tolygiai išlaikyti darbinį gylį. Jie montuojami visuose nuo 3 iki 6 m darbinio pločio modeliuose
Visi FrontCultivator gaminami su nepertraukiamo veikimo hidrauline noragų apsauga NSH. Tokiu būdu keičiant hidraulinį slėgį galima pasiekti iki 35‒40 cm darbinį gylį.
Noragai su hidrauline 2-D apsauga. Sutikęs kliūtį noragas gali ją apeiti iki 20 cm į šonus arba iki 30 cm aukštyn. Reguliuojamas slėgis padeda idealiai išlaikyti darbinį gylį visų tipų dirvose, bet kartu užtikrina puikią apsaugą. Didelė rėmo prošvaisa leidžia dirbti daug augalinių liekanų turinčiuose laukuose.

Savybės

Dal-Bo FrontCultivator yra universalus priekinis padargas, galintis atlikti įvairiausius darbus. Tai gilaus dirbimo noraginis skutiklis - kultivatorius tinkantis ražienų skutimui, giluminiam purenimui ar net dirvos kultivavimui. Išskirtina tai, kad šis padargas yra kabinamas traktoriaus priekyje, todėl galima naudoti su daugybę galinių padargų ir taip suformuoti reikalingus junginius ir tolygiai apkrauti traktorių.

Priekyje kabindami FrontCultivator, o gale diskinį skutiklį gausite idealų dirvos dirbimo agregatų junginį. Ražiena ar arimas vienu važiavimu bus ir suskusta, ir giliai išpurenta. Naudojant FrontCultivator ir gale kabinant sėjamąją su antriniu dirvos įdirbimu Jūs vienu važiavimu atliksite ir dirvos paruošimo, ir sėjos darbus.

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+ 370 616 77504 info@ewa.lt

Akcentai

  • Hidraulinė 2-D apsauga - sutikęs kliūtį noragas gali ją apeiti iki 20 cm į šonus arba iki 30 cm aukštyn.
  • Puikus junginys su kitais padargais – tolygiai apraunamas traktorius.
  • 50 mm pločio noragai.
  • Vietoje standaus pakabinimo prie traktoriaus centrine trauke – 20 mm storio grandinės. Padargas laisvai dirba ir nelaužo priekinės pakabos.
Katalogas (EN)

Techniniai duomenys

FrontCultivator modeliai 300 400 400 600
Darbinis plotis, m 3,0 4,0 4,0 4,0
Rėmo tipas ir sekcijų skaičius vientisas/1 vnt sulankstomas/2 vnt
Svoris, kg  1350 1610 1925 2350
Galios poreikis, AG 90 120 120 160
Noragų skaičius, vnt. 9 13 13 19
Transportinis plotis, m 3 4 3 3

Kita gamintojo technika

Pakabinami diskiniai skutikai FARMERDISC | 3,0 - 4,0 m
Tai kompaktiškas diskinis skutiklis - paprastumu ir efektyvumu atitinkantis šiuolaikinio dirvos dirbimo reikalavimus.
Pakabinamas noraginis skutiklis DINCO | 3,0 - 5,6 m
DINCO noraginiai skutikai skirti ražienų ir žolės skutimui, augalinių liekanų maišymui, srutų ir mėšlo įterpimui, bei puikiam sėklos guolio paruošimui.
Podirvio purentuvas RATOON | 1,7 - 4,3 m
RATOON giluminis podirvio purentuvas suardo susidariusį dirvožemio padą, taip atkurdamas natūralią vandens ir deguonies apytaką, bei užtikrina gerą trąšų įsisavinimą.

Gamintojas

Danijos kompanija Dal-Bo nuo 1950 metų specializuojasi žemės dirbimo technikos gamyboje. Per šešis dešimtmečius įgyta patirtis išgarsino Dal-Bo vardą visoje Europoje. Jie išrado tankinimo volus ir vis dar yra pirmaujanti kompanija žemės dirbimo technikos mašinų gamyboje. Šiandieną Dal-Bo gaminamos technikos asortimentą sudaro: tankinimo volai, diskiniai skutikliai, sunkieji  lėkštiniai bei noraginiai skutikliai, ganyklų ir pievų volai, įvairių tipų kultivatoriai, smulkinimo volai, giluminiai purentuvai ir daug įvairių papildomų priedų.

dal-bo.com
 

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+370 616 77504 info@ewa.lt