Titulinis Žemės ūkio technika Skutikai Prikabinamas diskinis skutikas MAXIDISC | 4,0-6,0 m

Maxidisc
skutikai

Guminė apsauga nuo akmenų - kiekvienas 560 x 6 mm diskas yra sumontuotas ant atskiro laikiklio, turinčio po 4 apsaugines gumas.
Diskų atakos kampas yra hidrauliškai be laipsniškai reguliuojamas nuo 0–20⁰. Diskų atakos kampą galima keisti dirbant, atsižvelgiant į kintančias dirvožemio ir augalų sąlygas, neišlipant iš traktoriaus kabinos. Pirma ir antra diskų sekcijos yra sujungtos traukėmis, kampas tarp pirmos ir antros eilės diskų lengvai perstatomas. Šios savybės suteikia MaxiDisc didžiausią universalumą rinkoje.
MaxiDisc turi dilimui atsparius 600 mm T-Ring žiedų tankinimo volus, kurie yra pagaminti iš 70 x 70 x 8 mm platesnio T-Ring profilinio plieno, kas sumažina dėvėjimąsi. Platesni žiedai pagerina dirvos struktūros sutankinimą. Tankinimo volai taip pat yra atrama darbiniam gyliui nustatyti. Tokiu būdu yra pasiekiama geriausia gylio kontrolė ir puikus žemės įdirbimas, bei pagreitėja augalinių liekanų irimas. Taip pat gali būti sumontuotas Bogie T-Ring volas sudarytas iš dviejų prasilenkiančių T-Ring volų.
Skutiko priekyje darbinis gylis reguliuojamas tritaškio pakabinimo sistema bei atraminiais ratais ties kiekviena diskų sekcija. Atraminiai ratai užtikrina vienodą darbinį gylį, keičiantis dirvožemio struktūros ir drėgnumo sąlygoms. Taip pat traktoriaus ratų praslydimas neturi įtakos darbiam gyliui.
MaxiDisc skutikliai turi puikiai žinomą DUOFLEX hidraulinę svorio paskirstymo sistemą, kurios pagalba svoris yra paskirstomas kiekvienai padargo sekcijai vienodas.

Savybės

Visuose žemės ūkio sektoriuose ūkininkai turi efektyviai planuotis savo išlaidas bei pajamas. Vienas iš svarbiausių uždavinių - rasti žemės dirbimo mašiną, kuri būtų tinkama savo pajėgumu ir kurios nusidėvėjimo sąnaudos būtų mažiausios. 4-ių, 5-ių ir 6-ių metrų darbinio pločio prikabinami skutikliai su atskiru rėmu ir DUOFLEX hidrauline svorio paskirstymo sistema bet kokiomis mūsų šalies dirvos sandaros ar oro sąlygomis dirba puikiai, o ir persikelti iš vieno lauko į kitą labai patogu, nes transportinis plotis - tik 2,9 metro. Standartinėje komplektacijoje yra automatinis hidraulinis užraktas, saugantis nuo sekcijų atsilenkimo transportuojant. Dvi diskų eilės išdėstytos raidės X forma, į šonus veikiančios jėgos kompensuoja viena kitą ir suteikia skutikliui neutralią geometriją šoninių jėgų atžvilgiu. Rezultatas – visiškai tiesus skutiklio važiavimas paskui traktorių, tai yra didelis privalumas įdirbant plotus su nuolydžiu. Be to, su X forma išdėstytais diskais išlaiko tokį patį įdirbimo gylį tiek priekinėje, tiek galinėje eilėje, be svyravimų nuo vieno šono į kitą. Taip pat, MaxiDisc skutiklis gali būti montuojamas su pneumatine smulkių sėklų išsėjimo technologija P-Box speedtronic.

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+ 370 616 77504 info@ewa.lt

Akcentai

  • Našumas - didelis greitis ir platus darbinis plotis.  
  • Lankstumas - ražienų ir arimo purenimas.
  • Žemi dėvėjimosi kaštai - dėvėjimuisi atsparūs diskai.
  • Kiekvienas skutiklio diskas sumontuotas ant atskiros pakabos.
  • Bet kuriuo metu hidrauliškai iš traktoriaus kabinos reguliuojamas diskų atakos kampas.
  • Greitas apsisukimas galulaukėse
  • Paprastas darbinio gylio reguliavimas
  • 56 cm diskų skersmuo
Katalogas (EN)

Techniniai duomenys

MaxiDisc modeliai 400 500 600
Darbinis plotis, m 4.0 5.0 6.0
Diskų skaičius, vnt. 31 39 47
Diskų matmenys, mm 560 x 6
Diskų atakos kampo keitimas 0–20 laipsnių hidrauliškai
Transportinis plotis, m 2.9 2.9 2.9
Rekomenduojama galia nuo, AG 160 220 280
Darbinio gylio reguliavimas Hidraulinis
Bazinis svoris, kg 5420 5970 6540

Kita gamintojo technika

Pakabinami diskiniai skutikai FARMERDISC | 3,0 - 4,0 m
Tai kompaktiškas diskinis skutiklis - paprastumu ir efektyvumu atitinkantis šiuolaikinio dirvos dirbimo reikalavimus.
Prikabinami diskiniai skutikliai AXR-H | 4,0 - 6,0 m
AXR-H sudaro sunkusis trapecinis rėmas ir diskų sekcijos, montuojamos pražangia X forma, bei galinis tankinimo volas.
Prikabinami kultivatoriai CULTITRAIL | 5,0 - 6,0 m
Didelio našumo universalus kultivatorius CULTILIFT puikiai tinka suartoms dirvoms ar skustų ražienų dirbimui.

Gamintojas

Danijos kompanija Dal-Bo nuo 1950 metų specializuojasi žemės dirbimo technikos gamyboje. Per šešis dešimtmečius įgyta patirtis išgarsino Dal-Bo vardą visoje Europoje. Jie išrado tankinimo volus ir vis dar yra pirmaujanti kompanija žemės dirbimo technikos mašinų gamyboje. Šiandieną Dal-Bo gaminamos technikos asortimentą sudaro: tankinimo volai, diskiniai skutikliai, sunkieji  lėkštiniai bei noraginiai skutikliai, ganyklų ir pievų volai, įvairių tipų kultivatoriai, smulkinimo volai, giluminiai purentuvai ir daug įvairių papildomų priedų.

dal-bo.com
 

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+370 616 77504 info@ewa.lt